2 - Getoar Selimi dhe Marina Vjollca

Gazeta Paloma - - Psikologji -

Nëse do të zhvillonim një mini-sondazh, duke pyetur gjithë fanatikët e lajmeve rozë se kush është çifti më trendi i momentit në estradën shqiptare, patjetër që Getoar Selimi dhe Marina Vjollca do të zinin vendin e parë. U bë rreth 1 vit që lideri i grupit Babastars dhe moderatorja e njohur e “Top Channel” kanë bërë publike lidhjen e tyre, një lidhje e cila kish kohë që përflitej lart e poshtë e si rrjedhojë ishte në radarët e mprehtë të mediave rozë. Gjithsesi, duke u bazuar te fotot që publikojnë në Facebook, Geti dhe Marina duken shumë të lumtur në krah të njëri- tjetrit.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.