Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

simuar dhe i kompletuar, i shoqerueshem dhe i komunikueshem, pa vese dhe komplekse. Jam i paraqitshem dhe me trup te rregullt, 1.80 i gjatë. Dëshiroj nje lidhje serioze dhe te qendrueshme me një femër mosha 45-55 vjeçe. Vlerësoj intelektin, fisnikërinë dhe paraqitjen. Telefonatave dhe sms-ve me sens abuzim nuk u përgjigjem. Fillimisht preferoj sms. Cel. 0699202854. Faleminderit.

Jam nje zotëri 49 vjeç nga Tirana kam deshirë te lidhem me një zonjë e cila nuk është e lumtur me bashkshortin e saj, sikurse edhe une. Por me nje kusht që të mos i prishim anen familjare njeri-tjetrit. Të jetë sekret dhe e sinqertë. Jam shumë i rregullt dhe familjar jo matrialist. Për më tepër lë nr. cel. 0682791349.

Jam në kërkim të një zonje apo zonjushe të jetë mosha 35 vjeçe të jetë pa vese për bashkëjetesë. Ju garantoj mbështetje, kush dëshiron të telefonojë në nr. cel. 0698744628.

Jam nje zoteri nga Jugu i Shqiperisë 55 vjec, me paraqitje te mire, i arsimuar. Jam i divorcuar, nuk kam detyrime ekonomike. Kerkoj te njihem me nje zonje me banim ne Vlore ose në Lushnje, vetem për qëllime serioze per jeten. Te jete me paraqitje te mire dhe e sinqertë. Më telefononi në këtë nr. cel. 0695574536. Faleminderit per mirëkuptimin.

Une jam Aureli dhe i pergjigjem Beses dhe i them se i permbush dëshirat e saj. E pres në këtë nr. cel. 0698545034.

Përshëndetje, jam nje zoteri 56 vjec me banim brenda ne Durres dhe origjine nga Juglindja. Jam me arsim te larte ekonomik. Kam prej disa vitesh studion time te kontabilitetit, me ka vdekur gruaja. Kam dy djem te rritur ku secili ka shtepine e tij. Interesohem per nje zonjushe apo zonje me moshe mbi 45 deri 50 vjece me arsim te larte mundesisht kontabiliste apo eksperte pasi punen e kam te ngritur prej shume vitesh. Vetëm per lidhje serioze. Për komunikim lë këtë nr. cel. 0694093124.

Jam Arbri nga Fieri 20 vjec kerkoj te lidhem me nje vajze. Me respekt Arbri. Për më tepër lë nr. cel. 0696931050.

Përshëndetje kerkoj shoqeri me njerez te sinqertë jo per tallje. Për më tepër lë nr. cel. 0697632939. Faleminderit.

Jam nje djale 34 vjec nga Tirana, jam nje djale familjar dhe i paraqitshem, kerkoj te njihem me nje vajze te fese myslimane, te jete dhe ajo familjare e paraqitshme dhe besimtare. Për më tepër lë nr. cel. 0696379522.

Përshëndetje quhem Ardit dhe jam 32 vjec nga qyteti i Durresit. Jam beqar, arsim i mesem profesional, i vetëpunsuar. 1.72 i gjatë, 78 kg., flokë të zeza sy kafe, pak esmer ne tipare. Interesohem per 1 vajze me banim ne Durrës dhe për më tepër lë nr. cel. 0698604873.

Jam nje djale kerkoj të njoh një vajze mosha 16-22 vjeçe. Vajza te jetë e serioze jo per tallje vajza te jetë nga rrethi i Elbasanit ose Pogradecit, apo Korça. Lë nr. cel. 0688295221.

Përshëndetje jam Alti interesohem per Saren nga Lushnja. Për më tepër lë nr. cel. 069dagpg1t.

Jam 45 vjec nga Korça banoj ne Tirane merem me biznes privat. Nuk me mungon gje. Kerkoj nje vajze per martese deri në moshen 33 vjece. Ose kush ka mundesi te me rekomandoje brenda fisit nje vajze te thjeshte te mire serioze dhe me karakter. Nuk ka per ty zhgenjyer kurrë të jete nga gjithe Shqiperia. Lë nr. tel. 0698333768.

Jam 50 vjeç nga Tirana i vetmuar deshiroj ti pergjigjem nje femre serioze dhe me nivel komunikimi qe di te respektoj nje mashkull. Më dërgoni sms në këtë nr. clab: 0698431789.

Për Emen 45 vjece dhe zonjen 40 vjece nga Fieri, dhe për më tepër lë këtë nr. telefoni vod 5142039. Faleminderit.

Jam nje zotri nga Tirana i arsimuar, i punësuar i mbajtur dhe serioz dhe i ve. Dua të njoh nje zonjë mosha 40-45 vjeçe per lidhje serioze. Për më tepër lë nr. cel. amc 6962690. Titi Tiranë.

Per zonjen nga Jugu 50 vjece që quhet Diana e divorcuar qe banon me qera ne Tiranë. Jam i interesuar per ju dhe banoj ne Tirane me origjine nga Durresi i vetmuar 55 vjec me arsim te larte ish oficer. Lë nr. cel. 0699551766.

Mondi nga Tirana 50 vjec pa probleme familjare jam per nje lidhje me nje femer, dhe për më tepër lë nr. cel. 0674701900.

Përshëndetje, quhem Ardit, 32 vjec, nga qyteti i Durresit. Jam beqar, arsim i mesem profesional, i vetëpunsuar. 1.72 i gjatë, 78 kg, flokë të zeza sy kafe, pak esmer ne tipare. Interesohem për një vajzë banuese në Durrës. Cel. 0686930566.

Për Loreten nga Tirana e mbajtur dhe e paraqitshme mbi 50 vjece jam nje i interesuar per ju. Jam 57 vjec i vetmuar me arsim te larte ish oficer banoj ne Tiranë. Për më tepër lë nr. cel. 0674629779.

Vertete jam i cmendur qe kerkoj “fatin” ne gazete? Jam 49 vjec i martuar. Kerkoj te njihem me nje zonjë qe di te flasi vetem troc pa mashtrime. Cel. 0699592158. Pres përgjigjen tuaj.

Kerkoj per lidhje miqesore nje femër mosha 60-70 vjece. Jam 60 vjec i vetmuar pa njeri ne ngarkim me arsim te lartë. Për më tepër lë nr. tel. 0674719925.

Per zonja qe janë të interesuara per lidhje te qendrueshme lë nr. cel. AMC.64JTDJ0. Preferoj inteligjencen dhe karakterin pastaj bukurinë fizike.

Për Rovenen nga Shkodra 24 vjece qe folem gjate me nr. tend privat te lutem me dergo nr. tënd në nr. tim që ndodhet në redaksi.

Jam Elti nga Tirana 32 vjec dhe kerkoje te nihem me ndonjë zonjë të bukur dhe te sinqert dhe që di të ruaj sekretet dhe nuk do dalin e keqe me mua. Ky është numri im i telefonit: 0696436139 me respekt nga unë Elti. Ju mirëpres.

Per zonjen 40 vjece nga Fieri le kete nr. tel. 069821aajd. Jam nga Dr.

Per zonjen 50 vjece qe kerkon nje mik që di të ruaj sekretin. Lë nr. tel. vod.8212ajd.

Per A. nga Dr. 38 vjece. Jam i interesuar për ju. Cel. 069821aajd.

Jam Astriti nga Durresi vjec 52 me arsim te larte i punesuar ne nje ìnstitucìon shtetror te rendesishem. Kërkoj nje mike sekrete per nje lidhje te gjate te moshes deri 55 vjec do ta ndihmoj edhe ekonomikisht pasi i kam mundesitë. Te interesuarat të dërgojnë sms ose telefononi ne nr. tim 0697297141. Ju faleminderit.

A ka ndonje femer per lidhje serioze jam i divorcuar 32 vjec dhe kam këtë nr. cel. 0688105776.

Përshëndetje! I përgjigjem zonjës 39 vjeçare nga bregdeti turistik i Vlorës. Nëse ke dëshirë të njihesh me mua lë numer cel. vod7770347.

Le nr. telefoni per zonjen 39 vjeçe nga zona e Vlores 066jw11pmp. Edi.

Ndoshta ky mesazh i bie ne sy asaj vajze te sinqert qe di te dashuroj ashtu sikur une. Jam Bledi 27 vjec nga Fr. Pres sms në këtë nr. cel. Club. 0mwgg310w1.

Përshëndetje, jam Toni 29 vjec, kerkoj te biresohem nga ndonje cift te moshuarish që ju mungon djali, do t’i dua ata sikur t’i kisha prinder te vertete. Cel. 0665913688.

I përgjigjem Eles 31 vjeçe nga Vlora, që është e divorcuar dhe ka dy fëmijë. Cel. në redaksi.

Banues ne Tirane me prezencë, kulturë dhe i sistemuar me shtepi. Kërkoj te njoh nje vajze deri në moshen 44 vjeçe vetem per lidhje serioze per te krijuar famìlje te qendrushme. Cel. 0699575059.

Jam Arjoli 20 vjeç nga Fr. kërkoj nje lidhje serioze me nje vajze te sinqertë dhe te bukur. Le nr. cel. 0696168297. Me respekt Arjoli.

Le nr. per A. 38 vjeçe nga Dr. vodjpg1+mp. Ledi.

Dua të njoh një vajzë që të martohem se jam vetëm, vajza të jetë nga Gramshi ose nga fshatrat dhe nga El- basani. Cel. 0699184515.

Jam 50 vjeç banoj ne Durres. A ka ndonje femer qe vertet nuk e ka gjetur akoma vetveten? Te banoj vetem ne Durres jam familjar shumë i rregullt simpatik dhe zonja te jetë familjare e rregullt simpatike, të ketë sekret te plotë. Besoj tek unë do gjesh dashurinë e vertetë. Më dërgo vetem sms në këtë nr. cel. 0699514960. Faleminderit.

I pergjigjem zonjes nga Fieri që është e divorcuar 40 vjeçe. Jam 49 vjeç banoj ne Durres. Plotesoj kerkesat tuaja, më dërgoni vetem sms në këtë nr. tel. 0699514960. Faleminderit.

Jam Genci 35 vjec kujt vajze i ka munguar shoqeria e sinqerte dashuria dhe respekti per nje femer per lidhje serioze ju mirëpres ne këtë numer cel. 0682377871.

Adi nga Tirana 58 vjec sa per dijeni jam familjar i rregullt por familjen e kam jasht shtetit per disa arsye te jetes time private. Jam i interesuar te lidhem me nje femer po nga Tirana te jete e divorcuar preferoj te jet nga Jugu te jetë e thjeshtë e sinqertë dhe korrekte nuk jam nga ato qe bej premtime para kohe por mendoj se i kam kushtet per nje lidhje te till. Nga mua do mbetet e kenaqur ne cdo drejtim. Komunikimi vetem me sms, zileve dhe numrave privat nuk u pergjigjem. Lë nr. cel. 0699199131.

Përshëndetje i pergjigjem zonjë 40 vjece nga Fieri dhe ju lë nr. cel. 0697229362.

Miredita! Jam Tani nga Vlora 45 vjec dhe jam i interesuar per numrin e Eles 35 vjece. Nr im i telefonit eshte 0699599138.

Jam Fredi nga Durrësi, interesohem për lidhje serioze me ndonjë femër. E interesuara të më dërgoj zile në numrin tim të cel. 0688371992, se ju marr vetë pastaj.

Përshëndetje, jam 37 vjeç i divorcuar, nëse ka akoma ndonjë vajzë të sinqertë punëtore dhe të dojë familjen ju lë nr. tel. 0698954916.

Jam nje zoteri 62 vjec nga zona e Shkodres dua te lidhem me nje zonje per qellime serioze martesore. Jam i fese se krishtere jam edhe i divorcuar me gruan dhe kam shtepine time, zonja e thjeshte dhe punetore nëse ka ndonje zonje te me marrin në telefon. Ose te me bejne nje sms dhe te mos me bejne zile sepse nuk i pergjigjem fare ne telefon. Per ketë ceshtje le nr. e tel. o68677i65o.

Jam Adi nga Tirana 34 vjeç kerkoj te kem nje lidhje serioze me nje vajze po nga Tirana. Vajza te jete e sinqerte dhe korrekte. Tel. 0698907497.

Pershendetje. Jam i interesuar per zonjen qe kerkon nje lidhje martesore nga fshatrat e Dropullit dhe i lë nr. tim për lidhje 0697847431.

Për zonjen nga Vlora që kërkon një lidhje martesore, mendoj se jam ai që zonja kërkon. Cel. 0699172475. Jam shumë i interesuar.

Përshëndetje jam një djalë nga Tirana interesoem të njihem me ndonjë vajzë për një lidhje serioze. Për të interesuarat lë këtë nr., tel. 069paptgmm. Janë të mirëpritur vetëm vajza serioze, ju falenderoj.

Përshëndetje une jam Flori nga tirana jam 23 vjec 1.80 i gjate jam esmer kerkoj ne vajze deri në moshen 25 vjeçe vetem per qellime serioze dhe jo per

gjera te tjera. E dua qe te jete beqare nuk ka rendesi jeta e mepershme por e dua qe te jete e lire nga cdo gje e para e punes mos te ketë femijë te jetë e lire dhe nuk ka problem nëqoftëse me parë ka qene e martuar por e rendesishme është. Të jetë e rregullt dhe familjare dhe mos te ketë femije. Lë nr. tel. telefoni: 0685850150.

Jam një burrë nga Tirana, 43 vjeç, jam i divorcuar jo për fajin tim, por për faj të saj. Kërkoj një grua të jetë deri në moshën 40 vjeçe, të jetë e divorcuar pa fëmijë për lidhje serioze për familje. Pres telefonata në këtë nr. cel. 0685874540.

Jam Ani dhe akoma se kam gjetur shpirtin tim binjak, nuk e di në egziston ai person per mua apo jo. Nëse egziston të më dergojë sms në këtë nr. cel. 0684664427. Vajza te jetë e sinqertë dhe serioze nuk dua aventura. Për më teper ja lëmë kohës.

Kerkoj te njihem me nje grua te martuar ose jo deri në moshen 46 vjec per miqesi, shoqeri dhe dashuri. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 069862712j.

I përgjigjem zonjës që më ka shprehur dashurinë në mënyren me përqindje. Dhe e falenderoj nga zmra. Unë jam Keti dhe ju pres në këtë nr. cel. 06952G1GGA .

Jam Turi 37 vjec nga Jugu me banim ne Tiranë. Kam qen pak muaj martuar, shkaku i ndarjes tonë është se ajo nuk jeton me nga nje aksident me makinë. Po le numrin per nje lidhje serioze me nje vajzë te sinqert ndoshta dhe e lenduar nga jeta. Për më tepër lë nr. cel. 0699553337.

I përgjigjem zonjës 50 vjeçe që kërkon një mik që di të ruaj sekretin dhe i lë nr. telefoni: 0688387745.

Jam nje djale nga Tirana, 31 vjec jam i interesuar per nje vajze per qellime serioze mosha 22-30 vjeçe. Lë nr. cel. 0mmjwtdgjj.

Pershendetje jam nje djal 24 vjec nga Jugu kam deshir te krijoj lidhje me nje vajzë deri 26 vjece. Kush është e interesuar te telefonojë ne numrin tim: 0699564990.

Përshëndetje zonja Lola, shkrimi juaj më pëlqeu. Dhe unë kam të njëjtat kërkesa. Për një zonjë si ju, jam nga Tirana dhe ju përshtatem mirë kërkesave tuaja. Ju lë nr. telefoni për komunikim 0699270874. LIDHJE VETËM PËR QEJF... Jam Kristi 44 vjec nga DR, 1.72 igjatë i arsimuar serioz korrekt dhe i komunikushëm, me ekonomi të mirë. Kam deshirë te njoh nje femer simpatike për një lidhje te fshehtë. Të jetë e sinqertë, besnike, dhe korrekte. Nr. cel. 0685520824.

Jam nje djale 40 vjec me banim ne athine kam deshire te njihem me mdonje goce qe di te ruaj sekretin. Cel. 00306945642895.

Jam 45 vjeç dua lidhje sekrete me nje femer ne Greqi vetem ne Kalkidha jo tallje. Tel. 6996383226.

Dua te kem lidhje sekrete me nje goc ose zonjë për më tepër lë nr. cel. 00306996841342.

Kerkoj të njoh një zonjë për lidhje te fshehtë dhe sekrete dhe për më tepër lë nr. cel. 0692201758. Më dërgo sms ose telefono per te komunikuar.

Jam X kerkoj të njoh një zonjë për lidhje te fshehtë dhe për më tepër lë nr. cel. 068D1TMMM0. Më dërgoni sms ose telefononi.

Jam nga Dr. kerkoj të njoh një zonje qe din te ruaj sekretin. Për më tepër lë nr. cel. vod.clab9303334. Edi.

Jam një zotëri nga Jugu desha te kisha një lidhje sekrete me ndonje zonjë apo vajze mosha 25 deri 40 vjeçe. Të interesuarat të dergojne sms në këtë nr. cel. 0699586626.

Përshëndetje, jam Kristo 38 vjec nga Tirana, banoj ne Selanik. Jam i martuar dhe dua te njoh nje grua te martuar nga Selaniku per lidhje sekrete. Jam mashkull shume romantik dhe simpatik. Për më tepër lë nr. tel. 6978106159.

Përshëndetje, jam Toni nga Fieri i martuar me biznes do doja shoqeri me një zonjë ose dhe vajzë nga Fr. ose Br. ose Lushnja, ju mirpres në këtë nr. cel. 0692395842.

Jam nje zoteri nga Rrogozhina 43 vjeç, intelektual dhe familjar i rregullt, kam dhe nje biznes privat. Deshiroj nje lidhje teper sekrete me nje femer me norma te rregullta, te dije te vleresoje dashurine dhe te dije te ruaj sekretin. Nuk dua qe telefonit tim ti bjere cdokush qe nuk me pershtatet. Cel. 0686994184.

Jam 50 vjeç me banim ne Durres kerkoj lidhje sekrete me nje femer deri 60 vjeçe nga Durresi te me ndihmoj sa do pak dhe do bej çfarë te doje ajo. Tel. 0682407950.

Jam X person familjar 36 vjec banues ne Tiranë i arsimuar me punë me paraqitje dhe fizik te mirë. Kerkoj nje lidhje sekrete me nje femer te martuar ose beqare dua qe lidhja te jetë e paster pa interes dhe pa i prishur punë njeritjetrit e moshes 25-37 vjece dhe banuese ne Tiranë. Lë nr. cel. në redaksi.

Pëshëndetje jam X nga Tirana 49 vjec i martuar, nuk ndjehem i dashuruar i plotësuar, ndaj dua te njoh nje zonjë qe ndjehet si unë per lidhje sekrete e te gjatë. Lë nr. tel. vod5818903. Faleminderit.

Jam Eri 33 vje nga Tirana deshiroj te kem nje lidhje top sekret me një zonjë po nga Tirana, te jete simpatike w sinqerte. Ju mirëpres në këtë nr. cel. 0685256875.

Jam një djalë nga Fr. 25 vjeç i martuar, kërkoj një zonjë po nga Fieri të jetë deri në moshën 45 vjeçe, ska problem, por të mos jetë interesaxhie, nga unë sdo zhgënjehet. Pres telefonata në këtë nr. cel. vod8869749.

Jam nje zotëri nga Tirana 30 vjeç dua te njihem me nje zonjë apo zonjushë per lidhje sekrete do e ndihmoj dhe nga ekonomia. Tel. 0699181545.

Jam një zotëri 40 vjec me banim ne Tiranë i martuar serioz me punë i paraqitshem per me teper flasim. Deshiroj te kem nje lidhje te fshehtë me një zonjë që banon ne Tiranë ose Durres. Preferoj te jetë me mosh te pjekur 40 deri 55 vjece por te jetë e mirë ne te gjitha drejtimet. Cel. 0698456417.

Përshëndetje, jam nga Jugu 34 vjec, i arsimuar, elegant, syjeshil, i sjellshem dhe larg veseve te keqia, ne mardhenie pune dhe me shtepine time. Kërkoj të njoh një vajze per martese ose ndonje zonjë per lidhje sekrete, të jetë vetem nga Jugu. Cel. 0688280537.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.