Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

deri 45 vjeçe te jetë. Pres sms në këtë nr. cel. 00306978369014 pastaj flasim.

Jam një djalë 35 vjec me banim ne Athinë dhe kam deshire te njoh nje zonjë të jetë tip i ndjeshem ku te jet me banim ne Athinë. Tel. 6996612440.

Jam Olsi nga Fieri 34 vjec banoj ne Athinë prej shumë vitesh kerkoj të njoh një vajzë per qellime serioze. Vajza besoj nga ana ime do te jetë e falenderuar nga te gjitha anet. Lë nr. tel. 003006993509397. Ju faleminderit.

Jam një emigrant dua të kem një lidhje afatgjatë, me një femër 40-60 vjeçe, mund të jetë dhe 65. 00306946629358

Jam një djalë 35 vjeç, me banim ne Athinë dhe kam deshirë te njoh nje zonjë tip i ndjeshëm, per nje lidhje te fshehtë. Të jetë me banim ne Athinë. tel 69 96 61 24 40.

Jam Dhimitri 44 vjec, banoj dhe punoj ne Athine. Jam i divorcuar. Dua te njihem me nje vajze qe jeton ne Athine, per qellime serioze. Tel : 0030 6936855444.

Jam Dhimitri, 44 vjeç, banoj dhe punoj ne Athine. Jam i divorcuar. Dua te njihem me nje vajze qe jeton ne Athine, per qellime serioze. Telefoni im: 0030 6936855444.

Pershendetje. Jam Toni, 32 vjeç, beqar, banoj ne Selanik. Dua te njoh nje mami simpat i ke qe banon ne Selanik, mosha nuk ka rendesi, per lidhje top sekrete. Jam djale i bukur dhe i shkathet. Me ndjenja te forta dhe mirëkuptim te plote, do t’ia kalojme shume bukur se jeta eshte e vogel dhe te mundohemi t’i kalojme sa me bukur. Tel 6975540770.

Jam nje djalë nga Lushnja, 38 vjeç. Dua nje lidhje serioze me një vajzë nga fshati, nga Shqipëria e Mesme ose nga Jugu. 00306948285625.

Dua nje grua shembullore per bashkëjetesë. Te jete e urte, e dashur, e paraqitshme etj. Unë j am 56 vjeç. Tel 6948913624. Pres vetem sms.

Jam 60 vjeç, i zhgenjyer nga jeta deri tani. Punoj e jetoj ne Athine, pa asnje detyrim. Ne kerkim te nje gruaje per te kaluar dhe kete pjesë te jetes. Për me t eper, l e ketë nr. 6906507282. Numrave te fshehur dhe zileve nuk u pergjigjem.

Jam Orgesi, shume simpatik, me banim ne Athine. Kerkoj nje lidhje erotike me nje femer seksi ashtu siç jam edhe vete.

Jam 60 vjecar i zhgenjyer nga jeta deri tani. Punoj e jetoj ne Athine pa asnje detyrim. Jam ne kërkim te nje gruaje per te kaluar dhe kete pjesë të jetes. Për me teper le kete numer tel. 69o65o7282 numrave te fshehur dhe zileve nuk u pergjigjem

Përshëndetje jam Jani 40 vjec nga Shkodra j etoj ne Athine. Jam i ndare dhe dua te njoh nje femer per lidhje serioze. Cel. 6996577423.

Jam nje djale 40 vjec me banim ne athine kam deshire te njihem me mdonje goce qe di te ruaj sekretin 00306945642895

I përgjigjem zonjës nga Jugu që kërkon një zotëri nga fshatërat e Dropullit. Për më tepër lë nr. cel. 00306949945877.

Mirëdita zonjave e vajzave që vuajn nga ngrohtësia e shokut të jetës. Jam 49 vjec me dy fëmijë. Kërkoj të njoh një zonjë ose vajzë të sinqertë. Le të ketë edhe fëmijë. Por të jetë e ciltër e pastër. Kujt i intereson ky sms, të çojë sms. Vetëm për l i dhje serioze. Tel. 00306999103592.

Jam një djalë 32 vjeç jetoj në Selanik, dua të njoh një vajzë të jetë këtu. Lë nr. cel. 6906873760.

Përshëndetje jam Gjergji 30 vjeç nga Lezha, kam nje problem shëndetësor dua të njoh nje vajze me te njejtat tipare per te krijuar nje jetë normale. Cel. 6940964763. Athinë.

Dua te lidhem me nje grua per te bashkejetuar dhe me vonë duke pare njeri-tjetrin te vendosim mosha ime 54 vjeç. Për më t epër l ë nr. t el. 6949010768.

Dua nje grua per martese te jete shembull në cdo drejtim. Jam 57 vjeç dhe kam këtë nr. tel. 6947165666. NJOFTIME NGA SH

QIPËRIA Një ish- kuadër ushtarak me një pension të mirë i vetmuar me shtëpi të tij në pronë të tij, i rregullt në çdo drejtim. Kërkon një zonjë mosha 60 vjeçe e lart, hallexhiu do hallex- heshë, jo batakçeshë, që të ngrys jetën deri në vdekje. Pres telefonata nga zonja 60 vjeçe që sapo ka ardhur nga Italia që kërkon nga fshatrat e thella të Dropullit Gjirokastër e ndonjë tjetër që plotëson kushtet. Me respekt hallexhiu nga Vlora. 0696176792.

Jam Eltoni nga Tirana 38 vjeç, me arsim të lartë, dhe me punë shumë të mirë. Kërkoj një vajzë të rregullt dhe shumë familjare për të krijuar familj e. Dhe l ë këtë nr. t el. 0697700267. Unë jetoj vetëm, kam shtëpitë e mia, në qendër të Tiranës. Theksoj vetëm për lidhje serioze. Stop aventurave.

I drejtohem shoqes Ina 52 vjeçe nga Shkodra banuese në Lezhë, beqare 1.60 e gjatë, unë jam nga një zonë e Durrësit dhe jam fshatar 58 vjeç, gruaja më ka vdekur. Jam i vetmuar me shtëpitë e mia, në mardhënie pune. Nuk e pij as duhanin as alkolin, urrej bixhozin dhe mashtrimin. Shëndetin e kam të pastër. Nëse dëshiron më telefono në këtë nr. 0686762786.

I drejtohem shoqes vlonjate 39 vjeçe që na paska tokë me ligj, se edhe unë toka kam dhe jam i zoti ti punoj vetë. Jam nga një zonë fshatare e Durrësit që quhet Shijak, jam 56 vjeç, gruaja më ka vdekë, jam shumë i mbajtur saqë mosha ime nuk tregon. Kërkoj të lidhem me një zonjë që ka tokë që të bashkëjetojmë për gjithmonë me harmoni e respekt në jetë. Jam punëtor e hallexhi e cilësoj bashkëjetesë për jetë. Kam shtëpitë e mia private prej 6 dhomash. Tel. 0682992306.

Përshëndetje une jam Flori nga tirana jam 23 vjec 1.80 i gjate jam esmer kerkoj ne vajze deri në moshen 25 vjeçe vetem per qellime serioze dhe jo per gjera te tjera. E dua qe te jete beqare nuk ka rendesi jeta e mepershme por e dua qe te jete e lire nga cdo gje e para e punes mos te ketë femijë te jetë e lire dhe nuk ka problem nëqoftëse me parë ka qene e martuar por e rendesishme është. Të jetë e rregullt dhe familjare dhe mos te ketë femije. Lë nr. tel. telefoni: 0685850150.

Jam një burrë nga Tirana, 43 vjeç, jam i divorcuar jo për fajin tim, por për faj të saj. Kërkoj një grua të jetë deri në moshën 40 vjeçe, të jetë e divorcuar pa fëmijë për lidhje serioze për familje. Pres telefonata në këtë nr. cel. 0685874540.

Jam Ani dhe akoma se kam gjetur shpirtin tim binjak, nuk e di në egziston ai person per mua apo jo. Nëse egziston të më dergojë sms në këtë nr. cel. 0684664427. Vajza te jetë e sinqertë dhe serioze nuk dua aventura. Për më teper ja lëmë kohës.

Kerkoj te njihem me nje grua te martuar ose jo deri në moshen 46 vjec per miqesi, shoqeri dhe dashuri. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 069862712j.

I përgjigjem zonjës që më ka shprehur dashurinë në mënyren me përqindje. Dhe e falenderoj nga zmra. Unë jam Keti dhe ju pres në këtë nr. cel. 06952G1GGA .

Jam Turi 37 vjec nga Jugu me banim ne Tiranë. Kam qen pak muaj martuar, shkaku i ndarjes tonë është se ajo nuk jeton me nga nje aksident me makinë. Po le numrin per nje lidhje serioze me nje vajzë te sinqert ndoshta dhe e lenduar nga jeta. Për më tepër lë nr. cel. 0699553337.

I përgjigjem zonjës 50 vjeçe që kërkon një mik që di të ruaj sekret i n dhe i lë nr. t elefoni: 0688387745.

Jam nje djale nga Tirana, 31 vjec jam i interesuar per nje vajze per qellime serioze mosha 22-30 vjeçe. Lë nr. cel. 0mmjwtdgjj.

Përshëndetje, jam 29 vjec kerkoj te biresohem nga ndonje cift qe kane nevoj per ndonje djale te mire qe t’i dojë e t’i respektojë ata. Nr. im eshte 0665913688.

Pershendetje jam nje djal 24 vjec nga Jugu kam deshir te krijoj lidhje me nje vajzë deri 26 vjece. Kush është e interesuar te telef onojë ne numrin t i m: 0699564990.

Përshëndetje zonja Lola, shkrimi juaj më pëlqeu. Dhe unë kam të njëjtat kërkesa. Për një zonjë si ju, jam nga Tirana dhe ju përshtatem mirë kërkesave tuaja. Ju lë nr. telefoni për komunikim 0699270874.

Dua të njoh një vajzë nga Gramshi, jam i divorcuar 40 vjeç. Cel. 0699184515.

Jam nje djale nga Tirana, jam familjar dhe i paraqitshem. Kerkoj nje lidhje serioze me nje vajze te fese myslimane, kryesorja eshte te besoje dhe te jete e devotshme. Nr. cel. 0696379522.

Jam nje djale 34 vjec nga Shqiperia e Mesme, djale i rregullt familjar, 1.80 i gjate i paraqitshem asnjehere i martuar apo fejuar dhe rrjedh nga nje familje e rregullt. Kerkoj nje lidhje serioze me nje vajze, shpresoj nje vajze familjare dhe te paraqitshme, mosha 26- 31 vjeçe. Nr. cel. 0697822091.

Përshëndetje jam nje cun nga Tirana doja te njihja nje zonje nga Kukesi per nje lidhje te fshehtë. Ky është nr. im i cel. 06855ta8t8. Ju mirëpres

Pershendetje. Jam Iliri nga Tirana. I pergjigjem Stelines me banim ne Tirane me origjine nga Jugu e cila ka shkruajtur ne Gazeten Intervista te dates 9.8.2014. Kerkoj te beje nje bisede duke lene numer tel ne redaksi. Me respekt. Iliri.

Jam Artani nga Lushnja 40 vjeç kam ardhur me pushime, punoj në Greqi, dua të lidhem me ndonjë

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.