Turjani flet për këngët e bashkëshortes: “Këtë e ka kot fare, s’më pëlqen”

Gazeta Paloma - - Koktej -

Orinda Huta dhe Turjan Hyska janë një ndër çiftet e showbiz-it shqiptar më të pëlqyer në vend. Të dy e nisën karrierën e tyre si këngëtare dhe muzika ishte si një trampolinë për të arritur suksesin që kanë sot. I ftuar në emisionin “Fun Day” me moderatore Fatma Methasanim, Turi ka qenë shumë i sinqertë dhe ka folur troç ku ka treguar se ka këngë të Orindës të cilat ai nuk i pëlqen dhe këtë e thotë pa dorashka. Ai ka treguar se kënga “Oqean” është e preferuara e tij, por gjithashtu ka thënë se një këngë e Orindës nuk i pëlqen fare, madje thotë se është kot fare.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.