Milinkoviç: Dua lojë dhe gola ndaj Lushnjës

Kampionët kërkojnë të lënë pas humbjen me Skënderbeun dhe të fitojnë ndaj "Hirushes" së Superligës Trajneri serb u bën thirrje të tijve për kujdes

Gazeta Shqiptare - - EKONOMI -

identitet loje, çka trajneri serb shpreson që ta gjejë sa më shpejt. "Nuk po gjejmë shkakun se pse nuk po dalim te loja jonë. Bëmë një ndeshje të mirë me Partizanin. Me Laçin kishim luhatje. Nëse do arrijmë tri rezultate pozitive, gjithçka do të jetë më e qetë për ne më pas". Janë vetëm 4 javë kampionat dhe natyrisht që Milinkoviç nuk heq dorë nga titulli, sikundër fut në listë edhe Partizanin, që ende nuk është shfaqur në lojën e tij. "Në radhë të parë ne shikojmë ekipin tonë. Ako- ma s'mund të nxjerr konkluzione se kush do të jetë rival për kampionatin. Të gjithë e keni hequr Partizanin nga lista e pretendentëve, por edhe ekipi i kuq është në listë për titull. Do të ishte zhgënjim nëse ne nuk fitojmë ndaj Lushnjës".

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.