Mirsa Kërceli shtatzënë, pret fëmijën e parë

Gazeta Shqiptare - Bluetooth - - SPECIALE -

Mirsa

Kërceli është shtatzënë. Lajmi konfirmohet për “Bluetooth”, nga burime pranë artistes. Këngëtarja i është larguar showbiz-it dhe prej kohësh po bën një jetë larg vëmendjes së medias. Mesa duket këtu ka ndikuar edhe vendimi i saj për t’iu dedikuar familjes. Mirsa, e cila u bë e njohur në Shqipëri falë bashkëpunimeve me producentin Genc Prelvukaj, prej pak muajsh është martuar me të dashurin e saj, Granit Muratin, dhe nga kjo martesë pritet të vijë në jetë fëmija i tyre i parë.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.