E KENI PARË NDONJËHERË KAQ SEKSI?

Gazeta Shqiptare - - CEREMONIA -

Ky ka qenë viti i fotove të nxehta për Elvana Gjatën. Në fakt, këngëtarja është bërë mjaft aktive kohët e fundit në rrjetet sociale. Së fundmi, ajo ka publikuar një foto ku shfaqet në super formë. Nga fotoja e publikuar në “Instagram” bie në sy gjoksi shpërthyes i Elvanës. Bukuroshja është mbështetur në mur dhe ka pozuar për shkrepjen e fotos. Këngëtarja shqiptare, pas bashkëpunimit me DJ e famshëm David Guetta, pritet të debutojë fuqimisht në treg me një tjetër të famshëm. Bëhet fjalë për reperin Ty Dolla Sign. Dyshja gjithashtu ndjekin edhe njëri- tjetrin në “Instagram”.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.