Provokimi i Olta Gixharit

Gazeta Shqiptare - Bluetooth - - SPECIALE -

Aktorja

bukuroshe Olta Gixhari ka postuar disa foto vërtet provokuese. Në fotot e postuara, aktorja me sy të veçantë ka ditur të provokojë me bluzën transparente që mban veshur. Poshtë saj ajo nuk ka veshur asgjë dhe forma e gjoksit është shumë e dukshme. Komentet kanë qenë të shumta e të menjëhershme, ku shumica e fansave e kanë pëlqyer dhe komplimentuar për format Oltën. Por Oltës i pëlqen kjo veshje dhe ndihet mirë. Gjithmonë ideja e saj është të jetë në trend, në modë dhe e veçantë. Këngëtarja ka publikuar edhe të tjera foto, ku bie në sy shumë gjoksi i saj… Vërtet joshëse Olta në këtë stinë të nxehtë.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.