Djemtë kërkojnë vajza Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

NJOFTIME NGAANGLIA

Përshëndetje. Jam 48 vjec, 1.70 i gjatë, banoj ne Angli, kam vite ketu. Kërkoj te lidhem me nje femer shqiptare per te krijuar familje. Ju lutem, mos dergoni zile, por ne fillim prezantohuni me sms. Numri im është: 00447766613849.

NJOFTIME NGA FRANCA

Jam Olti, kam mbaruar arsimin e larte ne France. Dua te lidhem me nje vajze, mundesisht te kete mbaruar arsimin e larte dhe te jete me banim ne Itali. Sms ajo vajze që ka vetem qellime serioze + 33758132994

NJOFTIME NGA GJERMANIA

German businesmen is searching nice, creative, intelligent women about 35-45 years. Mobil: 00491736590562.

Ti vajzë shqiptare - çfare mua ma do ëndja, ekziston dikund apo je vetëm frut i trillimit tim?! Besoj e vetëkuptove çfare duhet të jesh? Vajzë e kompletuar, u mor vesh: Fyt yrëbukur e shtatselvi, me çiltërsi e zgjuarsi dhe as më e vogël se 33 e as më e madhe se 40 vjeçe të mos jesh. Po pate këto tipare, lajmërohu tek unë pa frikë fare. Pra, më zbulo dhe surprizohu këndshëm! Fillimisht, më dërgo një SMS me tiparet e tua kryesore. Ky, mbase, do të ishte hapi më i mençur i jetës sate! Tel. cel.: 0049 163 93 99 990

Pershendetje nga Tirana... Jam kthyer nga Gjermania per ca dite pushime, me shpresen te gjej gjysmen time. Vajza te jete nen 30 vjeçe, e arsimuar, e bukur dhe me deshiren që te jetoje ne Gjermani. Të interesuarat të përgjigjen në gazetë.

NJOFTIME NGA ITALIA

Jam ne pune ne Itali, prej 23 vjetësh, me rregulla. Jam i ndarë dhe jetoj vetëm ne shtëpinë time. Kerkoj nje njeri te rregullt, te sinqertë, punëtor, pa femijë, mosha 37- 45 vjeçe. Nëse është e mundur, nga zona e Fierit. Telefononi ne numrin 00393200872844

Jam Gerti, 39 vjeç. Rri në Siena. Dua të njoh një grua të martuar, që të rrijë në Siena ose Firence. Jeta është shumë e shkurtër dhe të i kësh pa dashur me të vërtetë, nuk më duket e drejtë. Nëse edhe ti ndjehesh si unë, të lutem më telefono. Nuk do të të zhgënjej kurrë dhe do të jemi në sekret të plotë. Numri i m është: 00393291031026

Jam x. Dua te lidhem me nje vajze vetem per qellime serioze, te jete me banim ne Itali. Unë j am me arsim te l arte +393510294515

Përshëndetje, Jam Ari nga Shkodra jetoj jashte. Jam 30 vjec i gjate dhe i stabilizuar ekonomikisht, kerkoj te njihem me nje vajze qe te krijoj familje. Nese dikush eshte e interesuar te me kontaktoje. Ju uroj nje dite te mbare. aradzz@ yahoo. it

Jam Xhino nga Tirana, 42 vjeç. Jetoj ne Itali prej 20 vjetësh. Kam deshirë te njihem me nje vajze per qellime serioze.

Jam ne pune ne Itali prej 23 vjetësh, me rregulla. Jam i ndarë dhe jetoj vetem, ne shtëpinë time. Kërkoj një njeri te rregullt, te sinqertë, punëtor, pa femijë, mosha 37 deri 45 vjeçe. Nëse është e mundur, nga zona e Fierit. Telefononi ne numrin 00393200872844

Jam x nga Tirana, kam mbaruar arsimin e larte, jam 37 vjeç. Dua te lidhem me nje vajze shume serioze dhe simpa- tike, vetem per qellime serioze dhe te jete me banim ne Itali. Sms 00393661157975

NJOFTIME NGA GREQIA

Jam një emigrant dua të kem një lidhje afatgjatë, me një femër 40- 60 vjeçe, mund të jetë dhe 65. 00306946629358

Jam një djalë 35 vjeç, me banim ne Athinë dhe kam deshirë te njoh nje zonjë tip i ndjeshëm, per nje lidhje te fshehtë. Të jetë me banim ne Athinë. tel 69 96 61 24 40.

Jam Dhimitri 44 vjec, banoj dhe punoj ne Athine. Jam i divorcuar. Dua te njihem me nje vajze qe jeton ne Athine, per qellime serioze. Tel : 0030 6936855444.

Jam Dhimitri, 44 vjeç, banoj dhe punoj ne Athine. Jam i divorcuar. Dua te njihem me nje vajze qe jeton ne Athine, per qellime serioze. Telefoni im: 0030 6936855444.

Jam Kristo, 37 vjeç, nga Tirana. Banoj ne Selanik. Jam i ndare e me 2 femije që banojne me mamane e tyre. Ndjehem shume i vetmuar, ndaj dua te njoh nje femer per te krijuar nje lidhje te bukur, pse jo, edhe serioze. Jam njeri i qete dhe me humor, i dashur dhe shume simpatik. Kam pune te mire dhe jam mire nga ana ekonomike. Per me shume, ia leme kohes. Tel. 6978106159.

Pershendetje. Jam Toni, 32 vjeç, beqar, banoj ne Selanik. Dua te njoh nje mami simpat i ke qe banon ne Selanik, mosha nuk ka rendesi, per lidhje top sekrete. Jam djale i bukur dhe i shkathet. Me ndjenja te forta dhe mirëkuptim te plote, do t’ia kalojme shume bukur se jeta eshte e vogel dhe te mundohemi t’i kalojme sa me bukur. Tel 6975540770.

Jam nje djalë nga Lushnja, 38 vjeç. Dua nje lidhje serioze me një vajzë nga fshati, nga Shqipëria e Mesme ose nga Jugu. 00306948285625.

Dua nje grua shembullore per bashkëjetesë. Te jete e urte, e dashur, e paraqitshme etj. Unë jam 56 vjeç. Tel 6948913624. Pres vetem sms.

Jam 60 vjeç, i zhgenjyer nga jeta deri tani. Punoj e jetoj ne Athine, pa asnje detyrim. Ne kerkim te nje gruaje per te kaluar dhe kete pjesë te jetes. Për me teper, le ketë nr. 6906507282. Numrave te fshehur dhe zileve nuk u pergjigjem.

Jam Orgesi, shume simpatik, me banim ne Athine. Kerkoj nje lidhje erotike me nje femer seksi ashtu siç jam edhe vete.

Jam nje 47 vjeçar i divorcuar prej dy vjetesh. Jam ne gjendje te mire ekonomike, shume i edukuar e djale punëtor. Kerkoj nje vajze. 00306996612440

Jam 60 vjecar i zhgenjyer nga jeta deri tani. Punoj e jetoj ne Athine pa asnje detyrim. Jam ne kërkim te nje gruaje per te kaluar dhe kete pjesë të jetes. Për me teper le kete numer tel. 69o65o7282 numrave te fshehur dhe zileve nuk u pergjigjem

Jam një djalë 34 vjec me banim ne Athinë dhe kam deshire te njoh nje zonje simpatike per nje lidhje te fshehtë ku te jetë me banim ne Athinë. Tel. 6996612440.

Përshëndetje jam Jani 40 vjec nga Shkodra j etoj ne Athine. Jam i ndare dhe dua te njoh nje femer per lidhje serioze. Cel. 6996577423.

Jam nje djale 40 vjec me banim ne athine kam deshire te njihem me mdonje goce qe di te ruaj sekretin 00306945642895

I përgjigjem zonjës nga Jugu që kërkon një zotëri nga fshatërat e Dropullit. Për më tepër lë nr. cel. 00306949945877.

Mirëdita zonjave e vajzave që vuajn nga ngrohtësia e shokut të jetës. Jam 49 vjec me dy fëmijë. Kërkoj të njoh një zonjë ose vajzë të sinqertë. Le të ketë edhe fëmijë. Por të jetë e ciltër e pastër. Kujt i intereson ky sms, të çojë sms. Vetëm për l i dhje serioze. Tel. 00306999103592.

Jam një djalë 32 vjeç jetoj në Selanik, dua të njoh një vajzë të jetë këtu. Lë nr. cel. 6906873760.

Përshëndetje jam Gjergji 30 vjeç nga Lezha, kam nje problem shëndetësor dua të njoh nje vajze me te njejtat tipare per te krijuar nje jetë normale. Cel. 6940964763. Athinë.

Dua te lidhem me nje grua per te bashkejetuar dhe me vonë duke pare njeri- tjetrin te vendosim mosha ime 54 vjeç. Për më t epër l ë nr. t el. 6949010768.

Dua nje grua per martese te jete shembull në cdo drejtim. Jam 57 vjeç dhe kam këtë nr. tel. 6947165666.

Banoj dhe jetoj ne Greqi dua lidhje serioze me nje grua. Jam 58 vjeç dhe kam këtë nr. tel. 6949010683.

Përshëndetje vajza. Jam Laerti 30 vjec nga Saranda. Dëshiroj te njihem me nje vajze qe do me te vertete nje shoqeri te sinqerte dhe pa djallezi. Cel. 69969793111.

Përshendetje vajza. Jam Visi 32 vjec nga Tirana dhe banoj ne Selanik. Dua te njihem me nje vajze per shoqeri te vertetë. Për më tepër lë nr. cel. 00306979329260 dhe te sinqerte.

Jam i interesuar për një zonjë deri në moshën 48 vjeçe. Lë nr. cel. 00306973466259.

Përshëndetje, jam Toni 32 vjeç nga Vlora, nëse ka ndonjë vajzë që interesohet për një shoqëri pa tallje dhe pa gënjeshtra, ju mirëpres në këtë nr. cel. 00306979329837.

Jam Mondi 35 vjec jetoj ne Athine dua te lidhem me nje vajze deri në moshen 35 vjeçe. për më t epër l ë nr. t el. 6949483704.

Përshëndetje vajza, jam Laerti 30 vjeç nga Saranda, dua të njihem me një vajzë për shoqëri. Nëse dëshironi ju pres me respekt në këtë nr. t el. 00306996979311.

Përshëndetje, jam një djalë 31 vjec kerkoj nje zonje ose vajze te qejfit pa komplekse, me banim ne Athine per nje lidhje sekrete. Të jete e rregullt ne paraqitje dhe e paster, jam larg veseve dhe pijeve alkolike. Tek unë do te gjeni mirëkuptim ngrohje shpirterore dhe mbesht etje energjike. Lë nr. t el. 6996949711. Pres sms.

Jam 34 vjec jetoj ne Athine dua te lidhem me nje vajzë deri në moshen 30 vjeçe. Për te int eresuarat l e kete nr. t el. 00306949784877. Nga unë nuk do te zhgenjeheni faleminderit per mirekuptimin.

Përshëndetje, j am nj e djalë 37 vjc jetoj ne Greqi Athinë. Kërkoj te njihem me nje vajzë per familje te jetojë ne Greqi. Të jetë dhe e shgenjyer ne jetë se ashtu jam edhe vetë. Më intereson e tanishmeja. Cel. 00306940651397 jo

zile jo me privat.

NJOFTIME NGA SHQIPËRIA

Jam Besmiri nga Tirana, 38 vjeç, me arsim të lartë. Punoj dhe jetoj prej 15 vjetësh në Kanada dhe jam me nënshtetësi kanadeze. Kërkoj një lidhje serioze me një vajzë të rregullt, të sinqertë dhe familjare, për të krijuar familje. Kush është ajo gocë që ndan të njëjtin mendim me mua, të më telefonojë në këtë numër: 0688290907. Theksoj, vetëm për lidhje serioze.

Një ish- kuadër ushtarak me një pension të mirë i vetmuar me shtëpi të tij në pronë të tij, i rregullt në çdo drejtim. Kërkon një zonjë mosha 60 vjeçe e lart, hallexhiu do hallexheshë, jo batakçeshë, që të ngrys jetën deri në vdekje. Pres telefonata nga zonja 60 vjeçe që sapo ka ardhur nga Italia që kërkon nga fshatrat e thella të Dropullit Gjirokastër e ndonjë tjetër që plotëson kushtet. Me respekt hallexhiu nga Vlora. 0696176792

Jam nje zoteri 62 vjeç nga zona e Shkodres. Dua te lidhem me nje zonje per qellime serioze martesore. Jam i fesë katolike, kam shtepine time e jam i divorcuar me gruan. Zonja te jete e thjeshte dhe punetore. Te me telefonoje ose te me dergoje sms, te mos me bejne zile se nuk i pergjigjem fare. Zonjen nuk e dua per shoqeri, po që te jetoj me te. Tel. 0686771650.

I përgjigjem zonjës 60 vjeçe që ka ardhur nga Italia. Jam 64 vjeç, italian, me pension të mirë, jam i divorcuar dhe jetoj me dokumente shqiptare, në Tiranë. Jam serioz, i thjeshtë, i komunikueshëm. Për më shumë, ju lë nr. t elefoni 0682164245.

Jam një i burgosur 45 vjeç, lirohem në tetor 2014. Kërkoj një femër të guximshme, super të bukur, brenda dhe jashtë vendit. Kam humbur shumë në jetë, por tani kam rifituar sepse jam i lirë, i vendosur, i qartë. Kam gjithçka, përveç: Ekonomi, financa, shtëpi. Të interesuarat të lënë numrin në redaksi dhe në gazetë, si dhe të marrin adresën time të burgut në redaksi. Faleminderit.

Jam një djalë nga Tirana, 21 vjeç. Dua nje gocë te moshes 18 deri 20 vjeç, per lidhje serioze. Me kontaktoni ne Fb: Elson Feka, ose mail elsonfeka@ yahoo. it. Ju pres goca.

Jam një zotëri i ve, nga Tirana. Më ka vdekur gruaja dhe kam dy

fëmijë, që jetojnë në Itali. Më quajnë Muhamet dhe jam 73 vjeç. Kërkoj të njihem me një grua të mbajtur, por pa njeri. Do t ’i përgjigjem për çdo gjë dhe të kalojë jetën me mua deri në fund. Të jetojë si zonjë me mua, pasi jeta nuk shkon vetëm. Jam nga Tirana, banues në Lagjen nr 3, rruga Ibrahim Buzhiqi nr. 27. Ju lutem, vetëm për qëllime serioze. Tel. 04 2220631.

Jam M. Nga Tirana, 50 vjeç, kam cilësitë më të mira që ka një njeri. Kërkoj një femër që ta kem si shoqe dhe mikeshë të sinqertë e të vërtetë, t’i jap dashuri të sinqertë dhe të vërtetë, t’i jap besnikëri dhe korrektesë gjithë jetën time, të ndaj me të edhe gjënë më të vogël me shpirt, zemër dhe pastërti, pa asnjë lloj interesi më të vogël në mes nesh, t’i jap kënaqësi dhe qetësi shpirtërore. Kush e gjen veten si femër te kjo sms, jam gati t’i përgjigjem, të tjerave jo. Të dërgojë sms në këtë nr. t el. 0685930688

Jam një 63 vjeçar shumë i rregullt, pa asnjë të metë serioze, me formim intelektual, banoj në Dr. Kërkoj për bashkëshorte një zonjë mbi 60 vjeçe, që të mos ketë difekte shëndetësore. Dhëntë Zoti të më realizohet dëshira, duke ardhur telefonata nga Berati, Fieri, Elbasani. Nr. im është: 0685962202.

Lë numrin e telefonit për Loretën nga Tirana, që është mbi 50 vjeçe e që kërkon të martohet. Sikur na plotësohen kushtet, ndaj merrmë në telefon. 0698787160.

Jam Viktori 58 vjeç, me aktivitet tregtar, me banim në Tiranë. Kërkoj një zonjë të moshës 55- 60 vjeçe, me banim në Tiranë, për një lidhje të shëndoshë dhe serioze. Të jetë me shëndet të plotë, korrekte, e paraqitshme, me zemër të pastër. Do të mbetet e kenaqur dhe do t’i fal kënaqësi shpirtërore. Tel. 0697672436.

Banoj në Tiranë, nuk kam njeri në ngarkim. Jam vetëm, i arsimuar, nga Jugu, në marrëdhënie pune. Më ka vdekur gruaja. I urrej alkoolin, bizhozin, duhanin. Kërkoj një njeri të mirë, që të martohem. Të jetë pa vese të këqija, siç jam edhe vetë, se f amilja është e shenjtë. Tel. 0698787160

Shumë gjëra në jetë, sa janë të lehta, aq janë edhe të vështira. Shumë prej t yre varen nga mundësitë, por edhe nga mënyra se si i gjykon dhe si vepron. Unë jam një person që jetoj i vetmuar për një kohë të gjatë, prandaj kërkoj një zonjë që të mbajmë njëri-tjetrin dhe të zbusim sadopak streset dhe brengat. Jam njeri shumë i rregullt në jetë, intelektual dhe pa asnjë lloj vesi negativ. Kujt i intereson, të më çojë një zile se e marr vetë, për sqarime të mëtejshme. Mosha nuk ka rëndësi dhe nuk duhet të jetë pengesë për qëllime serioze. Po lë në gazetë, nr. cel 0686775070.

Jam nga Fieri, 36 vjeç. Dua nje vajze per l i dhje serioze. 0698867273.

Jam nje 55 vjeçar nga Tirana. Kerkoj lidhje serioze me nje femer. 0674701900

Vetem per zonjen 60 vjepe qe ka ardhur nga Italia. Mendoj se i permbush kerkesat tuaja. Per me shumë, ia lëmë komunikimit me nr.cel. 0699296306. Faleminderit.

Jam nje djale 28 vjeç nga Berati dhe kerkoj nje zonje apo mami per lidhje sekrete. Numri im 0698756261.

Jam 48 vjeç, beqar, i pamartuar, tirons i vjetër, jetoj vetëm dhe ndjehem shumë i vetmuar. Jam njeri serioz, korrekt, pa vese dhe dua nje lidhje që të jetë e përshtatshme për mua. Preferoj që vajza të jetë 35 vjeçe e sipër dhe të jetë njeri serioz, korrekt. Kam një biznes timin. 0682221742

Pershendetje! Jam Flori, 28 vjeç, punoj prej vitesh ne Greqi. Kam ardhur me pushime dhe dua te njihem me nje vajze seriozisht. Vajza te jete 18- 25 vjeçe, mundesisht me shkolle ose studente. Jo me nr. privat, ju lutem. 0682367124

Deshiroj te njoh nje vajze romantike qe jeton ne Tiranë, 25- 30 vjeçe, e cila preferon te jete ne shoqerinë e nje miku besnik jo te ri, qe edhe ta ndihmojë. clab. 0698431830

Prsh. Quhem Ardit, jam 32 vjeç, nga qyteti i Durresit. Jam beqar, me arsim të mesem, profesional, i vetëpunësuar. 1.72 m, 78 kg, flokë të zeza, sy kaf, pak ezmer ne tipare. Interesohem per një vaj ze nga qyteti i m. Nr eagle. 0698604872

Jam 28 vjeç. Kerkoj nje vajze per lidhje te fshehtë. Preferenca janë infermieret dhe parukieret 0698982940

Për Erën nga Jugu dhe Lolën nga Tr, lë nr vod. tebm190. Jam Besimi, 51 vjeç, me arsim të lartë, nga Përmeti, banoj në Tr, 1.70 gjatë, simpatik.

Kerkoj njohje serioze me femer 28- 38 vjeçe, normale, njeri të mirë, të paster e te sinqertë, pa probleme shendeti e fiziku, per te lidhur e kaluar jeten sa me mirë të jetë e mundur tel. 06tt11pk50. ju lutem vetem sms, jo zile.

Loles nga Tirana qe kerkon nje zoteri mbi 50 vjec. I plotesoj kusht et dhe l e kete nr t elefoni 0673916457

Pershendetje! Jam Indriti, i sinqertë, simpatik. Dua nje gocë per shtepi, te jete e sinqerte e simpatike. E dua ashtu siç jam edhe vete, e dua per nuse, te kaloj,ë jeten bashke, te jete besnike. Stop masht rueseve okej?! Ju mirepres. 0698952729

Jam Arjoli, 20 vjeç nga Fr. Kerkoj nje lidhje serioze me nje vajzë te bukur dhe te sinqerte. Le nr e tel. 0696168297.

Nese ndihesh e vetmuar mos u mundo te mbyllesh ne vetvete, shprehu dikujt, nese ke dhimbje shpirterore, nuk mund te kurohesh duke heshtur. Kerko nje mik qe te te kuptojë dhe ndaje me te kete shqetesim. Jam ketu per t y. 0685713676. 51 vjeç.

Pershëndetje, quhem Endi, jetoj në Shijak. Jam 35 vjeç. Dua të njihem me goca serioze nga Shijaku, 25 vjeçe e siper. Ju mirepres ne kete numer cel. 0665750712. Stop numrave privatë e zileve.

Per ato gra nga 46-50 vjeçe qe kerkojne nje lidhje serioze le nr. 0674668232. Jam Kastrioti, jam ne pune, kam shtepi, s’kam njeri ne ngarkim, s’kam asnje ves.

Per A 50 vjece nga Jugu e cila do l i dhje serioze, le nr.0698973521. I njejti numer vlen edhe per Dianen 50 vjeçe nga Jugu.

Jam Flori nga Durrësi. Interesohem për lidhje serioze me ndonjë femër. Kujt i intereson të më dërgoj zile në numrin tim 0688371992. Më dërgoni zile nga të gjithë numrat, ju marr vetë. Ju faleminderit.

Di te ruaj sekretin se dhe une i martuar jam. Mami te jete nga Lushnja a nga rrethinat e saj, se kam ca pune e s’largohem dot me larg. Po ju pres, nuk do dilni e zhgenjyer. Le kete numer. 0684192628. Jam ne pritje te telefonates suaj.

Jam Eltoni nga Tirana 37 vjec. Dua te lidhem me ndonje vajze simpatike 25- 35 vjec. Te jete vetem nga Tirana ose te banoje ne Tir ane. Pres vetem sms ne 0698764594

Adi, 58 vjeç nga tr. Jetoj vetem pasi familjen e kam jashte shtetit. Jam i interesuar te lidhem me nje femer te divorcuar per lidhje sekrete, po nga Tr. Nga unë do mbetet e kenaqur ne çdo drejtim. le nr ne gazete 0682883480

Jam nje djale kerkoj nje vajze 16-22 vjecare. Te jetë e sinqerte, jo per tallje. Vajza te jete nga rrethit te Elbasanit ose Pogradeci. Pres, le nr 0688295221

Pershëndetje jam nje djale 35 vjeç kerkoj nje vajze per lidhje serioze 0698401452.

Quhem Ardit, 32 vjeç, nga qyteti i Durresit. Jam beqar, arsim i mesem profesional, i vetëpunësuar. 1.72 m, 78 kg, flokë të zeza sy kaf, pak ezmer ne tipare. Interesohem per një vajze nga qyteti i m. 0698604873

Jam Ani dhe akoma s’e kam gjetur shpirtin tim binjak. Nuk e di ne ekziston ai person per mua apo jo. Nese ekziston, të me dergojë SMS ne nr 0684664427. Vajza te jete e sinqerte dhe serioze. Nuk dua aventura. Per me teper ia leme kohes.

I përgjigjem Elës 34 vjeçe, beqare, në Tiranë. 0692960747

Jam Aleksi, 35 vjeç. Dua te njihem per lidhje serioze me nje vajze qe ka nevoje per dashuri, femer me shpirt, me ndjenje ne zemer. Ju mirëpres ne 0682763381

Jam nje zoteri. Kerkoj nje zonje mbi 60 vjeçe, vetem nga Jugu. cel 0674657947

Pershendetje! Jam nje djale nga jugu, 43 vjeç, i paraqitshem, trup sportiv, i arsimuar, me pune te mire, i rregullt, teper i komunikueshem. Kerkoj nje mikeshe per lidhje sekrete, pa i prishur pune askujt. Cel 0674535296

Jam burrë i ndarë gruaja. Dua një vajzë që të martohem. Të jetë nga Gramshi. Jam i mirë, seksi. 0699184515

Kerkoj nje zonje për lidhje sekrete. Të jetë familjare, e rregullt. Agroni, 50 vjeç nga Tirana. 0674709650

Jam Amarildo, 26 vjeç, nga Durrësi. Kerkoj nje vajze te bukur per t’u njohur me te. Per info, kontakto 0688272800. Facebook Am- arildo Pergjoka

Jam nje babi nga Shkodra. Kerkoj nje mami rreth 30 vjeçe, per nje lidhje te fshehtë dhe të gjate. Quhem Eli. Nr im 0682473725. Nuk do te zhgenjeheni. Ju pres!

Jam nga Tirana. Kerkoj te njihem me nje femer te thjeshtë, te sinqertë, korrekte dhe jo materialiste. Mendoj se di ta respektoj, ta dashuroj dhe ta ndihmoj, brenda mundesive qe kam. Pres vetem sms 0682399707

Jam nje djale nga Shkodra, 31 vjeç. Kam mbaruar shkollen e larte per Mjekësi dhe jam pa pune. Kam shumë deshire te lidhem sinqerisht dhe seriozisht me nje vajze ose nje zonje te divorcuar emigrante qe punon dhe jeton jashte shtetit e qe ka ardhur per pushime ne Shqiperi. Të j ete ne gjendje t e mire ekonomike. Jam shume i sinqerte dhe serioz, i komonikueshem, besnik dhe korrekt, me vlera, idealist dhe me ambicie per çdo aspekt jetesor, sepse kam nivel kulture qytetare te madhe dhe edukate familjare te rregullt, ku mbizoteron respekti qe kam per njerezit, sjellja e mire dhe dashuria reciproke. Une do t’ju dhuroje shume ngrohtesi, lumturi te pafundme, dashuri te paster e te sinqerte dhe ju premtoj qe nuk do t’ju zhgenjej asnjehere, sepse jam tip i qete, i dashur, i qeshur, inteligjent, i zgjuar, i afte, i shkathet, i mençur, xhentil, i pjekur dhe me energji te reja. Kush femer eshte e interesuar, nr. eshte: 0698169916.

Jam një djalë nga Vlora, 50 vjeç. Banoj në Tiranë, i pamartuar asnjëherë nga pretendimet. Kam dëshirë ta gjej shoqen e jetës nga Jugu, 45 vjeçe. Dua të kem një lidhje serioze. Më pëlqejnë fort besnikëria, sinqeriteti karakteri dhe dinjiteti, se një fjalë e bukur thotë: “Besnikëria është nder. Ta ruash besnikërinë, është meritë”. Për sqarim lë nr-cel 0692647199. Me nderime, Vladimiri

Për zonjen 39 vjeçare nga Vlora. Jam i divorcuar, pa fëmijë e asnje detyrim. Jam i regullt e me shkollë te larte 0697267784

Jam 45 vjeç dhe banoj ne Durres. Dua te kem nje lidhje vetem per qejf, top sekret, te banojë vetem ne Durrës. Sms. ne 0697785254.

Ardi 41 vjeç nga Tirana. Banoj ne Itali prej 20 vitesh. Dua njoh nje vajze per qellime serioze. Për momentin jam ne Shqipëri. Jam njeri i rregullt, i arsimuar dhe pa vese. Te interesuarit te dergojnë sms me kete numer 0682825029

Kerkoj nje mike top sekret mbi moshen 40 vjeçe, pse jo, dhe për nje bashkejetese te mundshme. 0686970444. Mundesisht nga Shkodra. Ju lutem, jo zile. Besoj se tek une do gjeni sinqeritet, ngrohtesi dhe dashuri te mirëfilltë.

Jam në kërkim për xhaxhain që j eton i vetëm, në pension. Kërkojmë një femër 55 vjeçe e lart, pa fëmijë, për qëllime serioze. Kujt i bëhet mirë, të marrë në numrin 0694341100. Ju mirëpresim!

Jam nje burre 48 vjeç, nga Jugu, i punesuar larg veseve te keqia si bixhozi alkooli. Intereresohen per zonjen qe kerkon nje zotëri gjer ne 47 vjeç, per lidhje serioze. I le nr tel Vod-klab-MPAK0GA Je e mirëpritur.

I pergjigjem zonjes 50 vjeçe qe ka lene nr ne redaksi. Per arsye subjektive nuk e marr dot, ndaj po ju le nr amcgxdmxt0.

Jam Eraldi nga Vlora, 23 vjeç. Kam deshirë te krijoj nje lidhje serioze me nje vajz te moshes sime. Kush eshte e interesuar te tel ne nr 0699564990

Per zonjen 50 vjece nga Durrësi, Majlindën me dy vajza, nga Porcelani, per zonjen nga Berati qe banon ne Tirane dhe për kë ështe e interesuar per nje njeri te mire qe e njeh jeten dhe e vlereson njeriun. Tel. 0697892428

Jam nje zotëri 40 vjeç, me banim ne Tiranë, me punë, serioz, i komunikueshem, i paraqitshem. Dëshiroj te kem nje lidhje te fshehtë me nje zonjë, s’ka rendesi origjina, por te jetë me banim ne Tiranë ose Durres. Preferoj te jetë me mosh te pjekur 38- 50 vjeçe, por e mbajtur, e mirë, e sinqertë, korrekte. Cel 0698456417

Lë numrin për Elen nga Tirana dhe jo vetëm për atë, por edhe për shumë femra që e duan jeten serioze. 0699209116.

Pershendetje. Te drejtohem ty, zonje 39 vjeçe nga Vlora per martesë. Jam 43 vjeç, singëll, nga Shqipëria e Mesme. 069845303.

Jam nje djalë nga Tirana, 42 vjeç. Kerkoj lidhje serioze jam njeri serioz. Jam 175cm i gjatë, i paraqitshëm. Deshiroj te jetë nga mosha 30 vjeçe e siper. Faleminderit per mirëkuptimin. 0688417737

Jam një djalë nga Korça. Kam ardhur me pushime dhe dua te njoh nje vajze ose zonje. Lë nr 0698808289.

Jam x person, 36 vjeç, banues ne Tiranë, familjar, i arsimuar, me punë, serioz, me paraqitje dhe fizik te mirë. Kërkoj nje lidhje top sekrete me nje femer te martuar qe i mungon ngrohtesia dhe dashuria e vertetë, e moshes 25- 37 vjeçe, banuese ne Tiranë ose Durrës. Lidhja të jetë e paster, pa interes dhe brenda normave 0688236944

Jam nga fieri 1. 75 i gjate, arsim i mesem. Kerkoj nje vajze deri ne moshen 35 vjeçe, per nje lidhje te paster dhe te sinqertë, per martese. tel. 0688421292

Jam nje djale nga qyteti i Korces. Dua nje vajze te mire e te sinqerte per të krijuar familje. Vajza te jete nga mosha 30-33 vjeçe, per nje lidhje serioze, jo per t’u tallur. Tel ose sms 0699648959. Cila vajze eshte e interesuar per nje lidhje serioze e te sinqerte, e mirëpres. Per te tjerat, ia lëmë kohes. Me nr te fshehte, nuk ju pergjigjem. Me respekt, Arjani.

Quhem Aron, jam 45 vjeç. Ndodhem ne burg dhe lirohem brend 2 muajve. Krenaria ime, intelekti, karakteri im i fortë me kanë burgosur prej 8 vitesh. Per lidhje serioze kerkoj nje zonje te guximshme, super te bukur, super te pasur, brenda dhe jashte vendit. Mosha s’ka rendesi. Kontaktojmë ose l i ni sms në numrin 0699444485.

Jam nje djal 33 vje[, me origjinë nga Jugu, banues ne Tiranë, me biznesin tim. Dëshiroj te njihem me nje vajze te sinqerte. Pres vetem telefonata serioze. Tel 0699331791

Jam nje djalë 37 vje[ nga Vlora, jetoj jashtë shtetit. Kërkoj te njihem me nje vajzë të vuajtur ne jete te jetë e dashur, e respekt ueshme, si[ j am edhe unë! 0698954916

X 36 vje[e, i gjate, elegant, serioz me origjinë nga Fieri. Dua një vajze te mire per lidhje serioze. Të jetë me kulture e serioze. Jo avententurave. S’ka rendesi mosha apo qyteti nga është. Tel. 0698412705. Me respekt, X.

Pershëdetje! Jam një zonje nga një f shat i Gjirokastres. I pergjigjem zonjës nga bregdeti i qytetit te Vlores. I them te më marrë ne kete numer 0698759694

Jam nje aktiv-pasiv. Kerkoj nje mik aktiv-pasiv. Të jetë top sekret. Nga mosha 45 vjeç e lart. Të jetë korrekt. Kush ka dëshirë, të më telefonojë ose të më bëjë mesazh. Jo pa numër. Ju pres! 0673932548

Jam një burrë i ve, intelektual, me pune, shendet e ekonomi te mire. Banoj ne Tiranë. Vetmia me streson [ do ditë. Nuk kam vese negative dhe asnje prblem ekonomik. Kerkoj per bashkejetesë ose martesë, nje zonje fisnike, nikoqire dhe familjare. Mosha e krahina nuk janë problem. Le nr. tel. 0682514757 ose 0698352117

Jam Ani dhe akoma s’e kam gjetur shpirtin tim binjak. Nuk e di ne ekziston ai person per mua apo jo. Nëse ekziston, të më dërgojë SMS ne 0684664427. Vajza te jetë e sinqertë dhe serioze. Nuk dua aventura. Per me teper, ia lëmë kohës.

Per Ketjonën 29 vjeçe nga Lushnja. Tel. 0665535194

Jam 56 vjeç, me banim ne Tirane, shume i mbajtur, larg duhanit e aloolit, me makine personale. Kerkoj per martese nje vajze, te jete njeri i mire, nuk ka problem mosha apo krahina, qofte edhe emigrante. Une nuk kam njeri ne ngarkim, jetoj vetem. Nr. tel. 0684947436

A ka ndonje mami mbi 30 vjeçe, pa probleme, qe do nje lidhje sekrete? Nga Korça ose aty afer. Ju lutem, jo zile kot. 0696161569

Jam Indriti nga Durrësi, 28 vje[. Kisha dëshirë të fisja me ate vajzën që ka shkurar historinë e vet: “Ngela në derë të babit”. Më preku shumë. Mua për vete nuk më interesojnë llafet e miletit, më intereson njeriu, që të jetë njeri për të krijuar famije, jo për tallje. Jam djalë punëtor. Kisha dëshirë të njihesha me ty, jo për tallje, vetëm për seriozisht. Numri im është 0699226474. Për vajzën që nuk po i del fati.

Jam Landi, 27 vjeç. Kerkoj një femer per lidhje. Te jetë nga Tirana. Ju pres. 0697480818

Lë numrin 0686308378 per zonjen nga zona bregdetare e qytetit të Vlores, 39 vjeçares qe eshtë ndarë prej një muaji. Aldo nga Gramshi.

Jam nga Fieri, 1.75 i gjate, arsim i mesem. Kërkoj nje vajze deri ne moshen 35 vjeçe, per nje lidhje te paster dhe te sinqertë, per martese. Tel. 0688421292.

Zonja Ana, më bëj një telefonatë se nuk humbet gje. Jeni e mirëpritur! 0698690075

Jam Z 50 vjeç nga Jugu, i interesuar për zonjën nga Jugu 45 vjeçe, me të cilën dëshiroj një takim miqësor dhe shoqëror, ku të dojë ajo. Nuk pi as duhan, as alkool. Jam elektriçist, me vjetërsi pune shtetërore 32 vjet. Nr. t el. 0699501243

Jam një zotëri 50 vjeç. Dëshiroj të komunikoj me zonjën 52 vjeçe nga Shkodra, banuese në Lezhë. Kam punuar në shtet. Tel. 0699501243

Jam Z nga Jugu. Interesohem për zonjën nga Jugu, 39 vjeçe, që banon në bregdetin e Vlorës dhe është e ndarë. Jam nga Vlora dhe dëshiroj një bisedë shoqërore dhe miqësore. Nuk pi as alkool, as duhan. Jam elektriçist, kam punuar në punë shtetërore në Fabrikën e Çimentos në Vlorë prej 32 vjetësh. Në qoftë se dëshiron nje bisedë më t ë gjerë, nr. i m i t el. është: 0699501243.

Jam një zotëri 60 vjeç. Interesohem për zonjën që ka ardhur nga Italia dhe i lë numrin e telefonit, të më marrë në qoftë se i intereson. Nr im është: 0699501243.

Jam një zotëri nga Tirana, më karakter të pastër, 60 vjeç. Jam për lidhje serioze. Shpresoj që zonja që sapo ka ardhur nga Italia, që është 60 vjeçe ta vlerësojë mesazhin tim. Ajo dhe ndonjë zonjë tjetër me këto karakteristika dhe me këtë moshë, mund të më telefonojë në: 0673749204.

Jam Paulini 59 vjeç, emigrant në Francë. Kam biznes mesatar, jam i vetëm, i pamartuar asnjëherë. Kërkoj një femër që t’i përshtatet moshës sime për martesë ose bashkëjetesë. Telefon 0672854223

LIDHJE VETËM PËR QEJF...

Jam nga Fieri 44 vjeç. Ky sms vlen vetem per femrat e pasura qe duan nje lidhje sekrete dhe nje njeri besnik si une qe di te jap vetem kenaqsi dhe te fal shumë dashuri sms 06984212k6

Jam esmer, 28 vjeç nga Vlora. A ka ndonje vajze per lidhje sekrete? Do kenaqet me mua, nuk di te genjej. nr 0698187319

Jam nje djale qe ka qejf shume të bëj seks me vajzat deri ne 30 vjeçe. Kush deshiron, te me dergoje mesazhe ne tel 0682811553. Të jene pa probleme, edhe te martuara qeflije s’ka problem.

Jam Artani nga Lushnja, 40 vjeç. Punoj ne Greqi. Kam ardhur me pushime dhe dua te njihem me ndonje mami a ndonje zonjushë qe di ta ruajë sekretin. Të jetë nga Lushnja, Kavaja, apo Fieri se nuk kam kohë të shkoj shumë larg. Kujt mami i mungon dashuria e qejfi, të më telefonojë në 0674737117. S’do të zhgënjehet.

Pershendetje yje! Une jam Geni, vij nga Anglia per pushime, deri më 31 gusht. Doja te kisha nje lidhje per qejf dhe sekrete. Jam shumë i sinqerte. Tel 0699187292

Jam Ledi nga Dr. Lë nr per ndonje mami simpatike vod kqg10op

Jam nga Fieri, 45 vjeç. Dua nje lidhje sekrete me nje femer per te kaluar momente te bukura e per te hequr monotoninë e perditshme. Ju pres me sms në: 0698421256

Per ndonje vejushë ose grua te divorcuar, qe i mungon nje lidhje shoqerore e miqësore per qejf e pa ndonje interes. Jam një 49 vjeçar nga Dr. Mund te lërë sms ose te telefonojë ne nr. 0685198790

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.