Luana braktis ekranin përkohësisht

Gazeta Paloma - - Koktej -

Prezantuesja e emisionit “Pa limit” në “Top Channel” ka mbyllur sezonin televiziv dhe ka bërë një përshëndetje për të gjithë fansat e saj.

“Shihemi sezo- nin e ardhshëm me të tjera surpriza. Faleminderiit që dhe në këtë projekt keni qenë me mua # PaLimit # Luanator “, shkruan Luana Vjollca.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.