Serhat Teoman braktis telenovelën “Nënat”

Gazeta Paloma - - Koktej -

Ka qenë një lajm shokues kur u mësua se Serhat Tomas do të ndahej nga një prej telenovelave më të ndjekura në Turqi. Serhat Teoman luan rolin e Sinan, por edhe pse me një rol me peshë aktori ka zgjedhur të largohet. Në këtë telenovelë janë pjesë edhe shumë emra të tjerë të famshëm, si Cansu Dere, Vahide Perçin, Beren Gokyildiz dhe Gonca Vuslateri. Në sistemin e rankimit, seriali “Nënat” ka arritur të qëndrojë për shumë gjatë në vendet e para. Aktori Serhat Teoman e ka dhënë lajmin e ndarjes përmes një postimi në Instagram. Në një fotografi të tij mjaft të vetmuar dhe melankolike ai ka shkruar: “Do të shihemi sërish me histori të reja”.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.