Barun Sobt: “E dua shumë Sanayan. Ajo është pjesë e jetës time”

Gazeta Paloma - - Koktej -

Në një intervistë të fundit, aktori Barun Sobt, i cili po ndeshet me kritika të forta nga fansat pasi braktisi në mes serialin, ka rrëfyer disa gjëra interesante.

Barun ka thënë se ai nuk është si Arnav dhe e ka pasur të vështirë ta realizojë këtë rol. Barun ka thënë gjithashtu se Sanaya ishte kolegia e tij më e mirë dhe e do shumë. Ai është shumë i lumtur që ka pasur mundësi të punojë me një person aq të talentuar sa ajo. Aktori ka rrëfyer se ai dhe e shoqja e duan shumë kafen dhe se nuk i pëlqejnë rrjetet sociale. Ai ka përfunduar duke thënë se Sanaya do të jetë gjithmonë pjesë e jetës së tij.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.