Dua Lipa dhe Ledri Vula kapen mat, dyshja në një lidhje?

Gazeta Paloma - - Koktej -

Dua Lipa na krenon me suksesin e saj ndërkombëtar, ndërsa Ledri është një nga reperët më të pëlqyer shqiptarë. Deri këtu duket sikur dyshen e lidh vetëm origjina dhe muzika. Por në fakt Dua dhe Ledri kanë qenë në një lidhje vite më parë. Ata janë kapur mat në rrugët e Kosovës, por edhe fotot e publikuara mes tyre bënë që të përfliten edhe më shumë. Megjithatë lidhja e tyre nuk zgjati shumë. U tha se ndarja erdhi për shkak të koncerteve të shumta të Ledrit që kishte nëpër diasporë, por edhe ofertave të shumta që reperi kishte nga vajzat tjera dhe kjo bëri që mos t’i kushtonte vëmendje të madhe Duas.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.