Murrizi sulmon ambasadorin Lu: S'falënderohen ministrat që vjedhin

Ambasadori përgëzoi ministret Kodheli e Gjermeni, ironizon deputeti i PD- së Panariti: Mos e konsumo opozitarizmin ndaj Lu- së

Gazeta Shqiptare - - CEREMONIA -

"Meqenëse e kishe merak dhe e ftoje ambasadorin të falënderojë edhe ministrat e LSI- së, të njoftoj që, ai e ka bërë, dhe letra e falënderimit dhe e vlerësimit ndodhet mbi tryezën time, por duke e konsideruar atë diskrete dhe personale, nuk e shoh të udhës ta bëj publike", shkruan z. Panariti.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.