Arian Çani, “në luftë” me Mero Bazen

Intervista - - JAVA VIP -

Mëngjesin e së hënës, moderatori i njohur Arian Çani nuk është zgjuar me humor të mirë, pasi ka mësuar se ka qenë pre e sulmeve t ë Mero Bazes në gazetën e tij “Tema”, ku ky i fundit akuzon TV KLAN dhe disa drejtues të tij për mbrojtjen e guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Ard- ian Fullani.

“Pa u zgjatur shumë, i them Mero B***ës i cili nuk është tjetër veçse një qen që leh e kafshon ku mundet, duke vënë gjoba prej vitesh, se nuk do ta kursej asnjëherë, sa herë të guxojë të përmendë emrin tim. Ndryshe nga Mero B** a dhe shpurra e tij, unë jetoj me

Nëse deri dje shumë meshkujve, modelja e njohur dhe seksi Anxhela Martini, u është dukur perfekte, ajo duket se nuk paska patur të njëjtin mendim për veten e saj. E themi këtë sepse kohët e fundit, Anxhela ka bërë ndërhyrje estetike në buzët e saj, duke i fryrë ato me botoks. Në fakt, kjo lloj ndërhyrjeje është përhapur si virus te femrat shqiptare (shpresojmë që, të paktën, këtë tendencë të mos e ndjekin edhe meshkujt). Anxhela tani duket se ndjehet më mirë me pamjen e saj të re, edhe pse ne mund të themi të kundërtën, që ishte më mirë natyrale. punën time dhe aspak me gjoba apo përfitime dhe këtë e dinë të gjithë ata që më ndjekin prej kohësh në hapësirën publike. Kujtoj se unë kam qenë ndoshta i vetmi që i kam hapur dyert e studios sime Mero B**ës dhe disave prej atyre që sot janë në pushtet dhe që e paguajnë të më kafshojë. Reagimet e mia do të jenë sistematike për gjithë hienat si Mero, të cilët lehin kundër meje në paçavuret e tyre. Dëgjohemi së shpejti, miq!”, ka qenë ky reagimi i Çanit i cili duket se është në kulmin e acarimit të tij për shkak të fjalëve, që ai vetë i quan shpifje, që Mero baze ka publikuar në gazetën “Tema” kundrejt tij.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.