Ozcan Deniz i lidhur me një 19-vjeçare

Gazeta Paloma - - Koktej -

Aktorja e re 19- vjeçare, Afra Saraçoglu, ka postuar një foto me Ozcan Deniz në adresën e saj personale në Instagram, ku në përshkrim e ka quajtur “mësuesi im” dhe ka shtuar edhe një zemër. E shpejtë ka qenë edhe përgjigjja e Ozcan, i cili i ka shkruar: “Çfarë do të bëja unë pa ty?! Jam gjithmonë pranë teje”. Kjo situatë nuk ka kaluar pa u vënë re nga fansat, të cilët kanë uruar çiftin. Ndërkohë që vetëm pak kohë më parë aktori shoqërohej me Buse Narci, 23 vjeçe, e cila ka qenë kolege e Deniz vetëm për pak kohë. Histori që me sa duket ka përfunduar. Aktori nuk e ka ftuar ish-të dashurën në premierën e filmit, edhe pse ajo ka qenë pjesëmarrëse në film.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.