Rezarta Shkurta në pritje të ditës së madhe

Gazeta Shqiptare - Bluetooth - - SPECIALE -

Veshur

me një fustan të gjatë pink, Rezarta nuk fsheh dot më barkun e rritur. Këngëtarja është në pritje të fëmijës së saj të parë. Ndoshta për këtë arsye duket se Rezarta sikur është tërhequr pak muajt e fundit nga daljet në publik. Por ja tek shfaqet teksa fotografon veten, duke na ofruar pamjen e saj të këndshme. Dalëngadalë asaj dhe bashkëshortit Ermal Hoxha, po i afrohet dita e madhe e ardhjes në jetë të bebes së tyre të parë, që do të jetë një vajzë.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.