Fansja e kritikon se bëhet si “klloune”, përgjigja e Aurelës e bën të pendohet

Gazeta Paloma - - Koktej -

Aurela Gaçe është padyshim një ndër këngëtaret më të pëlqyera nga shqiptarët brenda e jashtë vendit.

Ajo njihet për muzikat plot ritëm dhe energjinë e fortë që përcjell në skenë, por Aurela është edhe këngëtarj a më “t ip”. Këngëtarja e njohur ka postuar një foto, drejtuar të gjithë atyre që shqetësohen se pse ajo vendos aq shumë makijazh në fytyrë.“Mirëmëngjesi me “ujë dhe sapun”. Për të gjithë ata që shqetësohen se pse “llangosem” aq shumë.

Ore po si nuk u lodhën më këto pyetje xhanëm. Kush nuk më ka kuptuar deri tani, kurrë mos më kuptoftë. Në çdo kohë do jem kjo që jam.Filtrat i ka vetë telefoni, se ndryshoj dot këtë fakt (rrofshin kush i shpiku se na fshehin lodhjen)”- shkruan Aurela në Instagram. Komentuesja: Po yll je kështu, të urrej kur bëhesh si klloun… Aurela: Pse urren ti moj shoqe, të kam vrarë t’ëtëm apo t’ëatë? Apo e përdor fjalën urretje ashtu kot për qejf?

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.