Oops! Ritës i grisen pantallonat

Intervista - - JAVA VIP -

Një i ncident ka ndodhur me këngëtaren Rita Ora, teksa po hipte në makinën e saj personale. Kështu, në një moment pakujdesie, këngëtares i janë grisur pantallonat duke lënë të duken edhe të brendshmet e saj të zeza. Veshja ishte nga koleksioni i fundit Adidas i vetë këngëtares, por me sa duket, Rita, duhet të ndërrojë urgjent rrobaqepës sepse incidente të tilla sigurisht që nuk janë aspak të këndshme për syrin dhe imazhin e saj në publik. Ndaj do të ishte mirë të merreshin masa që të mos ndodhnin më.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.