Nora Istrefi mbush 27 vjeç

Gazeta Shqiptare - Bluetooth - - SPECIALE -

Nga

ana tjetër, këngëtarja Nora Is trefi ka festuar ditëlindjen e saj të 27të, në shoqërinë e të dashurit, Robertit, dhe mikeshave të saja të ngushta. Në rrjetet sociale ajo ka publikuar fotografi nga festa e së hënës në ambientet familjare, duke zbuluar edhe disa nga dhuratat e pranuara. Torta që i kishin përgatitur të afërmit, kishte formën e një çante ‘Chanel’, markës së preferuar të Norës. Fansat e këngëtares nuk kanë kursyer urimet e tyre, gjë për të cilën ajo i ka falënderuar me anë të rrjeteve sociale: “Faleminderit shumë krejt fansave për urimet. Ma kini ndreq ditëlindjen! Ju dua!”. Natyrisht, edhe ne e kemi një urim për Norën: Paç jetën e gjatë e sa më shumë hite!

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.