QERETI, joshja që vjen nga deti

Gazeta Shqiptare - Bluetooth - - SPECIALE -

Ajo tërheq gjithmonë vëmendje... Me deklaratat, look-un, format. Me gjithçka. Bleona Qereti, këngëtarja e njohur shqiptare që po lufton fort për të arritur suksesin në Amerikë, shfaqet shumë joshëse në këto foto të pushimeve të saj të fundit. Megjithëse pjesën më të madhe të kohës po e kalon në studio duke punuar për materiale të reja muzikore, Bleona e gjen gjithmonë kohën për të argëtuar veten dhe familjarët e saj. Nuk ia kursen kurrë relaksin vetes dhe ndoshta kjo është arsyeja pse ajo është gjithmonë në formë. Ylli shqiptar pritet që të publikojë shumë shpejt një tjetër singëll në gjuhën angleze, ndërkohë që në shtator do të mbajë koncertin e saj të radhës, në Las Vegas.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.