Besi dhe Xhensila do të bëhen prindër më shpejt nga çfarë prisnim!

Gazeta Paloma - - Koktej -

Dasma e tyre ishte një nga më të bujshmet në showbizin shqiptar. Gjithashtu edhe muaji i mjaltit i Besit dhe Xhensilës ka qenë një nga më përrallorët dhe tashmë mesa duket çifti është gati për të patur fëmijën e parë. Ka qenë aktori i njohur Bes Kallaku, i cili gjatë emisionit “Wake Up” është shprehur se janë gati për të patur një fëmijë. ““Xhensila tani nuk ka më kënaqësi as për koncerte, as për muzikë. E ndjen dhe ma ka shprehur se është gati për familje”,-theksoi Besi. Mesa duket së shpejti do të dëgjojmë lajmin e bukur se ata do të bëhen prindër për herë të parë.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.