Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

ndonjë femër. Kujt i intereson të më dërgoj zile në numrin tim të telefonit: 0688371992, se pastaj ju marr vetë. Ju faleminderit.

Për Elen 40 vjece nga Vlora. Jam nga Jugu 44 vjeç, i divorcuar me 2 femije, por jetojne me nenen e tyre. Une kam shtepine time. Per më tepër lë nr. cel. 0674607975.

I pergjigjem kerkese tuaj zonjes 42 vjece nga Tirana që kerkon lidhe serioze me një zotëri. Unë jam nga Duresi 52 vjec per komunikim po ju le nr. cel. 0682809148. Faleminderit.

I pergjigjem zonjes 50 vjece që kerkon nje mik qe di të ruaj sekretin un jam 52 vjeç nga Tirana. Po ju lë nr. cel. 0682809148. Faleminderit.

Per zonjen nga Tirana 42 vjece interesohet Arbeni po nga Tirana. Per kontakt l ë këtë nr. cel. Amc.ad1dghh.

Jam një zotëri 40 vjec me banim ne Tiranë serioz i martuar me punë shtetrore i paraqitshem per me teper flasim. Deshiroj te kem nje lidhje te fshehtë me një zonjë që është me banim ne Tiranë ose Durres preferoj te jetë me mosh te pjekur mosha 40 deri 55 vjece por te jetë e mirë ne te gjitha drejtimet. Cel. 0698456417.

Jam Moreno nga Tirana 25 vjec mashkull i interesuar per femra te guximshme jo frikacake qe marrin me privat. Cel. 0696417995.

I përgjigjem zonjes 42 vjece nga Tirana e cila kerkon nje lidhje serioze me nje zoteri të moshës 50 vjec e lart vetem nga Tirana. Lë nr. cel. 0688291444.

Unë qe po u shkruaj jam 44 vjeç nga Fieri. Dua te lidh miqësi me nje femer qe ja vlen vertetë të jetë mikesha ime te shprehet lirshem me mua sic do ti shprehem edhe unë asaj. Ti hapim zemren njeri-tjetrit. Ju pres me sms në këtë nr. cel. 0698421256.

Vetëm per zonja ose zonjusha deri 30 vjece, simpatIke dhe me banim vetem ne Tiranë për nje lidhje sekrete. Jam me banim ne TR. jetoj vetem me arsim te larte, nenpunes. Kam shume nevoje per nje lidhje sekrete duke ruajtur sekretin dhe ju gjendem per cdo gje. Jam ne dispozicion per tu lidhur duke derguar vetem sms në numrin tim të cel. 0684620360. Më dergoni nje sms të tjerat mi ler mua.

Shpresoj per nje lidhje serioze me nje goc simpatike me nivel kulturor dhe shoqeror jo te rendomtë por qe vertet meriton te ketë nje djalë qe ti pershtatet si nga paraqitja por dhe nga ana shpirterore. Jam 36 vjec nga Fieri e di qe per djemtë nga Fieri nuk kanë mendim te mir por nuk jan te gjith njelloj megjithate shpresoj te me kuptoj ndonjera. Cel. 0698807797.

Quhem Aron dhe jam 45 vjec ndodhem ne burg lirohem brenda 2 muajve, krenaria, intelekti dhe karakteri im i forte me kane burgosur prej 8 vitesh. Për lidhje serioze kerkoj nje zonje ose zonjushe e guximshme e pasur e bukur brenda dhe jashte vendit mosha ska rendesi ne numrin tim të cel. 0699114988.

Përshëndetje jam nje djalë nga Fieri kam deshire te njihem me një zonjë e cila ka deshire të njihet me mua dhe i l ë këtë nr. t el. 0699550687.

Përshëndetje, jam Arbri nga Fieri 22 vjeç kërkoj te lidhem me ndonjë vajzë. Cel. 0696931050.

Përshëndetje. Jam Andi nga Vora 46 vjec, familjar i rregullt e pa komplekse, me arsim te larte. Per nje ngrohtesi shpirterore kerkoj një zonjë te ndaj me te caste te bukura, nuk kerkoj aventura por dashurine qe me mungon. Mosha nuk me intereson, te jete vetem nga qyteti Krujes ose Dr. Lë nr. cel. 0699301345.

Jam një zotëri kërkoj një zonjë për bashkëjetesë, të jetë me mosha nga 40-50 vjeçe, jo materialiste. Të më telefonojë në këtë nr. telefoni: 0694480596. Stop zileve.

Pershendetje! Kerkoj te bir esohem nga ndonje cift te moshuarish, kushdo qe me bireson i premtoj dashuri e perkujdesje gjate gjithe jetes. Cel. 0665913688.

Pershendetje zonja Monika nga Berati 45 vjeçe, që ka filluar punë, ne një dyqan dhe kërkon një lidhje për qejfin e shpirtit të vet. Dëshiroj të njihemi bashkë. Jam i përkushtuar në një lidhje të tillë. Po ju lë këtë nr. tel. 0699270874. Ju mirëpres.

Pershendetje jam nje lexues i rregullt i gazetes tuaj jam i interesuar te lidhem me nje femer per qellime serioze jam 50 vjec simpatik me trup mesatar dhe kerkoj nje femer te moshes 38-40 vjeçe. Për të interesuarat lë këtë nr. cel. 0694810318.

Pershendetje jam 42 vjec me pune shume te mirë dua të njoh një vajzë deri në moshën 30 vjeçe vetëm për qejf. Për më tepër lë nr. tel. 0683214041.

Përshëndetje znj. dhe zonjusha unë jam një zotëri 30 vjec nga Br. me punë private dhe shum qejfli. Do doja ndonjë zonjë ose vajzë për shoqëri. Cel. 0692395842. Faleminderit.

Për një zotëri të moshuar pen- sionist të matur e të dashur që dëshiron të ketë një shok jete unë jam një mesoburrë, dhe ju lë këtë nr. cel. 0688161690.

Nese dikush nuk e ka gjetur dashurin dhe lumturine e vertete mos e humbase shpresen sepse ndonjehere rastesia ben mrekullira. Une se kam gjetur asnjehere vetveten por shpresa dhe optimizmi me bejne qe te marr kete hap shprese. Jam 44 vjeç nga Vora e Tiranes, intelektual dhe familjar i rregullt. Për më t epër lë nr. cel. 0698752632.

Kush e ndjen veten te vetmuar dhe i intereson te lidhet me ne mashkull te sinqert dhe te kulturuar per lidhje te fshehtë, jo per aventur tek mua do gjejë ate cfarë i mungon. Mos me shqetesoni me zile apo nr. privat se nuk ua hap. Mund të më beni sms në këtë nr. cel. 0682883480.

Kerkoj nje femer per lidhje miqesore ose bashkejetesë t ë moshës 20- 30 vjece. Lë nr. tel. 0674719925.

Kërkoj të njoh nje femer 2030 vjece per ndarje qeraje. Jam i vetmuar me arsim te larte 53 vjec ish oficer banoj ne Tirane. Tel. 0674629779.

Jam nje zoteri 57 vjec me profesjon kuzhinier jam nga Jugu gezoje nje shendet perfekt. Kërkoj të njoh një zonje deri në moshën 50 vjece pere lidhje serioze. Të jetë dorë e bardhë. Nuk kam njeri në ngarkim. Lë nr. cel. 0698474437.

Jam X djale dua të njihem me nje vajze te jetë e moshës 16-22 vjece. Vajza te jetë nga Elb. ose Pg. ose Korca per lidhje serioze. Për më tepër lë nr. cel. 0688295221. Ose dërgoni sms tek ky nr. cel. 0685902868 pres pergjigje.

Jam Vini 28 vjeç mulat. Kërkoj të gjej njeriun e jetes. Për më tepër lë nr. cel. 0699540754.

Jam T. jetoj ne Tirane 49 vjec, shkruaj per herë te parë me besim se do njoh nje zonje te martuar por qe nuk ndjehet e plotsuar, te mbajtur, me trup te rregullt e pamje te mire, serioze e te sinqertë, per lidhje te gjatë por sekrete. Nuk ka rendësi, origjina a besimi fetar per mua, por qe ka dashuri per te dhënë. Cel. vod.9322zpt.

Jam nje zotëri nga Tirana 48 vjeç i divorcuar pa probleme pa njeri ne ngarkim. Jam i punesuar jam larg veseve te keqia si alkolit bixhozit etj. Interesohem dhe i le nr. t el. vod klab MPAK0GA, zonjes Djana 47 vjeçe nga Durresi. Jam per lidhje serioze te krijojme familje dhe ti perkushtohem vetem asaj. Jeni e mirëpritur. Faleminderit.

Jam nje djalë 34 vjec, 1.75 i gjate, i arsimuar, i kulturuar, i

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.