ZANFINA ISMAILI: Getoarin s’e kam pasur kurrë shok, ja pse zgjodha Noizy-n

Gazeta Shqiptare - Bluetooth - - SPECIALE -

Zanfina Ismajli, këngëtarja e dashur nga Kosova vjen në këtë intervistë të “Bluetooth” për të rrëfyer bashkëpunimin më të fundit me reperin e famshëm shqiptar, Noizyn... Pse nuk i pëlqejnë festivalet dhe e vërteta e fotove të publikuara javë më parë, kur në media u shkruajt se u zbulua i dashuri i Zanfinës.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.