ELVANA GJATA, e ftuara tjetër e nderit

Gazeta Shqiptare - Bluetooth - - SPECIALE -

Por

nuk do të jetë vetëm Bleona Qereti ajo që do të këndojë në finalen e “X Factor Albania”. Një tjetër këngëtare e suksesshme e skenës sonë, do të ngjitet në teatrin e televizionit “Klan” për të bërë një performancë drithëruese. Elvana Gjata, këngëtarja e dhjetëra hiteve, do të jetë një tjetër ‘celebrity guest’ në finalen e talent show-t, që për producente artistike ka Vera Grabockën dhe Alketa Vejsiun. Se cila do të jetë kënga që Elvana do të këndojë, nuk dihet ende. Ama një gjë është e sigurt, Elvana do ta ndezë skenën...

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.