Publikohet video erotike e Beatrix Ramosaj

Gazeta Paloma - - Koktej -

Beatrix Ramosaj është një nga vajzat më seksi të skenës shqiptare. Këngëtarja ka bërë mungesë në muzikë prej vitesh, por para pak kohësh njoftoi që do publikojë videoklipin e ri. Dhe më në fund kënga u publikua para dy ditësh, por ndodhi ajo që s’pritej. Beatrix shfaqet në videoklip në skena erotike me balerinin Krisi Dalipi. Beat- rix nuk ishte parë asnjëherë kaq provokuese. Këngëtarja shfaqet duke u puthur dhe ledhatuar me Krisin në shtrat, videoklip që po tërheq shumë vëmendje.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.