Antipastë

Mikse

200 Receta - - Antipasta -

Përgatitja:

Presim në kubikë sallamin dhe Pecorino-n. I vendosim në një tas, hedhim vaj ulliri, erëzat dhe bajamet. I përziejmë mirë dhe i lëmë për disa orë që të marrin aromat e erëzave. Shërbehet në tasa të vegjël dhe kompletohet me thërrime stikash dhe copa bajamesh.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.