Eliza Dushku prezanton për herë të parë partnerin dhe jep lajmin e bukur

Gazeta Paloma - - Koktej -

Aktorja me origjinë shqiptare Eliza Dushku, së shpejti do i japë fund beqarisë. 36- vjeçarja e cila jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka prezantuar partnerin e saj për herë të parë, duke publikuar një fotografi në Instagram. “Po, padiskutim po, i dashuri im. Nuse Bostoni së shpejti”, shkruan Eliza, e cila ka zbuluar edhe prejardhjen e partnerit. Aktorja ka vendosur një flamur shqiptar dhe një armen krahas fotos. Eliza duket mjaft e lumtur me partnerin e saj, të cilin e ka mbajtur larg vëmendjes së mediave për një kohë të gjatë.Tabloid.al.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.