Krisi Dalipi çmend femrat e showbiz-it shqiptar

Gazeta Paloma - - Koktej -

Ku nuk e kemi parë Kris Dalipin të shfaqet në ekranin shqiptar! Që nga “Dance with me”, e deri tek videoklipet e këngëtareve të mirënjohura shqiptare. Kujtojmë këtu “Mala gata” të Ronela Hajatit, si dhe spotin e Digitalb përkrah Ilda Bejlerit. Në të dyja rastet nuk kanë munguar edhe skenat erotike midis tij dhe Ronelës, apo Ildës. Së fundmi, ai ka marrë pjesë në videoklipin e këngës “Pa ndjenjë” të Beatrix Ramosaj, ku gjithashtu nuk mund të mungonin skenat erotike. Bravo, Kris se mirë e ke nisur!

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.