Fotot përgënjeshtrojnë fjalët e Cozman

Gazeta Paloma - - Koktej -

Cozman ngeli duke thënë se është single, kur në fakt fotot na kanë treguar përherë të kundërtën. Fotot provokuese të tij me femrat e tregojnë hapur që ai kurrsesi s’mund të jetë single. Madje gjatë kësaj jave ai është parë edhe me aktoren seksi kosovare, Arta Nikaj. Të dy kanë qenë në një club dhe kanë postuar foto bashkë. Nuk dihet nëse janë në një lidhje, ndaj koha do e tregojë të vërtetën edhe për ta.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.