Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

jze te sinqert dhe te bukur. Le nr. e tel. 0696168297. Me Respekt Arjoli.

Jam Eltoni nga Tirana 37 vjec. Dua te lidhem me ndonje vajze simpatike të moshës 25-35 vjeçe te jete vetem nga Tirana ose te banoje ne Tirane. Pres vetem sms në këtë nr. tel. 0698764594.

Përshëndetje, jam Andi nga Dr. 28 vjec 1.75 i gjatë dua nje lidhje serioze me nje vajzë. Nr. im është: 0685462587.

Përshëndetje. Jam nje zoteri 40 vjec, deshiroj te njoh nje zonje te mire dhe korrekte ne Tirana. Tel. vod9356694.

Jam nga Jug-perendimi, me shpirt e moral te paster, me aresim te mesem e me profesion. Pretendimi, neglizhenca apo fati, na “dhuruan” beqarin e tejskajshme e pakendshme. Kerkoj te njihem per lidhje serioze (martesë) me nje vajze te rregullt ne cdo drejtim, rreth moshes 40 vjece. Per me teper lë nr. cel. 0694259956.

Pershendetje une jam Altini nga Lushnja 35 vjec kam deshire te njihem me ndonje vajze per qedhime serioze, une jam ne pune dhe marr 1 page te kenaqshme. Jam 1.85 i gjate peshoj 90 kg jam large veseve te keqia. Numri im eshte voda klab 0696190290. Faleminderit per mirëkuptimin me respekt dhe dashuri te sinqert Altini Lu.

Jam nga Tirana, dua te kem nje lidhje me nje zonjë te thjeshtë te sinqertë mosha 50 vjeç e lart. Lë nr. cel. 0665616067.

Jam një djalë nga Vl. 50 vjeç, banoj në Tiranë, pa martuar asnj ëherë nga pretendimet. Kam dëshirë të gjëj shoqen e jetës nga Jugu 45 vjeçe. Dua të kem 1idhje serioze. Më pëlqen fort besnikëria, sinqeriteti karakteri dhe dinjiteti, se një fjalë e bukur thotë njeriu pa karakter kur ska turp, nuk ka as nder. Për sqarime lë nr. cel. 0692647199. Me nderime Vladimiri.

Përshëndetje une jam Ermali 34 vjec nga Lushnja kam deshire te lidhem me ndonje goce per qejf. Une jam djale simpatik dhe larg veseve te keqia, singell, 1.85 i gjate me fizik te rregullt, jam ne gjendje te mire ekonomike, kam biznes privat. Numri ime eshte vdafon klab 0698127189. Faleminderit per mirëkuptimin me respekt dhe dashuri te sinqert Ermali Lushnje.

Jam Eltari 56 vjec nga Tirana, me arsim te larte, me shtepi e me pune, larg cdo vesi, i ndare jo per fajin tim. Gezoj shendet te plote, 1.86 i gjate, etj. Per lidhje serioze kerkoj nje grua te mire, te arsimuar e t e punesuar. Le nr. t el. 0698973521.

Per zonjen 46 vjecare pa njeri ne ngarkim le nr. cel. 0674668232, sepse edhe une s’kam njeri ne ngarkim e i plotesoj kerkesat e saj.

Per Arkiden 37 vjece po lë këtë nr. cel. 0699548721. Jam një i interesuar për ju.

Përshëndetje të gjithëve, jam ne kerkim te nje zonjë me moshë rreth te pesdhjetave që është e vendosur per nje lidhje shumë afatgjatë që me vonë. Mund te afroj një bashkëjetesë apo martesë. Kjo vlen dhe për zonjen Loreta apo ndonjë tjeter e ngjashme me të. Jam i vendosur per nje lidhje të tillë. Banoj në Tiranë dhe jam i aftë dhe i perkushtuar. Per atë qe me puqen karakteret me të nr. im është ky: 0699270874. Faleminderit per mirëkuptimin.

Përshëndetje, jam nje 35 vjecar nga El. ne prag divorci. Dua te njihem me nje femer nga Elbasani qe ka te njejtin problem ose te divorcuar mund tju ndihmoj edhe nga ana ekonomike. Dergoni sms në këtë nr. cel. 0674743776 vetem nga Elb.

Pershendetje! Jam pasiv, 46 vjec, njeri teper i rregullt dhe serioz. Kerkoj nje partner aktiv me te njejtat cilesi. Dërgoni sms ne këtë nr. cel. 0666509563.

Dua të njoh një femer per lidhje serioze te jetë pa probleme e sjellshme le te ketë qene dhe e martuar apo dhe ne emigrim te jetë 45 vjeçe e l art. Mundesisht nga Juglindja e Shqiperis. Unë jam nga rrethi i Korces i rregullt dhe i sjellshem por nuk me ka ecur martesa jo per shkakun tim. Për me shumë te flasim ne telefon me beni zile me cdo lloj numri ose telefoni se j u marr une pastaj. Cel. 0674648455.

Jam Genci 35 vjec nga Kamza dua te njihem me nje vajze simpatike per lidhje serioze nga mosha 25 deri 32 vjece. Ju mirëpres ne këtë numer cel. 0682377871.

Jam një zotëri nga Durresi 55 vjec i divorcuar pa femije ne ngarkim. Kërkoj një zonje ose ndonj vajze te madhe per qellime martesore. Kam shtepine time, e kerkoj te jete familje e nderuar pa femijë ne ngarkim. Kush është e interesuar, ti telefonojë numrit tim 0699301141. E mirëpres telefonaten tuaj faleminderit.

Jam nje zoteri 49 vjec kerkoj nje zonje per lidhje serioze te jet nga Korca ose Veriu vetem per te krijuar familje jo aventura. Jam i rregullt me punë dhe shtëpi. Për më tepër lënr. Cel. 0693412645. Faleminderit.

Jam Eltoni, kërkoj te biresohem nga ndonje cift te moshuarish, premtoj qe do kujdesem per ta gjate gjithe jetes se tyre. Cel. 0685038720.

Jam Adi 55 vjec nga Tirana, kërkoj si fillim shoqëri me një grua pa probleme nga mosha 50 deri 60 vjece, e thjeshtë dhe e sinqertë. Lë nr. tel. O693626998.

Përshëndetje jam Artani nga Korca 29 vjec deshiroj te lidhem me nje vajze per lidhje serioze. Unë jam ne mardhenie pune, elektricist. Deshiroj te lidhem me nje vajze per lidhje serioze martesore. E interesuara te me dergoje sms ne këte nr. cel. 0685001054. Numrave privat nuk u pergjigjem.

Pershendetje jam nje djal 30 vjec nga Kavaja beqar me shkolle te lartë professionale te mire. Dëshiroj te njoh nje vajze deri ne moshen 29 vjeçe te jete po me profession. Cila vajze e ndjen veten tek ky mesazh te me telefonoje në këtë nr. cel. 0696427028. Vetëm për qëllime serioze.

Interesohem për vajzen me difekt fizik, edhe unë kam të njëjtin problem si ajo. Djalin me të cilin kërkoni një lidhje serioze, ja uroj me gjithë shpirt që ta ketë gjetur nëse jo nr. im i kontaktit është në redaksi: Më quajnë Klodi dhe jam nga Durrësi.

Dua të njoh një vajzë per lidhje serioze te jetë nga Jugu deri 21 vjece e thjeshtë normale sic jam dhe vet. Ju pres goca në adresën time të emailit: elsonfeka@yahoo.it .

Përshëndetje, jam Andrea nga Tirana, 57 vjec, intelektual me pune dhe ekonomi te mire, i ve, pa vese dhe me kulture qytetare. Kerkoj të njoh një zonje rreth te 50-tave, pa femije per bashkejetese, mundesisht nga Tirana. Zonja do te gjeje tek une nje njeri teper korrekt dhe teper familjar. Kush e ndjen qe meriton te behet shoqja ime te me kontaktoje nepermjet nr. te telefonit: vod.pdpawdj.

Nëse dikush nuk e ka gjetur dashurinë dhe lumturine e vertete mos e humbas shpresen sepse ndonjehere rastesia ben mrekullira. Une se kam gjetur asnjehere vetveten por shpresa dhe optimizmi me bejne qe te marr kete hap shprese. Jam 44 vjeç nga Vora e Tiranes, intelektual dhe familjar i rregullt. Cel. 0698752632.

Jam nga Jugu 59 vjeç, kërkoj një zonjë me moshë deri 53 vjeçe për lidhje serioze, të jetë nga Vlora ose Fieri. Cel. 0699605288.

Për Anën 38 vjeçe dhe për këdo tjetër të interesuar, vetëm për l i dhje serioze l ë nr. t el. vod 9316140. Jam me arsim të lartë 52 vjeç beqar.

Jam një person me moshe rreth 50 vjec, dhe me banim ne Berat. Kam kushte te mira të shtëpise dhe vete kam nje biznes te vogel me te cilen nxjerr fitimit e perditeshme. Para 4-5 vjetesh me ndodhi nje fatekeqesi ku ime shoqe me la. Qe atehere dhe deri tani nuk kam pasur rastin te gjeje nje person per nje lidhje serioze. Kandidatja qe preferoj te jete rreth moshes 45 vjece deri 50 vjece dhe mundesishte te jete e fese myslymane, po i le edhe numrin tim te t el. 0695768417 klab.

Përshëndetje, kerkoj te kem nje lidhje serioze, me nje vajze rreth moshes 20-23 vjec. Jam nga Tirana dhe jetoj ne Tirane. Studioj per anglisht. Master viti i fundit. Jam njeri shum i thjeshte, sportiv, pa vese larg duhanit dhe alkolit, 1.75 i gjate. Kohen e lire e shpenzoj ne palester. Nr. i cel- i t është: 0665565538.

Jam nje djale nga Tirana, familjar dhe i paraqitshem, kerkoj nje lidhje serioze me nje vajze te fese myslimane, kryesorja te besoje dhe t e j ete e devotshme. Nr. cel. 0696379522.

Jam nje djale 34 vjec nga Shqiperia e Mesme, djale i rregullt familjar, 1.80 i gjate i paraqitshem dhe rrjedh nga nje familje e rregullt. Kerkoj te njihem me nje vajze per qellime serioze, shpresoj nje vajze familjare dhe të paraqitshme, mosha 26-31 vjec. Nr. im është: 0697822091.

Përshëndetje, kam dëshirë të njihem me një vajzë të sinqertë, për më tepër lë nr. cel. vod7770dgp.

Nese e ndjen veten te vetmuar femer e martuar ose jo e kerkon miqesi shoqeri dashuri e ngrohtesi shkruaj sms në nr. tim 069862712j nuk do zgjenjehesh.

Përshëndetje, jam një zotëri nga Tirana 44 vjeç, dua një lidhje të fshehtë me një vajzë që nuk ka hapësirë me dalë nga shtëpia dhe e pengon dikush nga familja nga mosha 45- 55 vjeçe. Do ngeli e kënaqur. Cel. 0673213073.

Jam një zotëri nga qyteti i Vlorës 46 vjeç, i divorcuar pa fëmijë, dëshiroj ti përgjigjem zonjës nga Fieri 40 vjeçe që është e divorcuar po i lë nr. tim të telefonit për të komunikuar bashkë. Cel. në redaksi. Ju faleminderit.

Jam një djalë 38 vjeç nga Vlora, punoj në një pikë karburanti kam dëshirë të njoh një vajzë të thjeshtë, simpatike dhe të sinqertë. Si fillim kërkoj që të kemi thjeshtë një shoqëri ku mund ti shprehim njëri- tjetrit mendimet tona të dalim për një kafe ku ta njohim njëri-tjetrin më nga afër, pastaj të mendojmë për të ardhmen tonë. Do doja që vajza të ishte nga Fieri ose Lushnja nga mosha 26-37 vjeçe. Kujt i intereson të telef onojë në këtë nr. t elefoni: 0698957406.

Një zotëri nga Vlora dëshiron të njihet me zonjen Ela nga Vlora 31 vjeçe me dy fëmijë me të cilen dëshiroj një lidhje miqësore dhe shoqërore më të zgjeruar. Ela të lërë vëndin e takimit ku të dojë ajo, ndaj dhe ju lë nr. cel. në redaksi. Të më marrë në telefon nëse i intereson, ose lini numrin tuaj të telefonit se ju marr unë.

Jam 64 vjeç, italian, me pension të mirë, jam i divorcuar dhe jetoj me dokumente shqiptare, në Tiranë. Jam serioz, i thjeshtë, i komunikueshëm. Dëshiroj të njoh një grua me trup normal elegant, dhe jo shumë të shëndoshë, vetëm për qëllime serioze. Për më shumë, ju lë nr. telefoni 0682164245.

Për zonjen nga Lezha lë këtë nr. cel. 0695741067. Nga një i in-

teresuar për ju.

Lë nr. telefoni për Olen nga Tirana, j am Ledi nga Dr. 069jpg10mp.

Pershendetje jam Tani 47 vjec nga El. kerkoj nje mikeshe top sekret qe di te mbaje fjalen te jete deri ne moshen 45 vjeçe. Nga une nuk do te zhgenjeheni. Numri im eshte 06740d1td1. Me respekt Tani.

Përshëndetje jam nje djale nga Durrësi kam shume deshir te kem nje lidhje sekrete me një zonjë te jetë nga Durrësi ose zona kendej afer. Kush ka deshire te bej telefonatë ose sms nga unë nuk do zhgenjehet. Zonja të jetë gjer në moshen 45 vjeçe. Kush ka deshir t e beje t elefonatë ose sms 0698750117. Berti.

Jam një zotëri nga Shkodra 46 vjeç, jam për një lidhje shumë sekrete dhe të fshehtë me një zonjë po nga Shkodra deri në moshën 42 vjeçe, dhe për më tepër i lë nr. cel. 0MPDPMDMwA. Më dërgoni sms.

Jam nje 36 vjecar banues ne Tiranë familjar i arsimuar me punë me paraqitje dhe fizik te mirë. Kërkoj nje lidhje sekrete me nje femer te martuar ose beqare qe banon ne Tiranë e moshes 25- 37 vjece. Dua qe lidhja te jetë per qejf pa interes dhe pa i prishur punë njeri-tjetrit. Prezantohu me nje sms në këtë nr. cel. 0688236944.

Jam Miri nga Tirana 34 vjeç, deshiroj te kem nje lidhje top sekret me një zonjë po nga Tirana te jete e sinqerte dhe korrekte. Tel. 0698907497.

Jam Genti 33 vjeç nga Tirana dua te kem nje lidhje top sekret me një zonjë po nga Tirana, te jete e sinqerte. Tel. 0685256875.

Jam nje zotri 49 vjeç nga Tirana kam deshirë te lidhem me nje zonje e cila nuk eshte e lumtur me bashkshortin e saj sikurse edhe une por me nje kusht por te mos i prishim anen familjare, njeri-tjetrit. Nuk më interesom mosha te jetë sekret dhe e sinqertë edhe vejushë. Jam shumë i rregullt dhe familjar jo materialiste. Cel. 0682791349.

Jam nje Zotri 40 vjec me banim ne Tiran i martuar serjoz me punë i komunikueshem i paraqitshem per me teper flasim Deshiroj te kem nje lidhje te fshehtë me një zonjë, preferoj te jetë me moshë te pjekur 40 deri 55 vjece por te jetë e mirë ne te gjitha drejtimet te jetë e thjeshtë dhe me banim ne Tiranë. Cel. 0698456417.

E l e numrin e t elefonit 0688291444 për zonjen 50 vjece, sepse jam jo genjeshtar e jo mashtrues, ashtu sic e do ajo.

Jam nje zoteri nga Rrogozhina 43 vjeç, Intelektual dhe familjar i rregullt, kam dhe nje biznes privat. Deshiroj nje lidhje teper sekrete me nje femer me norma te rregullta, te dije te vleresoje dashurine dhe te dije te ruaj sekretin. Nuk dua qe t elefonit t i m t i bjere cdokush qe nuk me pershtatet. 0686994184.

Jam Geri nga Tirana 38 vjec me aktivitet timim serioz dhe familjar kerkoj nje lidhje sekrete me nje zonje nga Tirana me te njejtat kushte. Për më tepër lë nr. cel. 0686963021. Më dërgoni sms.

Përshëndetje jam 29 vjeç i martuar dhe kerkoj nje lidhje sekrete, të sinqertë e korrekte me një zonjë serioze nga Tirana. Cel. 0682829674.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.