Takimi Thaçi- Vuçiç, fazë e re e dialogut Kosovë- Serbi?

Gazeta Shqiptare - - FAQE 1 - Nga BEKIM SHEHU

Presidenti

i Kosovës, Hashim Thaçi dhe Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, takohen këtë të enjte ( më 31.08) në Bruksel, me ftesë të përfaqësueses së lartë ...

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.