Adelina Ismajli për Elvana Gjatën...

Intervista - - JAVA VIP -

“Pas 6 vitesh takova engjëllin që më vlerësoi kur askush nuk guxoi. Je ylli im tirons! I thashë vetes: Puthe”, ka shkruar këngëtarja Adelina Ismaili në faqen e saj personale në Tvvitter për kolegen e saj Elvana Gjatën, pasi janë takuar bashkë. Adelina ëshë ndjerë e lumtur që e ka takuar sepse Elvana ka qenë një nga mbështetëset më të mëdha të Adelinës gjatë karrierës së saj. Kjo e fundit duket se e ka shumë për zemër Elvanën dhe, nga gjithë ky afeksion, presim të dalë ndonjë bashkëpunim i radhës, i cili nuk ka dyshime se do të ishte një hit. Vajza, edhe nëse nuk e kishit menduar, merreni parasysh këtë ide që do të mbështetej shumë nga fansat.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.