Leandra bëhet xheloze për të dashurat e babit. E detyron të zhdukë çdo foto!

Intervista - - JAVA VIP -

Vajza e reperit të njohur Rigels Rajku, i njohur me emrin Noizy, t ashmë po rritet dhe i kupton më mirë gjërat; jo vetëm muzikën, por edhe jetën personale të babit të saj. Edhe pse vetëm shtatë vjeçe, Leandra tashmë mund të lundrojë lehtësisht në internet dhe kësh- tu sheh çdo gjë që publikohet në lidhje me Noizyn; lajme, video dhe foto ( këto të fundit edhe intime, me femra të ndryshme). Prandaj, Leandra ia ka shprehur babit të saj se nuk i pëlqen aspak kjo e fundit dhe i ka kërkuar atij të bëjë diçka sepse kjo e bën tepër ner- voze. Dhe Noizy nuk ka humbur kohë për t a vënë menj ëherë në zbatim kërkesën e vajzës, të cilën e ka pikë të dobët. Ai ka zhdukur nga interneti të gjitha fotot e publikuara ku ai paraqitet duke u puthur me f emra t ë ndryshme. Ndërkohë, përsa i përket jetës së tij artistike, reperi ka publikuar klipin e ri, në bashkëpunim me Mc Kreshën, Lumi B, Lil Koli dhe Varrosi.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.