Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

NJOFTIME NGAANGLIA

Përshëndetje. Jam 48 vjec, 1.70 i gjatë, banoj ne Angli, kam vite ketu. Kërkoj te lidhem me nje femer shqiptare per te krijuar familje. Ju lutem, mos dergoni zile, por ne fillim prezantohuni me sms. Numri im është: 00447766613849.

NJOFTIME NGA GJERMANIA

German businesmen is searching nice, creative, intelligent women about 35-45 years. Mobil: 00491736590562.

Pershendetje nga Tirana... Jam kthyer nga Gjermania per ca dite pushime, me shpresen te gjej gjysmen time. Vajza te jete nen 30 vjeçe, e arsimuar, e bukur dhe me deshiren që te jetoje ne Gjermani. Të interesuarat të përgjigjen në gazetë.

NJOFTIME NGA ITALIA

Pershendetje, Jam Ari nga Shkodra jetoj jashte. Jam 30 vjec i gjate dhe i stabilizuar ekonomikisht, kerkoj te njihem me nje vajze qe te krijoj familje. Nese dikush eshte e interesuar te me kontaktoje. Ju uroj nje dite te mbare. aradzz@ yahoo. it

Jam Xhino nga Tirana, 42 vjeç. Jetoj ne Itali prej 20 vjetësh. Kam deshirë te njihem me nje vajze per qellime serioze.

Jam ne pune ne Itali prej 23 vjetësh, me rregulla. Jam i ndarë dhe jetoj vetem, ne shtëpinë time. Kërkoj një njeri te rregullt, te sinqertë, punëtor, pa femijë, mosha 37 deri 45 vjeçe. Nëse është e mundur, nga zona e Fierit. Telefononi ne numrin 00393200872844

Jam nje djale që kam mbaruar te larten per Inxhinieri. Dua te lidhem me nje vajze qofte edhe e ndare, por te jete me banim ne Itali dhe te j ete shume e rregullt. sms 00393510294515

Jam x nga Tirana, kam mbaruar arsimin e larte, jam 37 vjeç. Dua te lidhem me nje vajze shume serioze dhe simpatike, vetem per qellime serioze dhe te jete me banim ne Itali. Sms 00393661157975

NJOFTIME NGA GREQIA

Jam Dhimitri, 44 vjeç, banoj dhe punoj ne Athine. Jam i divorcuar. Dua te njihem me nje vajze qe jeton ne Athine, per qellime serioze. Telefoni i m: 0030 6936855444.

Jam Kristo, 37 vjeç, nga Tirana. Banoj ne Selanik. Jam i ndare e me 2 femije që banojne me mamane e tyre. Ndjehem shume i vetmuar, ndaj dua te njoh nje femer per te krijuar nje lidhje te bukur, pse jo, edhe serioze. Jam njeri i qete dhe me humor, i dashur dhe shume simpatik. Kam pune te mire dhe jam mire nga ana ekonomike. Per me shume, ia leme kohes. Tel. 6978106159.

Pershendetje. Jam Toni, 32 vjeç, beqar, banoj ne Selanik. Dua te njoh nje mami simpat i ke qe banon ne Selanik, mosha nuk ka rendesi, per lidhje top sekrete. Jam djale i bukur dhe i shkathet. Me ndjenja te forta dhe mirëkuptim te plote, do t’ia kalojme shume bukur se jeta eshte e vogel dhe te mundohemi t’i kalojme sa me bukur. Tel 6975540770.

Jam nje djalë nga Lushnja, 38 vjeç. Dua nje lidhje serioze me një vajzë nga fshati, nga Shqipëria e Mesme ose nga Jugu. 00306948285625.

Dua nje grua shembullore per bashkëjetesë. Te jete e urte, e dashur, e paraqitshme etj. Unë jam 56 vjeç. Tel 6948913624. Pres vetem sms.

Jam 60 vjeç, i zhgenjyer nga jeta deri tani. Punoj e jetoj ne Athine, pa asnje detyrim. Ne kerkim t e nje gruaje per t e kaluar dhe kete pjesë te jetes. Për me t eper, l e ketë nr. 6906507282. Numrave te fshe- hur dhe zileve nuk u pergjigjem.

Jam Orgesi, shume simpatik, me banim ne Athine. Kerkoj nje lidhje erotike me nje femer seksi ashtu siç jam edhe vete.

Jam nje 47 vjeçar i divorcuar prej dy vjetesh. Jam ne gjendje t e mire ekonomike, shume i edukuar e djale punëtor. Kerkoj nje vajze. 00306996612440

Jam 60 vjecar i zhgenjyer nga jeta deri tani. Punoj e jetoj ne Athine pa asnje detyrim. Jam ne kërkim te nje gruaje per te kaluar dhe kete pjesë të jetes. Për me teper le kete numer tel. 69o65o7282 numrave te fshehur dhe zileve nuk u pergjigjem

Jam një djalë 34 vjec me banim ne Athinë dhe kam deshire te njoh nje zonje simpatike per nje lidhje te fshehtë ku te jetë me banim ne Athinë. Tel. 6996612440.

Përshëndetje jam Jani 40 vjec nga Shkodra j etoj ne Athine. Jam i ndare dhe dua te njoh nje femer per lidhje serioze. Cel. 6996577423.

Jam nje djale 40 vjec me banim ne athine kam deshire te njihem me mdonje goce qe di te ruaj sekretin 00306945642895

I përgjigjem zonjës nga Jugu që kërkon një zotëri nga fshatërat e Dropullit. Për më tepër lë nr. cel. 00306949945877.

Mirëdita zonjave e vajzave që vuajn nga ngrohtësia e shokut të jetës. Jam 49 vjec me dy fëmijë. Kërkoj të njoh një zonjë ose vajzë të sinqertë. Le të ketë edhe fëmijë. Por të jetë e ciltër e pastër. Kujt i intereson ky sms, të çojë sms. Vetëm për l i dhje serioze. Tel. 00306999103592.

Jam një djalë 32 vjeç jetoj në Selanik, dua të njoh një vaj zë t ë j etë këtu. Lë nr. cel. 6906873760.

Përshëndetje jam Gjergji 30 vjeç nga Lezha, kam nje problem shëndetësor dua të njoh nje vajze me te njejtat tipare per te krijuar nje jetë normale. Cel. 6940964763. Athinë.

Dua te lidhem me nje grua per t e bashkejetuar dhe me vonë duke pare njeri-tjetrin te vendosim mosha ime 54 vjeç. Për më t epër lë nr. t el. 6949010768.

Dua nje grua per martese te jete shembull në cdo drejtim. Jam 57 vjeç dhe kam këtë nr. tel. 6947165666.

Banoj dhe jetoj ne Greqi dua lidhje serioze me nje grua. Jam 58 vjeç dhe kam këtë nr. tel. 6949010683.

Përshëndetje vajza. Jam Laerti 30 vjec nga Saranda. Dëshiroj te njihem me nje vajze qe do me te vertete nje shoqeri te sinqerte dhe pa djallezi. Cel. 69969793111.

Përshendetje vajza. Jam Visi 32 vjec nga Tirana dhe banoj ne Selanik. Dua te njihem me nje vajze per shoqeri t e vertetë. Për më tepër lë nr. cel. 00306979329260 dhe t e sinqerte.

Jam i i nteresuar për një zonjë deri në moshën 48 vjeçe. Lë nr. cel. 00306973466259.

Përshëndetje, jam Toni 32 vjeç nga Vlora, nëse ka ndonjë vajzë që interesohet për një shoqëri pa tallje dhe pa gënjeshtra, ju mirëpres në këtë nr. cel. 00306979329837.

Jam Mondi 35 vjec jetoj ne Athine dua te lidhem me nje vajze deri në moshen 35 vjeçe. për më t epër lë nr. t el. 6949483704.

Përshëndetje vajza, j am Laerti 30 vjeç nga Saranda, dua të njihem me një vajzë për shoqëri. Nëse dëshironi ju pres me respekt në këtë nr. t el. 00306996979311.

Përshëndetje, jam një djalë 31 vjec kerkoj nje zonje ose vajze te qejfit pa komplekse, me banim ne Athine per nje lidhje sekrete. Të jete e rregullt ne paraqitje dhe e paster, jam larg veseve dhe pijeve alkolike. Tek unë do t e gjeni mirëkuptim ngrohje shpirterore dhe mbesht etje energjike. Lë nr. t el. 6996949711. Pres sms.

Jam 34 vjec jetoj ne Athine dua te lidhem me nje vajzë deri në moshen 30 vjeçe. Për te int eresuarat l e kete nr. t el. 00306949784877. Nga unë nuk do te zhgenjeheni faleminderit per mirekuptimin.

Përshëndetje, jam nje djalë 37 vjc jetoj ne Greqi Athinë. Kërkoj te njihem me nje vajzë per familje te jetojë ne Greqi. Të jetë dhe e shgenjyer ne jetë se ashtu jam edhe vetë. Më int ereson e t anishmeja. Cel. 00306940651397 jo zile jo me privat.

Jam një djalë 33 vjec jetoj ne Selanik dua te njoh një vajzë ose zonjë per një lidhje. Lë nr. tel. 6w0m8p3pm0.

NJOFTIME NGA SHQIPËRIA

Një i sh- kuadër ushtarak me një pension të mirë i vetmuar me shtëpi të tij në pronë të tij, i rregullt në çdo drejtim. Kërkon një zonjë mosha 60 vjeçe e l art, hallexhiu do hallexheshë, jo batakçeshë, që të ngrys jetën deri në vdekje. Pres telefonata nga zonja 60 vjeçe që sapo ka ardhur nga Ital i a që kërkon nga fshatrat e thella të Dropullit Gjirokastër e ndonjë t j etër që plotëson kushtet. Me respekt hallexhiu nga Vlora. 0696176792

I përgjigjem zonjës 39 vjeçe që banon në një zonë bregdetare turistike, e divorcuar. Jam Ledi, 50 vjeçar, me origjinë nga Jugu, me punë shumë të mirë, i divorcuar, pa njeri në ngarkm, larg cigares, alkoolit, bixhozit dhe xhelozisë. Ashtu si ju, edhe unë jam në kërkim të një njeriu me shumë vlera, ku të mbizotërojë sinqeriteti, ndershmëria e besnikëria, pa harruar qetësinë shpirtërore. Nëse fjalët tuaja janë vërtet të sinqerta dhe kërkoni ta ringrini përsëri një f amilje t ë re më këmbë, unë jam i gatshëm të përgjigjem me shumë sinqeritet dhe me shumë besnikëri. Ju premtoj se nuk do të zhgënjeheni, përkundrazi, do ngeleni shumë e kënaqur, si nga paraqitja e jashtme, ashtu edhe nga shumë cilësi që i përkasin një njeriu fisnik. Në rast refuzimi, ky mesazh sa i sinqertë, aq edhe serioz, ka shumë vlerë edhe për ndonjë zonjë apo zonjushë me origjinë nga Jugu ose Shqipëria e Mesme, mundësisht intelektuale, vetëm për lidhje serioze. Tel. 0698475166

Jam 64 vjeç, italian, me pension të mirë, jam i divorcuar dhe jetoj me dokumente shqiptare, në Tiranë. Jam serioz, i thjeshtë, i komunikueshëm. Kërkoj të njoh një zonjë në moshë, që të dijë pak italisht, të jetë me trup pak të shkurtër, sepse nuk jam shumë i gjatë. Theksoj, jo për aventurë, të jetë serioze, me zemër të mirë, jo materialiste, që kërkon një l i dhje serioze dhe që dëshiron martesë. Për më shumë, ju lë nr. telefoni për mesazh 0682164245. Nëse nuk ju përgjigjem, më dërgoni mesazh me emër dhe numër, se ju t elefonoj unë. Më shkruani emrin tuaj, që të di kujt t’i drejtohem. Faleminderit.

Jam një zotëri me banim në Tiranë, pa probleme, 66 vjeç. Kërkoj një grua pa probleme, 5863 vjeçe. Të jetë e rregullt në të gjitha drejtimet. Ju lë nr. telefoni: 0693147639.

Jam Iliri nga Tirana, 52 vjec, president i nje f i r me i mportexport. Kerkoj nje lidhje serioze me nje femer te moshes 38-43 vjec, te jet e rregullt ne trup ne paraqitje ashtu edhe ne jeten e saj pasi edhe un i gezoj keto cilesi. Pre kerkes edhe nga ndonje rast i cili ka pasur fatkeqesi dhe ka mbetur e ve, pasi edhe un kam qen i martuar edhe pa femij. Nje nga kushtet e tjera eshte qe f emra t e l i nd f emije. Pres pergjigje nepermjet e- mailit apo numrit te telefonit qe i kam lenë ne redaksi.

Pershendetje! Lë numrin e telefonit per Elen 34 vjeçe, me banim ne Tiranë. Të lutem, me dergo sms dhe te marr vetë. 0688261268

Per Lolen nga Tirana, lë këtë nr. Tel: AMC6962690. Jam 51 vjeç, simpatik. Shpresoj të jeni e sinqertë dhe korrekte. Mirëpres telefonatën apo sms tuaj. Flm.

Jam per nje vajzë te sinqerte, te sjellshme dhe korrekte, nga Tirana, 25-30vjeçe, e cila deshiron te ketë nje mik jo te ri, te vetmuar. Sms club. 0698431Td0

Jam Flori nga Durrësi. Interesohem për lidhje me ndonjë femër. Kujt i intereson, të më dërgojë zile nga të gjithë numrat, në numrin tim 0688371992. Ju marr vetë. Ju faleminderit.

I pergjigjem asaj zonjes qe do nje mashkull te vërtetë. Të më telefonojë. Nr im 0698862635

Pershendetje! A ka ngelur ndonje femer nga Tirana per nje 43 vjeçar qe ka kohe qe kerkon nje femer per shoqeri dhe pa interesin e lekut? Ne qofte se ka ngelur, te me beje nje telefonatë dhe jo zile se nuk pergjigjem. Telefoni im eshte i hapur nje dite po, nje dite jo. Ne qofte se ju mungon dashuria e nje mashkulli, ju lutem, me beni nje telefonatë ne 0685484683.

Me gjithë sinqeritetin tim, uroj të ketë ndonjë vajzë per qellime serioze, t ë kuptojë r espekt e dashuri e te jetojë me ate çka sjell jeta, të jetë ne moshën 27 vjeçe e poshtë. Me respekt nga unë. Për me t eper komunikim, email: tzimismesta@gmail.com.

Jam një çun me origjinë nga Pogradeci, prej shumë vitesh banues në Tiranë. Jam 38 vjeç dhe kerkoj nje femer per qellime serioze, jo me shumë se 27 vjeçe. Numri i telefonit: 0673949780

Jam nje djale nga Tirana qe jetoj ne Amerike prej shume vitesh dhe momentalisht, ndodhem ne Tirane. Jam 43 vjeç, 1.81m i gjate, trup sportiv dhe pa vese. Jam me shkolle te larte dhe do te deshiroja qe nepermjet gazetes te njihja nje vajze qe te jete brenda normave ne te gjitha drejtimet. Te jete rreth 1.70 m e gjate, me trup normal, as e shendoshe e as e dobet dhe me

fytyre normale. Vajza te jete me shkolle te larte dhe te vijë nga familje e mire. Te mos kete qene as e fejuar, as e martuar me pare, se te kete femije, nuk behet fjale. Mundesisht, te jetoje ne Tirane dhe te kete lindur po ne Tirane, Durres, Elbasan ose ndonje qytet të Jugut dhe te jete vetem nga qyteti. Vajza te jete rreth moshes 35-39 vjeçare. Jam i interesuar vetem per lidhje serioze. Kush e gjen veten ne kete njoftim, te me kontaktojë ne numrin e celularit: 0686993630. Mundesisht, jo zile dhe sidomos kur numri eshte i bllokuar.

E lë këtë njoftim për zonjën nga Vlora, 39 vjeçe, e ndarë. 0682424191

E lë këtë njoftim për Olën nga Tirana, 23 vjeçe, që do të dashur sekret. 0682424191

Përshëndetje. Më quajnë Sandri dhe jam 34 vjeç. Banoj në Sarandë, kam sy jeshil, trup normal, 62 kg. 1.70 i gjatë. Kërkoj 1 vajze ose zonje deri ne t e 50- at per 1lidhje te lire dhe pa paragjykime, teper sekret. amc tbt0kdp

Kerkoj nje femer 20-30 vjeçe, per lidhje miqesore. Jam 53 vjeç, me arsim te larte, banoj ne Tirane i vetmuar. Tel 0674719925

Per Lolën nga Tirana qe eshte e kompletuar dhe e mbajtur. Jam 56 vjeç, i vetmuar, me arsim te larte, banoj ne Tirane. Jam i paraqitshem e nuk kam njeri ne ngarkim. Tel 0674629779.

I pergjigjem zonjes nga zona turistike e bregdetit te Vlores. Më quajne Aleksander dhe jam 34 vjeç. Banoj ne Sarandë, jam korrekt dhe larg veseve të këqija.

Përshëndetje gazeta “Intervista”. Unë që po ju shkruaj dyzet vjeç, i punesuar, kam shtepine tìme, i divorcuar, pa njeri ne ngarkim. Jam ne kerkim te nje zonje vetem per qellime serioze martese. Kujt i intereson kjo sms, le te bëjë zile ose te marrë ne telefon me numer t e hapur, j o privat se nuk pergjigjem. Me respekt, Ari nga Delvina. 0699524493

Jam nga një qytet juglindor, 42 vjeç, i divorcuar, pa femije ne ngarkim. Ndihem i vetmuar dhe kërkoj një femër te me fale dashuri. Premtoj se do ta bej te lumtur. E di si trajtohet një femer. Kerkoj femer edhe per lidhje serioze. Kujt i intereson, pres vetem sms jo zile ne nr 0665989693

Jam nje zotëri 56 vjeç, me banim ne Tirane, me shtepi timen, jetoj vetem, kam 4 vjet pa grua. Jam i arsimuar e gezoj shendet shume te mirë. Kerkoj nje femer veç per martese, te jetë shume e sinqertë, korrekte dhe te mos ketë femijë, nga 40-50 vjeçe. Të mos ketë probleme familjare. Lë këtë numër t elefoni: 0688124605. Vetëm mesazh, ajo që e ka seriozisht.

Jam nga Tirana, 50 vjeç. Kerkoj te lidhem me nje femer per lidhje serioze. 0674701900.

I pergjigjem Anjes nga Tirana qe ka nxjerre njoftimin te gazeta “Intervista” e dates 9-8-2014. Nese jeni akoma e interesuar, mund te me kontaktoni ne nr tim te tel: 0686993630.

I pergjigjem Beses qe ka nxjerre njoftimin te gazeta “Intervista” e dates 9-8-2014. Nese jeni akoma e interesuar, mund te me kontaktoni ne nr tim te tel: 0686993630.

Pershendetje. Jam nje zoteri që kerkoj nje lidhje serioze me zonje ose zonjushë, mosha 30 deri 45 vjeçe. Faleminderit kush telefonon. tel 0696594252

Kam deshire te njoh nje mami te mire e pa probleme, te jete nga Korça dhe mbi 30 vjeçe. Ju lutem, jo me nr privat. 0696161569.

Duke u munduar t’ia fal vetes gabimin, kerkoj nje mike. Jam Tori 54 vjeç nga Tirana, ekonomist me biznes privat, me reputacion kudo e pa probleme. Vetëm sms amc mhex108

Jam Landi nga Tirana, 27 vjeç. Dua te njoh nje femer per lidhje. Ju pres ne 0697480818

I pergjigjem zonjes 39 vjeçare qe banon ne nje zone bregdetare turistike te qytetit te Vlores, qe eshte e divorcuar prej nje muaji. Une jam nje djale nga Shkodra, 31 vjeç, kam mbaruar shkollen e larte per Mjekesi. Jam shume i sinqerte dhe serioz, i komunikueshem, besnik dhe korrekt, me vlera, idealist dhe me ambicie per çdo aspekt jetesor, sepse kam nivel kulture qytetare te madhe dhe edukate familjare te rregullt, sepse jam intelektual, me personalitet dhe karakter, sepse tek une mbizoteron respekti qe kam per njerezit, sjellja e mire dhe dashuria reciproke. Zonje, jam i interesuar te lidhem seriozisht me ty, sepse do te të dhuroj shume ngrohtesi, lumturi te pafundme dhe dashuri te paster e te sinqerte. Une pershtatem me shume me moshat me te medha se vetja ime. Jam tip i qete, i dashur, i qeshur, inteligjent, i zgjuar, i shkathet, i mençur, xhentil, i pjekur, i afte dhe me energji te reja. Zonje, me t elefono! Nr i m eshte: 0698169916.

Jam i interesuar per zonjën Lola, me banim ne Tiranë, e kompletuar ne çdo drejtim. Unë jam simpatik mbi pesëdhjetë vjeç. Lë kete numer tel. 0694810318 vod klab. Me respekt, Veri

Pershendetje. Jam nje zoteri brenda nga Durresi, me arsim te larte ekonomik. Kam shtepite e mia si dhe studion time te kontabilitetit ne qender te Durresit. Jam i datëlindjes 18.04.1958. Me ka vdekur gruaja. Kam dy djem te rritur dhe secili ka shtepine e tij. Per momentin jetoj me djalin e dyte dhe nenen. Interesohem per nje zonje apo zonjushe. Te jete njeri i mire. Te dije se ç’eshte dhembshuria dhe dashuria. Te jete mbi 45 deri 50 vjeçe, me arsim te larte, mundesisht te jete kontabiliste apo eksperte aq me mire, pasi te tille e kam patur edhe gruan. Punen e kam te ngritur. Pa njeri ne ngarkim. Per lidhje serioze.

Pershendetje zonja Lola. Shkrimi juaj me pelqeu. Dhe unë kam te njejtat kerkesa. Per nje zonjë si ju. Jam nga Tirana e pershtatem shumë mirë me kerkesat tuaja. Ju le numrin në gazetë, si mundësi komunikimi. Respekte, z. nga Tirana. 355699270874

Jam një zotëri 50 vjeç nga Tirana, 185 i gjatë, 85 kilogramë. Interesohem për një zonjushë që nuk lind ose nuk i intereson të lindë, për arsye të ndryshme. Tel. 0697936237

Jam x 36 vjeç, banues ne Tiranë, familjar i arsimuar me punë serioze, me paraqitje dhe fizik te mirë. Kerkoj nje lidhje top sekrete me nje femer te martuar qe i mungon ngrohtesia dhe dashuria e vertetë. Te jetë banuese ne Tr ose Dr, e moshes 25-37 vjeçe. Deshiroj lidhje te paster, pa interes dhe brenda normave 0688236944

Jam nga Fushë Kruja, 47 vjeç, i martuar. Kerkoj një zonjë për një lidhje sekrete. Mundesisht, të jetë nga Kruja ose Fushë Kruja, ose nga Laçi. J u mirëpres t e nr. 0685443987

Jam nje 58 vjeçar nga Tirana, i arsimuar dhe i kompletuar, i shoqerueshem dhe i komunikueshem, pa vese dhe komplekse. Jam i paraqitshem dhe me trup te rregullt. 180 cm- 85kg. Deshiroj nje lidhje serioze dhe te qendrueshme, me nje femer te moshes 45- 55 vjeçe. Vleresoj intelektin, fisnikerine dhe paraqitjen. Telefonatave dhe sms- ve me sens abuziv, nuk iu pergjigjem. Fillimisht preferoj s ms. Faleminderit. 0699202854

Per zonjen nga Jugu qe deshi- ron te njohe nje zoteri po nga Jugu le nr. 0698973521.

Le numrin per zonjen nga Fieri. Pershëndetje Aida. Jam Tani, 40 vjeç. Do të me pelqente te te njihja. Pres t elefonaten t ende. Flm. 0696154222

Jam nje mesoburrë, tip shumë i qetë e komunikues... Do te doja te krijoja nje lidhje serioze e me se te qendrueshme vetem me nje zotëri te moshuar mbi 60 vjeç, qe e vlerëson këtë lidhje... Sms, moshen e sakte etj., në 0688161690.

Jam nga Jug- Perendimi, me shpirt e moral te paster, me arsim te mesem e me profesion. Pretendimi, neglizhenca apo fati na “dhuruan” beqarin e tejskajshme e të pakendshme. Kerkoj te njihem per lidhje.

I pergjigjem zonjes nga Jugu qe ishte 45 vjece e qe donte nje zoteri te sinqertë, që ta ndihmojë. Më kontakto ne kete numer: 0698657344. Me respekt, çuni nga Jugu.

Jam Eltoni nga Shkodra 30 vjeç, beqar. Jam me shkolle te larte dhe me gjendje te mire ekonomike. Dua te lidhem me nje vajze per qellime serioze. Sms 0696441966

Dua lidhje serioze ( martesë) me nje vajze te rregullt ne cdo drejtim, rreth moshes 40 vjece. Per me teper nr i cel 0694259956.

I pergjigjem zonjes nga Lushnja, Ketjona. Jam 39 vjeç, i divorcuar jo per fajin tim, per tradhti bashkeshortore. Jam i punesuar e kam shtepine time. Jetoj vetem, pa njeri ne ngarkim. Jam njeri i mire, i sinqerte, di ta respektoj nje femer e te fale shume dashur. Zonja Ketjona, gjeja e vetme qe nuk e fal te nje femer eshte tradhtia. Të jap fjalen e nderit se do te qendroj besnik deri ne fund te jetes ne rast se Zoti na bashkon. Me shprese se ky mesazh do te merret parasysh nga ana juaj. Stop vetmise! Me dashuri dhe respekt, Arjani nga Delvina 0699524493.

Jam një djalë nga Vlora, 50 vjeç. Banoj në Tiranë, pa histori dashurie. Kam dëshirë të gjej shoqen e jetës nga Jugu, 45 vjeçe. Dua të kem një lidhje serioze. Më pëlqejnë fort besnikëria, sinqeriteti, karakteri dhe dinjiteti, se një fjalë e bukur thotë: Besnikëria është nder. Ta ruash besnikërinë është meritë. Për sqarim, lë nr. cel 0692647199. Me nderime, vladimiri

Quhem Ledi, j am 37 vjec. Kerkoj te njihem me nje femer korrekte. Per me teper, bisedojmë ne tel. 0697583271.

Per Besen 36 vjece, lë këtë numer cel. vod. 9245933. Jam Ervini ng TR. 40 vjeç. Pres sms nga ju!

I përgjigjem Ketjonës nga Lushnja, 29 vjeçe dhe lë numër telefoni: Vod7770347

Jeta eshte jete duhet jetuar, dashuria eshte kenaqesi e duhet shijuar. Njeriu niset te marre me te mirat e kesaj bote per te ecur perpara ne kete bote mizore. Edhe une, si ju, dua te eci perkrah jush me te njejtin hap dhe ritem. Le numrin tim te telefonit ne gazete per ju, zonja Aida nga Fieri, per ju Ola nga Tirana dhe per cilendo femer tjeter qe do lidhje sekrete. Tek une do te gjeni ate qe ju ka munguar gjer me tani, dashurine, respektin dhe sinqeritetin, se te tjerat vijne nga pas. Nr. i m i t el eshte 0684629687. Nga une s’do te zhgenjeheni. Ejani, besniku po ju pret.

Jam Leli, 38 vjeç, nga Jugu dhe me banim ne Tiranë. Kam qenë pak muaj i martuar dhe jemi ndarë per shkak te nje aksidenti me makinë. Ajo nuk jeton me. Kerkoj nje vajzë te sinqertë, per lidhje serioze, ndoshta edhe te lenduar nga jeta. 0699553337

Jam nje burre 48 vjeç, nga Fieri, i divorcuar, i punesuar dhe pa vese te këqia. Interesohem per zonjen 39 vjeçe nga Vlora. Jam per l i dhje serioze dhe i l e nr t el. 0696725042. Kjo vlen edhe per ndonje femer tjeter qe eshte e interesuar.

Klaudio nga Tirana, 35 vjeç, beqar, me trup sportiv, simpatik, djalë i embel, i çilter, me humor, i komunikueshem, i sjellshem. Me pelqen shume nje lidhje, por me shume me pelqejne vajzat e sjellshme dhe t e embla. Ju mirëpres në vodafon clab 0694712109

Jam nga Durresi, quhem Eljoni, jam 35 vjeç. Dua të njihem me goca serioze qe jetojnë ne Durres, qofshin intelektuale dhe te thjesht a. Ju mirpres ne numer cel: 0696500144. Dhe sms. Stop numrave privatë dhe zileve.

Jam nje zotëri nga Elbasani, i divorcuar, pa njeri ne ngarkim. Jam mulat, 40 vjeç. Kerkoj nje zonjë per te kaluar jeten, per martesë. S’eshtë problem nëse është dorë e bardhë apo e zezë, mjafton të jetë njeri per shtepi.

Jam nje zoteri nga Vora e Tiranes, intelektual dhe familjar i rregullt. Jam i interesuar per nje lidhje t eper sekrete pasi dashurine e vertete se kam gjetur kurre, shpresoj qe te gjej nje femer si veten time. 0698752632.

Jam nje zoteri nga Vora e Tiranës, intelektual dhe familjar i rregullt. Jam i interesuar per nje lidhje teper sekrete, pasi dashurine e vertete s’e kam gjetur kurre. Shpresoj te gjej nje femer si veten time. 0698752632

Jam 35 vjeç, nga Durrësi, me trup sportiv, brun, i gjatë, 1.80. Kërkoj nje zonje qe di te ruajë sekretin. Edi. Amc 8380707

Jam nga Korça, i ndarë. Dua lidhje me një femër për martesë. Tel 0698448289

Jam nje zotëri 40 vjeç, me banim ne Tiranë, i martuar, me punë, serioz, i komunikueshem, i paraqitshem. Deshiroj te kem nje lidhje te fshehtë me nje zonjë, e preferoj me moshë te pjekur 38 deri 50 vjeçe, por te jetë e mbajtur, e mirë, e sinqertë. S’ka rendesi origjina, por te jetë me banim ne Tiranë ose Durres. 0698456417

Jam nje zoteri 52 vjeç. Dua ndonje grua ose mami per lidhje sekrete. Jam nga Shqipëria e Mesme. Tel: 0682557236. Me respekt, NAIMI.

Jam Aleksi, 35 vjeç. Dua te njihem me nje vajze simpatike, deri ne 30 vjeçe, per lidhje serioze. Ju mirpres ne 0682763381

I pergjigjem oles 23 vjeçe nga Tirana. Jam 38 vjeç, nga Fushë Kruja. Pres telefonatë apo sms në 0685585451

Kjo sms vlen per Elen 34 vjeçe nga Tirana, qe donte lidhje sekrete. Jam 40 vjeç nga x qytet. Pres tel ose sms 0685585451

Per Elen nga Tirana le ketë nr. AMC 8358118. Jam Genci nga Tirana, 37 vjeç.

Jam nje zoteri 62 vjeç nga zona e Shkodres. Dua te lidhem me nje zonje per qellime serioze martesore. Jam i fese se krishtere dhe jam i divorcuar me gruan. Shtepine e kam timen. Zonja te jete punetore dhe e thjeshte. Te mos me bejne zile se nuk flas fare me te ne telefon, vetem te me marrin ne telefon ose te me dergojne sms nuk e dua per shoqeri, por dua te jetoj me te. Nëse ka ndonje zonje, le nr. e tel. 068677I650.

Për zonjën Lola nga Tirana. Unë jam 56 vjeç, larg duhanit, alkoolit, bixhozit. Me arsim të lartë, i punësuar në shtet, beqar. Po lë në redaksi për ju numrin tim të celularit.

39 vjeçares që banon në një zonë bregdetare turistike të qytetit të Vlorës dhe që është e divorcuar prej një muaji nga një martesë që zgjati 10 muaj dhe pa njeri në ngarkim, që ka shtëpitë e veta. Jam Iliri, 42 vjeç, i shkurorëzuar, pa probleme e me profesion mësues fizkulture. Vetëm për sms prezantimi. Unë jam 1.85 cm, 79 kg, jam nga Tr.

Jam një zotëri me banim në Tr, me shtëpinë time dhe me pension të parakohshëm, 63 vjeç, por i mbajtur dhe nuk etregoj moshën që kam. Më ka vdekur gruaja dhe jetoj vetëm, pa njeri në ngarkim. Kërkoj një grua 53-58 vjeçe, të fortë fizikisht, siç jam unë, për t’i mbyllur këto vite që na kanë ngelur. Nr. tel. në redaksi.

Jam Z nga Jugu. Dëshiroj të lidhem me një zonjë nga Jugu ose nga çdo qytet për martesë. Jam 50 vjeç, elektricist. Mosha e zonjës të jetë 40 vjeçe deri në moshën 60 vjeçe e pranoj, le të ketë një ose dy fëmijë, le të jetë edhe me problenme fizik, e, por të ketë shtëpi private në të cilën mua më jep mundësi për të punuar riparime elektrike shtëpiake si dhe instalime elekrike shtëpie, edhe puneme të tjera. Kush dëshiron, të më telefonojë dhe më lini një takim ku të doni ju, në qoftë se e keni seriozisht për martesë. Nr. tel. 0699501243

39 vjeçares që banon në një zonë bregdetare turistike të qytetit të Vlorës. Jam shumë familjar, besnik, korrekt dhe për lidhje të gjatë. Do të të ndhmoj dhe respektoj, jam shumë intelektual. Nuk do të të zhgënjej asnjëherë sepse jam tip i qetë, i dashur, i ëmbël. 0699561977

Jam një zotëri nga Tirana, me karakter të rregullt, familjar nga të gjitha drejtimet. Unë jam 59 vjeç, më ka vdekur bashkëshortja, di ta vlerësoj jetën familjare dhe nuk kam njeri në ngarkim. Shpresoj të gjej një zonjë që afërsisht të kemi karakter të njëjtë, të ketë pasur marrëdhënie pune dhe të jetë në një moshë që sa të ketë dalë në pension. Kush i plotëson këto kritere

dhe vlerëson mesazhin tim, po i lë numrin e tel. për komunikim: 0674439589.

Jam Klevisi, 30 vjeç nga Vlora, me paraqitje te mire dhe pa komplekse. Dua të njoh nje vajze simpatike dhe pa komplekse. Të j e t e nga Vlora, Fieri , J ugu. 0697323521

Jam nje zoteri nga Rrogozhina, 43 vjeç, intelektual dhe familjar i rregullt. Kam edhe nje biznes privat. Deshiroj nje lidhje teper sekrete me nje femer me norma t e r r egullta, t e dije t e vleresoje dashurine dhe te dije te ruajë sekretin. Nuk dua qe telefonit tim t’i bjere çdokush qe nuk me pershtatet. 0686994184.

Kerkoj per martese nje zonje emigrante te jete me pune. Jam 57 vjeç. Per me teper, le nr. cel. ne redaksi.

Jam Turi nga I nstituti, 35 vjeç. Kerkoj te lidhem me nje zonje apo zonjushe 25- 40 vjeçe, nga Tirana, për një lidhje të fshehtë. Sms në 0666071188.

Jam nje 50 vjecar nga Shkodra. Kerkoj nje femer te moshes 45- 50 vjeçe per lidhje sekrete, mundesisht te jete nga Shkodra, të ruajë sekretin.

Per ate grua 46-50 vjece, e cila ka te njejtin hall si une, le nr. 0674668232, natyrisht per lidhje s eri oze, por s i pas s entences: “Me ujin e malit ngjan fati i shkrete, se uji le kreshten dhe zbret tatepjete”. Une jam Beni…

Le nr per nje mami per lidhje te fshehte, sekrete 0674403325. Dergo sms të komunikojme.

Kerkoj l i dhje te f s hehte sekrete. Jam beqar, 45 vjeç. Vajza, drejtojuni ketij nr. se s’i dihet. 0683816945. Ju faleminderit. Ju puth, Ilia. Po pres me padurim.

Jam një djalë 30 vjeç, kam ardhur per pushime ne Korçe. Dua t e njoh nje vajze. Le nr 0698808289

Përshëndetje! Unë quhem Rezart, jetoj ne Berat, jam në një punë të mirë në shtet. Si më thonë koleget që simpatik, por nuk dua t’i bëj reklamë vetes, më vlersoni ju mua. Dua të njihem me një vajzë për motive serioze! Të jetë e bukur, e mençur, të ketë mbaruar shkollën e lartë. Të jetë e urtë, s i ç j am edhe vetë… Kush ka dëshirë të bisedojë dhe të lidhet me mua seriozisht, t ë hyjë në Facebook. Adresa i me është: Rezart Bendo.

Jam nje djalë nga Tirana, 42 vjeç. Jam emigrant, por per momentin jam ketu. Jam njeri serioz, pa vese. Dëshiroj nje lidhje serioze, t ë j etë nga mosha 30 vjeçe e siper.

Lë numrin per Gentjanen nga Elbasani, dyzet vjeçe. Më ço zile se te marr vetë. 0663009798

Jam Ani dhe akoma s’e kam gjetur shpirtin tim binjak. Nuk e di ne ekziston ai person per mua apo jo. Nëse ekziston, të më dërgoj SMS ne Nr 0684664427. Vajza te jetë e sinqertë dhe serioze, nuk dua aventura. Për më tepër, ia lëmë kohë.

Jam Bledi, 27 vjeç, nga Fieri. Dua te gjej nje vajze te sinqerte per l i dhje serioze. Jam 175 i gjate, 75 kg, sytë jeshil. Pres sms ose zile. Vod club. 0mwgg310w1

LIDHJE VETËM PËR QEJF...

Per Olen nga Tirana, 23 vjeçe, që kërkon lidhje sekrete me një burrë mbi 35 vjeç. Ola, jam nje burre i martuar, që mbush 38 vjeç. Numrin e kam në redaksi, por do te doja thjesht qe mbasdite nga ora 4 deri ne 8 te me coje nje mesazh ne kete numer duke me çuar numrin, pastaj e marr une kur te kem mundesi, sepse ndryshe nuk kam mundesi.

Jam nje djale 28 vjeç nga Berati. Kërkoj nje zonje per lidhje s e krete. Numri im ë s ht ë 0698756261

Jam nje burrë nga Tirana. Lë numrin per ato gra qejflije që kanë deshirë per l i dhje sekrete. nr. 0682557236.

Jam nje zoteri nga Vora e Tiranes, intelektual dhe familjar i rregullt. Jam i interesuar per nje lidhje teper sekrete pasi dashurine e vertete s’e kam gjëtur kurrë. Shpresoj te gjej nje femer si veten time. 0698752632.

Dua te lidhem me nje grua te martuar per lidhje sekrete, per te kaluar momente te bukura. Jam 30 vjeç dhe simpatik. Pres sms ne vod clab. 0mwgg310w1

Le numrin per nje mami per l i dhje te f s hehte s e krete. 0674403325. Dergo sms që të komunikojme.

Jam Edi nga Fieri, 55 vjeç, me pune, i rregullt dhe korrekt. Dua te njihem me nje zonjë pa probleme, per t’i dhene nje kenaqësi me shumë jetes. Tel 0699182975.

Per ju zonjat e martuara qe deshironi te keni nje mik besnik, te sinqertë, qe di te ruajë sekretin, jam i martuar, 43 vjeç, nga Tirana. Kam nusen te semurë dhe per kete arsye kerkoj nje zonjë që t e j ete serioze, familjare e beqare, jo per nje lidhje serioze dhe s humë s e krete. cel 069tgxxp0x

Jam një zotëri 38 vjeç. Jetoj ne Itali dhe kam ardhur me pushime ne Durrës. Deshiroj te lidhem me një femer per te kaluar pushimet. Nr 0665986490

Nese ti vajze apo grua e ndjen veten vetem dhe ke nevoje per shoqerine e nje mashkulli, shkruaj sms ne 069tmap1aj dhe do ta shikosh qe do te jete ndryshe. Mjafton nje sms.

Jam Geni dhe vij nga Londra per pushime. Doja te njihja nje vajze ose mami vetem per qejf dhe sekret. Jam shumë i sinqerte. Tel. 0699187292

Lidhje per qejf, per nje lidhje te gjatë dhe sekrete, kam shumë deshir te njihem me nje femer te thjeshtë, te dashur dhe te drejtë, ashtu siç e ka bërë Zoti dhe jo djalli. E di qe sot është e veshtirë, per te mos thenë e pamundur te gjesh nje person ashtu siç j e edhe vetë, t a kuptojmë dhe vleresojmë njeri- tjetrin pa mashtrime dhe pa tallje. Unë jam Landi nga Jugu, me punë dhe banim ne Tiranë. Jam 44 vjeç, larg alkoolit dhe duhanit. Per me teper, ti femer qe e gjen veten te kjo sms, me shkruaj te ky numer tel. 06tbs8z7m1

TË ÇUDITSHME

Jam 29 vjeç. Kerkoj te birësohem nga ndonje çift qe kane nevojë per ndonje djale te mire qe t’i dojë e t’i respektojë. Nr im eshte 066 59 13 688.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.