Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

kulturor dhe shoqeror jo te rendomtë por qe vertet meriton te ketë nje djalë qe ti pershtatet si nga paraqitja por dhe nga ana shpirterore jam 36 vjec nga Fieri e di qe per djemt nga Fieri nuk kanë mendim te mirë por nuk janë te gjithë njelloj. Megjithate shpresoj te me kupt oj ndonjera. Lë nr. cel. 0698807797.

Jam Flori nga Durrësi, interesohem për lidhje serioze me ndonjë femër të sinqertë. Kujt i intereson të më dërgoj zile në numrin tim të cel. 0688371992. Më dërgoni zile nga të gjithë numrat se ju marr vetë. Ju faleminderit.

Pershendetje un qe po ju shkruaj jam nga Fieri 46 vjeç, dua një lidhje sekrete me ate femer qe ndihet e tradhëtuar nga burri. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0698421256.

Kerkoj te njihem me nje zonje te martuar - mbi te gjitha te jetë njeri qe te merremi vesh, të jetë e urtë dhe korrekte pamja e jashtme nuk ka shume rendesi. Jam 49 vjeç, i martuar dhe kam arsye te forte qe po kerkoj “fatin” ne gazete. Cel. 0699592158. Prese pergjigjen tuaj.

Jam nje zotëri shumë romantik e i qetë. Preferoj te lidhem me nje zotëri mbi 65 vjeç. Dërgoni sms 0698736720.

Kam humbur lidhjet me një shok nga Gjirokastra, unë jam nga Vlora, i mbaron nr. me 120 në fund. Lë nr. tel. në redaksi.

Pershendetje une jam Altini nga Lushnja 35 vjec kame deshire te njihem me ndonje vajze per qëllime serioze. Une jam ne pune dhe marre 1 page te kenaqshme. Jam 1.85 i gjate peshoj 90 kg. jam large veseve te keqija numri im eshte voda klab 0696190290. Faleminderit per mirëkuptimin me respekt dhe dashuri te sinqert Altini Lushnje.

Jam Islami nga Korca deshiroj te lidhem me nje zonje per lidhje serioze martesore. Zonja te jete 48 vjece. E interesuara te me marre ne këte nr. cel. 0699568o39. Nr. privat nuk u përgjigjem.

Jam nje zotri nga Dr. 48 vjeç i divorcuar punoj taksi me fugonin tim? Jam i interesuar per znj. 40 vjeçe nga Fieri, jam per lidhje serioze? Ky njoftim vlen dhe per znj. Emi 45 vjeçe nga Jugu! Dhe per znj. 37 vjeçe Arkida nga Shqiperia e Mesme! Jeni te mirepritura të më kontaktoni ose dergoni sms ne nr. tel. VOD.KLAB. MPAK0GA.

Per Anjen nga Tirana le nr. tel. 0698973521. Edhe une jam nga Tirana i mirearsimuar, i punesuar dhe pretendoj te njejten gje si ajo.

Përshëndetje të gjitha zonjave që shkruajnë dhe lexojn gazetën intervista, dhe më shumë atyre zonjave që janë korrekte e të vendosura, për një lidhje si ato të viteve ’80, mirë thotë Anja, dhe unë jam në kërkim të një zonjë të vërtetë që ja vlen që ka si parim dashurinë, korrektesën dhe besnikërinë e njeriut. Një i duhet në këtë jetë. Mosha rreth të 50-ve. Jam larg duhanit, alkolit dhe të gjitha llojeve të bixhozit. Për ato që ju intereson nr. im është: 0699270874.

Jam Astriti nga Shqiperia e Mesme 48 vjec i divrocuar kerkoj te njihem me nje zonjeë. Për më tepër lë nr. cel. 0683556616.

Jam Genti nga Tirana 27 vjec kerkoj nji femer per lidhje te jetë nga Tirana. Ju pres në këtë nr. cel. 0698599119.

Jam Andi nga Tirana 27 vjec kerkoj të njoh një femer per lidhje te jetë nga Tirana. Ju pres në këtë nr. cel. 0697480818.

Jam 45 vjec nga Prishtina, pedagog universiteti, i pamartuar, ekonomikisht, ne gjendje solide, fizikisht, i mirembajtur e simpatik. Per martese kerkoj të njoh nje vajze shqiptare 33-40 vjece, te sinqerte, te pamartuar dhe fizikisht te bukur e simpatike! E interesuara, fillimisht te më dërgojë sms, duke u pergjigjur me korrektesi ne keto 5 pyetje te thjeshta: mosha, gjatesia, pesha, profesioni, dhe vendndodhja? Cel. 0038649807649.

Jam një zotri nga Tirana që edhe mua më mundon vetmia jam 55 vjeç gjith jetën më ka munguar një njeri me norma në krah siç jam edhe vetë i përgjigjem Loretës nga Tirana për të cilën ndjej dhe keqardhje sepse e di se çfarë është vetmia ose kushdo zonjë që e gjen veten tek ky sms seriozisht e vetëm seriozisht numri im është ky 0694702276 me nderime Miri.

Per zonjen 50 vjece qe kerkon nje mik jo mashtrues e jo genjeshtar le nr. cel. 0688291444.

Jam 50 vjeç banoj ne Durrës, kerkoj nje mikesh vetem per qef deri ne moshen time, top sekret vetem nga Durrësi. Më dërgoni sms tek ky nr. tel. 0699514960. Faleminderit.

Jam 50 vjeç banoj ne Durres, dua te lidhem me nje zonjë deri ne moshen time. Te banoj ne Dr. top sekret te jetë elegante. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0697785254. Do ngelesh shumë e kenaqur. Faleminderit.

Jam një djalë 34 vjec nga Sr. i shkolluar ne emigrim. Modern, elegant, sy jeshil, larg veseve te keqija dhe teper energjik. Jam i kompletuar, dhe kjo vlen per cdo vajzë ose zonje nga Jugu. Cel. amc. tat0jdp.

Për znj. Loreta, unë jam 58 vjeç por dukem më i ri. Jam me arsim të lartë, i punësuar në shtet. Numri im është: vod. Bc0un1f. Respekt.

Pershendetje jam nje lexues i rregullt i gazetes tuaj jam i interesuar te lidhem me nje femer per qellime serioze. Jam 50 vjec simpatik me trup mesatar dhe kerkoj nje femer te moshes 38-40 vjeçe, te interesuarat te telefonojnë ne kete nr. cel. 0694810318.

Jam nje zoteri i lindur dhe rritur ne Durres jetoj vetem mbasi gruja me ka vdekur. Jam ne gjendje shume te mire. Me mundon vetem vetmia jam i punesuar. Për të tjerat mbetet për tu parë kur të dëgjohemi dhe me shpresë kur të takohemi. Cel. 0692842440

Jam nje burre 52 vjec i divorcuar pa femije kerkoj nje femer per te krijuar familje. Të interesuarat te tel. ne kete nr. cel. 0672830473.

Jam Ledi nga Dr. 35 vjeç, dhe le nr. per Olen nga Tirana. Cel. 066jw11pmp.

Jam nje 58 vjecar nga Tirana, i arsimuar dhe i kompletuar, i shoqerueshem dhe i komunikueshem, pa vese dhe komplekse. Jam i paraqitshem dhe me trup te rregullt, 1.80 i gjatë, 85 kg. Deshiroj nje lidhje serioze dhe te qendrueshme, me nje femer te moshes 45-55 vjec. Vleresoj, intelektin, fisnikerine dhe paraqitjen. Telefonatave dhe smsve me sens abuziv nuk u përgjigjem. Fillimisht preferoj sms. Cel. 0699202854. Faleminderit.

Pershendetje jam nje 30 vjecar nga El. emigrant dua te krijoj nje lidhje me nje vajze nga Elbasani nuk me intereson historia qe ka pasur. Jam Ergoni dhe më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0674743776.

Jam Eltoni nga Shkodra 31 vjeç, jam në gjëndje të mirë ekonomike dhe shkollë të lartë. Dua të lidhem me një vajzë për qëllime serioze. Dërgoni sms 0698313226.

Përshëndetje. Per Inen qe është me shkollë te lartë, lë nr. cel. vod.B.A.95758. Jam Aleksi nga Tirana punoj ne shtet. Faleminderit.

Le nr. per Inen, jam Edi nga Dr. 066kx11qnr dhe vodkqh1+nr.

Jam një zotëri 40 vjec me banim ne Tiranë familjar me punë shtetërore i komunikueshem i paraqitshem per me teper flasim. Deshiroj te kem nje lidhje te fsheht me një zonjë, preferoj te jetë me mosh te pjekur 38 deri 50 vjece por te jetë e mirë ne te gjitha drejtimet te jetë me banim ne Tiranë ose Durres. Cel. 0698456417.

Jam një zotëri 43 vjeç, kerkoj te kem nje lidhje sekrete me një zonjë mosha 35-42 vjece mundesisht te jetë nga Lushnja ose Berati te jetë e thjeshtë e cilter dhe larg mashtrimeve. Une me sa te mundem do tju dhuroj dashuri dhe ndihmoj me ekonomi. Nr. cel. 0682627795.

Jam Artur i pergjigjem vajzes nga Jugu duke i lënë nr. telefoni: 0699645534.

I pergjigjem Arkides dhe i le nr. telefoni: 0699610279. Jam një i interesuar për ju.

Jam nje burrë 50 vjec kerkoj lidhje me femer te mire per martes te jetë e rregullt dhe le te ketë qene dhe e martuar me pare po te na puqen kushtet tona te flasim dhe vendosim per me tej. Lë nr. tel. 0674686455.

Jam një zoteri 62 vjec nga zona e Shkodres dua te lidhem me nje zonje per qellime serioze martesore. Jam i fese katolike jam i divorcuar dhe kam shtepine time. Zonja te jete e thjeshte dhe punetore te mos me bejne kush zile se nuk i pergjigjem askujt nuk e hapi tel. Vetem te me marrin ne tel. ose te me beje sms. Zonjen nuk e dua per shoqeri e dua te jetoj me te. Lë nr. tel. 068677i65o.

Për Elen që është 34 vjece dhe që jeton ne Tiranë lë nr. cel. A.M.C.8383009. Jam Sandri nga Tirana 37 vjeç, punoj ne shtet. Pres sms nga ju. Faleminderit.

Jam një djalë beqar me pune e shtepi 1.75 i gjate i krishtere 48 vjeç. Kerkoj të njoh një vajze per martese. Për te interesuarat le këtë nr. telefoni: 0696445414.

I pergjigjem vajzes nga zona bregdetare të qytetit të Vlores. Jam nga Shkodra besoj se jam i duhuri per ty. Cel. 0685907822. Më ço zile se të marr une. Mirë u takofshim.

Përshëndetje, jam Sabriu nga Librazhdi deshiroj te lidhem me nje zonje per lidhje serioze martesore. E interesuara te me marre në këtë nr. cel. o692626287.

Jam Ymeri nga Korça deshiroj te lidhem me nje zonje per lidhje serioze martesore. E interesuara të më marrë në këtë nr. cel. 0699568o39.

Përshëndetje kerkoj te njihem per lidhje serioze me nje vajzë të jetë nga Jugu ose Shqipëria e Mesme te jetë me arsim te lartë. Unë jam 52 vjeç i pa martuar per arsye emigrimi, jetoj vetem ne Tiranë me kushte te mira. Numri im është: 0682970049.

Dua të gjej nje vajze te sinqertë per lidhje serioze. Jam 26 vjec nga Fieri. Pres sms ose zile. ‘’Engjelli parajses’’ me vod club 069gg310w1.

Jam i interesuar per Inen, beqare me shkolle te larte. Per me t eper f l asim ne t elefon. Nr vodptqw05r.

I lutem zonjës nga Jugu 50 vjeçe me banim në Tiranë, dhe i lë nr. tim vodafon clab 0685717139. Të më marri ose nëse ka vodafon e marr unë.

Pershëndetje jam nje djale 25 vjec kerkoj të njoh një vajzë gjer 23 vjeçe, per lidhje serioze. Ju lutem nese keni mundesi te na kontaktoni ju pres në nr. cel. që ndodhet në redaksi.

Quhem Ardit, 32 vjec, nga qyteti i Durresit. Jam beqar, arsim i mesem profesional, i vetëpunsuar. 1.72 i gjatë, 78 kg., flokë të zeza sytë kafe, pak esmer ne tipare. Interesohem për një vajze nga qyteti im. Cel. 0686930566.

Jam Ledi nga Dr. deshiroj te njihem me një zonjë simpatike dhe te sjellshme. Lë nr. cel. vodkxi1+os.

Jam nje 45 vjecar i martuar nga Tirana kerkoj lidhje sekrete dhe afatgjat me nje femer deri ne moshen time nga Tirana, te jesh e sinqertë dhe korrekte mundesisht e punesuar sic vetë jam. Te tjerat ja lem kohes. Për më shumë më dërgo vetem sms në vod. 8915668 jo zile.

Loles nga Tirana i le kete nr

telefoni 0673916457, plotesoj kerkesat e tua. Nëse je e interesuar dergo mesazh ose zile.

Për herë të parë lë mesazh, jam i punësuar jashtë. Kërkoj të njoh një zonje pa probleme familjare per qellime serioze te jetë e moshes 4550 vjeçe. Për më tepër lë nr. tel. 0665526860.

Jam një i burgosur 45 vjeç, lirohem në tetor 2014. Kërkoj një femër të guximshme, super të bukur, brenda dhe jashtë vendit. Kam humbur shumë në jetë, por tani kam rifituar sepse jam i lirë, i vendosur, i qartë. Kam gjithçka, përveç: Ekonomi, financa, shtëpi. Të interesuarat të lënë numrin në redaksi dhe në gazetë, si dhe të marrin adresën time të burgut në redaksi. Faleminderit.

Jam një zotëri i ve, nga Tirana. Më ka vdekur gruaja dhe kam dy fëmijë, që jetojnë në Itali. Më quajnë Muhamet dhe jam 73 vjeç. Kërkoj të njihem me një grua të mbajtur, por pa njeri. Do t ’i përgjigjem për çdo gjë dhe të kalojë jetën me mua deri në fund. Të jetojë si zonjë me mua, pasi jeta nuk shkon vetëm. Jam nga Tirana, banues në Lagjen nr 3, rruga Ibrahim Buzhiqi nr. 27. Ju lutem, vetëm për qëllime serioze. Tel. 04 2220631.

Jam M. Nga Tirana, 50 vjeç, kam cilësitë më të mira që ka një njeri. Kërkoj një femër që ta kem si shoqe dhe mikeshë të sinqertë e të vërtetë, t’i jap dashuri të sinqertë dhe të vërtetë, t’i jap besnikëri dhe korrektesë gjithë jetën time, të ndaj me të edhe gjënë më të vogël me shpirt, zemër dhe pastërti, pa asnjë lloj interesi më të vogël në mes nesh, t’i jap kënaqësi dhe qetësi shpirtërore. Kush e gjen veten si femër te kjo sms, jam gati t’i përgjigjem, të tjerave jo. Të dërgojë sms në këtë nr. tel. 0685930688

LIDHJE VETËM PËR QEJF...

Quhem Spiro jam 36 vjeç dua te njihem me nje vajzë ose zonjë mosha 25 deri 45 vjeçe, te jetoj ne Tiranë, se aty banoj edhe unë. Është hera e parë qe po shkruaj nga Greqië, se u bëmë për mall larg atdheut tonë. E theksoj për lidhje sekrete 0030697t3m901g. Pres sms.

Jam nje djale 40 vjec me banim ne Athine kam deshire te njihem me mdonjë vajzë qe di te ruaj sekretin. Lë nr. cel. 00306945642895.

Përshëndetje, jam një djalë 33 vjeç nga Elbasani dhe kërkoj të njoh një vajzë ose zonjë të divorcuar mosha nuk ka rëndësi, për lidhje sekrete dhe shoqërore. Vajza të jetë nga El. ose Tirana. Kam biznesin tim dhe mund ta ndihmoj dhe ekonomikisht. Mund të më telefononi në nr. cel. që ndodhet në redaksi.

A ka ndonje femer qe vertet nuk e ka gjetur akoma vetveten? Intelektual nga Vora e Tiranes, 45 vjeç, familjar shume i rregullt. Interesohem per nje lidhje sekrete me nje femer qe ska arritur ta gjeje dashurine e vertete. Cel. 0698752632.

Duke u munduar t’ja fal vetes gabimin kërkoj një mike. Jam Tori 54 vjeç nga Tr. ekonomist me biznes privat, me reputacion kudo e pa probleme. Më dërgoni vetëm sms në këtë nr. cel. AMC.MHEX108.

Jam nga Fieri me kete sms i drejtohem zonjes 50 vjecare qe kerkon nje lidhje sekrete sa per sinqeritet e jo mashtrus me ke apsolut koha e verteton. Kjo vlen dhe per zonjat e tjera dhe u lë nr. tel. në redaksi.

Përshëndetje, jam nga Dr. interesohem per nje zonje qe din te ruaj sekretin. Për më shumë f l asim ne t el . VOD CLAB 9303334.

A ka ndonjë zonjë simpatike me banim në qytetin e Dr. që e ka të nevojshme të ketë një “mik” tepër të kompletuar dhe të shkolluar dhe të punësuar në shtet. Lë nr. tel. O673990444.

Jam një zotëri nga qyteti i Korces, simpatik dhe i rregullt nga te gjitha drejtimet. Dëshiroj te njihem me nje mike te mire te jete familjare dhe te dije te ruaj sekretin. Për me teper telefono në këtë nr. cel. 0685030021.

Jam nje djale 28 vjeç nga Berati dhe kerkoj nje zonje te madhe ne moshe per lidhje sekrete te qendrueshme. Nr. i m eshte 0698756261.

Jam x person 36 vjec banues ne Tirana i arsimuar me punë serioz me paraqitje dhe fizik te mirë. Kerkoj nje lidhje top sekrete me nje femer te martuar qe i mungon ngrohtsia dhe dashuria e vertet e moshes 25-37 vjece banuese ne Tiranë ose Durrës, dua qe lidhja te jetë pa interes dhe pa i prishur punë njeri- t j et r i t . Cel. 0688236944.

X 55 vjeç nga Lezha, kerkoj një femer per nje lidhje shumë te gjatë dhe teper sekret jo për interes por vetem per qejf. Cel. 0674347818.

Pershendetje, deshiroj te njihem me nje zonje, te jete me banim ne Tirane, te dije te ruaje sekretin, dhe të kete keto cilësi: e cilter, e zgjuar, e bukur ose simpatike, perfundimisht te dije te vlersoje nje mashkull qe ka keto cilsi. Jam 49 vjec. Cel. në redaksi.

Jam nga Tirana 37 vjec i martuar, kam biznesin tim kerkoj nje lidhje te fshehte me nje femer deri në moshen 35 vjeçe. Cel. 0699552967.

Përshëndetje jam nje djalë nga Fieri kam deshir te njihem me një zonjë. Cila ka deshirë per lidhje i lë nr. telefoni: 0699550687.

Kerkoj nje femer qe i mungon ngrohtesia per nje lidhje te fshehtë dhe të gjate. Nr. im është: 0682473725. Nuk do te zhgenjeheni. Ju pres.

Jam nje 53 vjecar kerkoj te lidhem për qejf me nje femer jam nga Tirana. Për më tepër lë nr. tel. 0685543448.

Jam nga Elbasani 55 vjec dua te lidhem me nje zonje po nga Elbasani e cila te dije te respektoje dhe te ruaje sekretin sepse jam me familje dhe femije. Zonja e interesuar te me telefonje në nr. tim të cel. 0682405743.

Jam 36 vjec nga Fieri. A ka ndonje zonjë po nga Fieri per l i dhje sekrete. Lë nr. cel. 0698867273.

Jam një djalë 35 vjec me banim ne Athinë dhe kam deshire te njoh nje zonjë tipi i ndjeshem per nje lidhje te fshehtë ku te jetë me banim ne Athinë. Lë nr. tel. 00306993594210.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.