“Summer Fest” udhëtimin nis

Gazeta Shqiptare - Bluetooth - - SPECIALE -

Nën

prezantimin e Luana Vjollcës super seksi dhe Ardit Roshit super karizmatik, dhe me skenar të Olti Currit. Ky do të jetë çifti që do të prezantojë netët e “Summer Fest” që edhe sivjet ashtu si një vit më parë, do të udhëtojë në qytetet kryesore të vendit. Pikënisja e kësaj vere ishte pikërisht Tirana. Në natën e parë të festivalit të verës nisur në kryeqytet, këngëtarët që u ngjitën në skenë ishin Albërie Hadërgjonaj, Eugent Bushpepa dhe DJ Blunt e Jonida Maliqi, të cilët kënduan për herë të parë duetin e tyre, këngë që u prit mjaft mirë nga publiku.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.