Ermal Fejzullahu

Gazeta Paloma - - Argëtim -

Një ndër këngëtarët ikonë të muzikës moderne shqiptare është pa diskutim dhe Ermal Fejzullahu. U bënë tashmë mbi 12 vjet që artisti nga Prishtina prodhon këngë dhe hite të suksesshme. Këtë javë fansat e tij në Shqipëri patën kënaqësinë ta ndjekin të ftuar në emisionin e pasdites të Rudina Magjistarit në Tv Klan, ku ai lajmëroi daljen e klipit të ri. E gjithashtu foli për jetën e tij private, familjen, perceptimet rreth Tiranës e gjithashtu për karrierën e tij dhe nostalgjinë për fillimet e saj. IN!

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.