Ilva Tare bëhet nënë për herë të dytë!

Gazeta Paloma - - Koktej -

Në familjen e moderatores Ilva Tare dhe ish- deputetit Eduard Selamit ka ardhur në jetë fëmija i tyre i dytë, një djalë!

Pak ditë më parë moderatorja e “Tonight Ilva Tare” shkëlqeu në tapetin e kuq të eventit të 10-vjetorit të televizionit Ora News. Një ditë më pas, gazetarja e njohur i ka dhënë fund pritjes së ëmbël. Vogëlushi Thomas, emri i së cilit është zgjedhur nga Eduardi, është fëmija i dytë i çiftit, pas vajzës së tyre Melody. I urojmë shëndet dhe jetë të gjatë djalit dhe familjes së Ilvës dhe Eduardit!

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.