Riselda Sejdija

Gazeta Paloma - - Argëtim -

Javën që lamë pas, Riselda Sejdija ishte e ftuar në emisionin “Xing” të Ermal Mamaqit. Dhe jam i sigurt se kush pati fatin ta ndiqte intervistën e saj ka kaluar vërtet disa minuta të këndshme. Koreografja nga Tirana njihet për spontanitetin dhe origjinalitetin e saj, cilësi këto që u përshtaten dhe u ndërthurën mjaft mirë me ironinë e gjithashtu batutat e Mamaqit. IN!

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.