Rama i shkul veshin Blendit

Gazeta Shqiptare - Bluetooth - - SPECIALE -

I ftuar në emisionin ‘Opinion’, kreu i PS-së, pas intervistës së gjatë të dhënë për gaze tarin Blendi Fevziu, nuk ka harruar t’i ‘tërheqë’ veshin këtij të fundit..., por kjo sigurisht për shaka dhe vetëm në kuadër të një fotoje miqësore në fund të bisedës. Fotoja është publikuar me diçiturën ‘FOTO OF THE DAY’, në faqen personale të kreut të PS-së, në rrjetin social ‘ Twitter’, duke i ronizuar dhe akuzat që kreut të opozitës iu bënë pas ‘ përplasjes me diplomatin Egin Ceka’. Kryetari i PS- së, Edi Rama deklaroi dje se kryeministrin do ta ketë partia e parë e koalicionit fitues. Gjatë intervistës, Rama paralajmëroi vrimë e të futet pas zgjedhjeve.

kryeministrin

Berisha

se,

nëse

preket

vota,

gjejë

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.