Noizy marton motrën!

Intervista - - JAVA VIP -

Edhe motra e reperit të njohur, Noizy, i ka dhënë fund beqarisë së saj këtë verë. Noizy vetë e ka publikuar këtë lajm dhe nga fjalët me të cilat shprehet për të, duket shumë i mallëngjyer. Dhëndrri nuk është shqiptar, por duket se kupto- hen mjaft mirë me njëri- tjetrin. Nuk e kishim parë Noizyn më parë në këtë rol, por ja që të tilla momente familjare të bëjnë vërtet të prekesh dhe juve ju jepet mundësia të shihni një anë tjetër të personazheve tuaj të preferuar.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.