Enca pozon… gjysëm nudo

Intervista - - JAVA VIP -

“A po tpëlqen?” thotë Enca në klipin e saj më të fundit, i cili është kthyer në një ndër klipet më të përfolur dhe më të shikuar të momentit. Në këtë klip, Enca na vjen mjaft hot dhe provokuese, ashtu siç nuk e ka pritur askush. Deri tani, ajo na kishte dhënë idenë e vajzës së ëmbël, por këtë herë na tregoi edhe anën e saj seksi. “A po t’pëlqen”, duket se thotë Enca edhe me këtë foto ku ka pozuar e zbuluar në pjesën e sipërme të trupit, duke dhënë përshtypjen e një sirene. Është edhe verë, temperaturat e larta bëjnë të tyren dhe Enca, si edhe shumë të tjera, u është nënshtruar atyre...

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.