Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

sms në nr. telefoni që ndodhet në redaksi.

Jam zoteria nga Tirana 44 vjec, serioz, simpatik, i diplomuar, i komunikushem me ekonomi te mire, familje te mirër. Por kerkoj dicka ndryshe, emocione te reja, romance, nje gote vere, nje trendafil, puthje te dhena fshehurazi shpresoj te me bejne te lumtur dhe te gezuar! Ajo qe mendon si une te telefonoje ose të dërgojë sms ne tel: 0673800649.

Jam 40 vjec i divorcuar nga Tirana, kerkoj nje lidhje me nje femër intelektuale deri ne moshen 35 vjeçe te jet nga Tirana ose Durrësi, mundësisht te jetë ne mardhenie pune. Më dërgoni sms në këtë nr. tel. 0699306133.

Ckemi! Une jam Amarildo 26 vjec nga Durresi. Kerkoj nje vajze te bukur per tu njohur me te. Për kontakt lë këtë nr. cel. 0688272800.

Pershendetje jam Toni 29 vjec jetoj ne Athine kerkoj nje vajz per lidhje serioze qe jeton ne Greqi. Nr. im i t elefonit është: 6978386670.

Përshëndetje, jam nga Jugu 34 vjec, i arsimuar, elegant, syjeshil, i sjellshem dhe larg veseve te keqia, ne mardhenie pune dhe me shtepine time. Kërkoj 1 vajze serioze dhe te shkolluar per martese, ose ndonjë zonjë per l i dhje sekrete, vetem nga Jugu. Cel. 0688280537.

Përshëndetje! Dëshira ime është të njihem me një vajzë të rregullt nga mosha 25-30 vjeçe. për më t epër lë numer t el. vod7770dgp.

Jam 50 vjec i ndarë kerkoj femer per martesë kush është e interesuar per kete lidhje te jetë serioze te flasim me kete numer telefoni: 0674686455 mundesisht te jetë nga Juglindja le te kete qene dhe emigrante te jetë e mire le te ket qene e martuar me perpara. Për më teper flasim, më beni zile me cdo numer telefoni se ju marr une.

I pergjigjem Monikes nga Berati jam Bledi nga Fieri i sapokthyer nga Franca te ndihmoj per gjithcka. Cel. 0688424223.

Jam nje njeri shum i vuajtur nga dashuria, a ka ndonje zonjë te mirë e te sinqertë qe te dijë te vlersoj dashurin. Mund te me dergojë s ms ne këtë numer t el. 003899635228. Jam 40 vjec, jetoj ne Modena.

Jam nje 58 vjecar nga Tirane. I arsimuar dhe i kompletuar, i shoqerueshem dhe i komunikueshem, pa vese dhe komplekse. Jam i paraqitshem dhe me trup te rregullt, 180 i gjatë 85 kg. Deshiroj nje lidhje serioze dhe te qendrueshme, me nje femer te moshes 45-55 vjec. Vleresoj, intelektin, fisnikerine dhe paraqitjen. Telefonatave dhe sms-ve me sens abuziv, nuk iu pergjigjem. Fillimisht preferoj sms. Faleminderit!

Jam djal nga Kuçova 35 vjeç dua të lidhem me nje femër për qejf. Lë nr. cel. 0682396613.

Jam nje 58 vjecar nga Tirana. Jam i kompletuar, i aresimuar, i shoqerueshem dhe i komunikueshem, pa vese dhe komplekse. Jam i paraqitshem dhe me trup te rregullt 1.80-85 kg. Deshiroj nje lidhje serioze dhe te qendrueshme, me nje femer te moshes 45- 55 vjec. Vleresoj, intelektin, fisnikerine dhe paraqitjen. Fillimisht preferoj sms. Cel. 0699202854.

Pershendetje jam 41 vjec nga Tirana dua nje lidhje me femer. Për me teper le numrin e telefonit ne gazete 0672055002.

Jam nje zoteri nga Vlora 55 vjec, i divorcuar, kam paraqitje te mirë, jam i arsimuar dhe i kulturuar. Kerkoj te njihem per ceshtje jetike serioze me nje zonje me banim ne Vlore ose Lushnje, te jete me paraqitje te mire dhe e sinqerte. Faleminderit per mirëkuptimin. Telefononi ne numurin tim të cel. O695574536.

Jam nje burre i divorcuar 45 vjec nga Jugu me banim ne Tirane me biznes kerkoj te lidhem me nje zonje serioze te sinqerte per qejf per nje lidhje te gjate te qendrushme po te jeni sipas deshirave te mia, pse jo per nje lidhje serioze. Cel. 0698499709.

Jam nje zotri nga Turresi i divorcuar, punoj taksi me fugonin tim? Interesohem per zonjen 50 vjeçe qe kerkon lidhje sekrete dhe i le nr. tel. 0696725042. Je e mirepritur.

Pershendetje jam Luli nga Tirana i pershtatem pershkrimit Ines për nje lidhje por i them që jam mysliman, nëse keni dëshirë ju lë nr. tel. 0682508073.

Jam Turi nga Tirana po me pune ne Kucove. Jam i martuar 35 vjec simpatik dhe me pune te mire. Jam i interesuar te njihem me një zonjë simpatike nga Kv. ose Br. jane shume te mira. Ju pres në nr. cel. 0682938007. Më dërgoni sms. Me respekte Turi.

Pershendetje. Jam i ve, punoj e banoj ne Tiranë. Jam mbi 50 vjec, me pune, ekonomi e shendet te mire, pa probleme e vese negative. Jam intelektual e shumë familjar. Kërkoj të njoh një zonjë per bashkejetesë ose martese. Kush e gjen veten ne kete mesazh të më kontaktojë në këtë nr. cel. 0698399347. Faleminderit.

Proferor nga Ohri i Maqedonisë kerkon nje lidhje sekrete me nje femer nga Pogradeci apo diku tjeter. Por takimi të jetë ne Pogradec e moshes 45-50 vjeçe. Paraqitja me zile ose me sms ne nr. tim 0038975980311.

Jam një djalë nga Fr. 25 vjeç i martuar, kërkoj një zonjë po nga Fr. deri në moshën 45 vjeçe, mos të jetë pa interes, thjeshtë për qejf. Do kemi l i dhje afatgjatë dhe sekrete. Pres telefonata në këtë nr. tel. VOD8869749.

Jam një djalë 35 vjeç, nga Pogradeci, i gjatë, bjond, sy jeshil. Dua të lidhem me një femër për miqësi, ska rëndësi mosha. Lë nr. cel. në redaksi.

Jam një djal nga Tirana, jam i interesuar të njihem me ndonjë vajzë për një lidhje serioze, preferohet mosha 25-32 vjeçe. Për të interesuarat lë këtë nr. tel. 069paptgmm. Janë të mirëpritur vetëm femra serioze, faleminderit.

I përgjigjem zonjave të divorcuara si Ela nga Vlora 40 vjeçe e divorcuar, dhe i lë këtë nr. cel. 0686520614.

Jam X 35 vjeç, 1.77 i gjate, elegant, simpatik, i sinqerte e serioz, dua lidhje serioze ose bashkejetese apo martese me nje vajze te mire ne çdo drejtim. Të jetë e sinqerte e serioze qofte dhe e divorcuar dhe mundesisht të jete nga Korça. Tel. 0698412705. Respekt X.

Pershendetje une jam Flori 23 vjec jam race egjyptiane esmer dhe i gjate 1.80 jetoj ne Tirane kerkoj nje femer per qellime serioze vetem per martese mosha nuk ka shum rendesi le te jete deri 25 vjece dhe pa prokupime. Le të kete qene e fejuar apo e martuar por pa femijë dhe te jete korrekte. Lë numer telefoni 0685850150.

Jam një djalë 29 vjeç, dëshiroj të njoh femra që ndihen vetëm, mosha nuk ka rëndësi. Ju pres në këtë adresë emaili: mail.ardicole75@gmail.com ose nr. tim që ndodhet në redaksi.

Jam X 65 vjeç, banoj në Vlorë, jetoj vetëm, gruaja më ka vdekur, kam shtëpitë e mia dhe një dyqan biznesi. I përgjigjem zonjës Loreta me banim në Tiranë, zonjes A. nga Jugu, dhe zonjes 50 vjeçe e divorcuar me shtëpi me qera me banim në Tiranë, dhe zonjes 52 vjeçe me origjinë nga Shkodra. Cel. 0698994078.

Jam një pensionist mbi 65 vjeç, i vetmuar, gruaja më ka vdekur, dhe vetmia nuk kalohet. Me këtë mesazh kërkoj një zonjë të kësaj moshe të vuajtur dhe të vetmuar, që të kalojmë diferencën e jetës që ka mbetur se vetmia nuk kalohet. Lë nr. tel. 0696475817.

Jam një zotëri nga Tirana, mosha ime është 59 vjeç, më ka vdekur bashkëshortja. Jam një familjar i rregullt nga të gjitha drejtimet. Shpresoj të gjej një mirëkuptim me një zonjë që të ketë karakter të përafërt me mua nga të gjitha drejtimet. Zonja që do ta vlerësoj mesazhin tim nuk do të zhgënjehet, tek unë do të gjejë harmoninë, mirëkuptimin, dhe të gjithë atë që dëshiron. Shpresoj që mesazhi im të gjejë vlerëzim. Cel. 0674439589. Ju falenderoj.

Për zonjen nga Vlora e martuar me shtëpinë e saj 39 vjeçe, dhe për Elen nga Vlora 31 vjeçe me dy fëmijë e divorcuar, unë jam Turi, dhe ju lë nr. telefoni në redaksi.

Kërkoj një grua familjare të jetë mosha 30 vjeçe e lart, besnike, nikoqire, familjare. Unë skam asnjë lloj vesi, jam i vetmuar 47 vjeç dhe korrekt. Tel. 0685918200.

I përgjigjem zonjës 46 vjeçe pa njeri në ngarkim, që kërkon një zotëri të jetë familjar. Unë jam një zotëri me prejardhje familjare të kulturuar dhe me edukatë, familjar dhe i arsimuar. Kërkoj lidhje serioze martesore të pastër, e të sinqertë dhe ju premtoj që nuk do t’ju zhgënjej asnjëherë sepse jam tip i qetë, i dashur, i qeshur inteligjent, i zgjuar, i aftë, i shkathët, i mençur, xhentil, i pjekur. Për më shumë flasim në telefon 0682701849.

I drejtohem zonjes 50 vjeçe, jam një zotëri nga Berati 60 vjeç, dua të bisedoj me ju për kërkesën që keni bërë në gazetë. Në pamundësi të marrim nr. në redaksi, ju shkruaj këtë letër. Nuk u shkruaj për tu tallur. Për gjëra të tjera bisedojmë bashkë. Tel. 0674620542.

Ndodhem edhe për pak dite në Shqipëri, dhe të njoh një vajzë të jetë nga Gramshi, ose nga Elbasani apo fshatrat. E dua për martesë, të jetë mosha 25-30 vjeçe. Unë jam 38 vjeç, jam nga Elbasani. Ajo vajzë që interesohet për mua të marr në telefon: 0699184515. Të dijë çfarë është dashuria. Nuk më pëlqejnë mashtrimet. Jam shumë i mirë, nuk do zhgënjeheni nga unë. Kjo vlen dhe për ndonjë grua të divorcur që ka pasur ndonjë fatkeqësi në jetë.

Përshëndetje jam nje vajzë, kerkoj nje grua per baban tim i cili eshte 55 vjec i divorcuar. Kush interesohet ndonje zomje le te flasi me mua ne telefon: 0697721969. Ndoshta zoti me ndimon ta bashkoj nje cift. Personi jeton ne periferi te Beratit.

Jam mbi 50 vjeç me dyqan, me ekonomi, me arsim të lartë, kërkoj një femër për të ndërtuar familje. Cel. 0692707737.

Jam i interesuar për zonjen e divorcuar nga Vlora, ky është nr. im 0699170975.

I përgjigjem vajzës 20 vjeçe me difekt, edhe unë kam të njëjtin problem si dhe ajo. Quhem Klodi jam nga Dr. dhe për informacione të mëtejshme po ju lë nr. cel. në redaksi. Pres sms nga vajza në fjalë. Më prit dhe më lexo këtë rradhë si disa kohë më parë Të dlirat ju zonja shqipëtare Si e harruat pensionistin fare Pensionisti në Greqi... Që është vetëm dhe pa njeri... Është vetëm në kurbet Kërkon një shoqe pa siklet

Pa siklet: dhe pa belara... Të bëj jetën, në plazhe dhe nëpër maja... Është thotë pensionisti i shkretë E siguron për gjithë jetën Të gjitha ja siguron Pallate, dhe dy pensione i dhuron Unë jam një tip që svë kufi Qoftë në Jug apo në Veri Vetëm të jetë nikoqire për shtëpi Skërkoj gjë tjetër në këtë jetë Shëndet sinqeritet dhe respekt... I them këto shprehje që ti dish Se këtu do shkosh edhe në Kishë Atje do shikosh dhe zotin Krisht Që është një për boten e gjithë... Është një në gjithë botën Si të gjithë dhe mua e tia na bekoftë Zoti Krisht neve na bekoftë Shpejt prej bileten dhe mos vono Jemi në krizë sduhet të bëjmë shpenzime Ja lexoni poezinë time Nga larg vjen plot dhurata dhe urime Me shpirt dhe zemër këto premtime Shpejt mos vono se ndryshon koha Se vjen dimër dhe fillon lloha Dhe me poezira, nuk kalon koha Pensionist mirë të gjetç, sdesha shoqërues, po erdha vetë Ju mirëpres me respekt dhe dashuri pensionisti patriot me nr. tel. 00306999893428. per dashuri dhe ngrohtesi. Pres sms në këtë nr. cel. 067d99d0t1.

Jam nje djale 28 vjeç nga Berati dhe kerkoj nje zonje mbi 40 vjece per lidhje sekrete te qendrueshme. Nr. i m ë s ht ë : 0698756261.

J a m Sokoli 50 vj e c i përgjigjem zonjës 50 vjece që kërkon një mik të dijë të ruajë sekretin për të kontaktuar ju lë këtë nr. cel. 0672559741.

Jam Albani 33 vjeç nga Tirana, dua te kem nje lidhje me një zonjë po nga Tirana, top sekret. Të jete simpatike dhe e sinqerte nuk do t e zhgenjeheni. Cel. 0698907497.

Jam per lidhje te fshehte me çifte qe kerkojne nje te trete, jam per lidhje te fshehte te gjate dhe teper sekrete. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 06m3d3d7p5. Po ju pres.

Jam nje djalë 33 vjeç, nese ka ndonje vajzë ose zonjë per nje lidhje sekrete, te jetojë ne Tiranë. Cel. 0Mwpa26aw9 te jene te sinqerta.

Kerkoj nje zonjë ose zonjushë te jetoj ne TR. Sinqeriteti mbi te gjitha. Jam 33 vjeç. Lidhja sekret. Cel. 06w7aa6aw9. Ju mirëpres. Respekt per ju zonja që ndiheni vetem.

Jam Bledi 28 vjec i sapokthyer nga Franca deshiroj te njihem me një zonjë ose vajzë deri 40 vjece t i ndihmoj dhe nga ekonomike. Cel. 0688424223.

Jam nga Tirana dua nje lidhje sekrete me ndonje zonjë apo vajzë te bukur. Per me shumë më kontaktoni në këtë nr. c e l . 0685775013.

Pershendetje interesohem per zonjen 50 vjecare qe kerkon nje lidhje teper sekrete ju garantoj sinqeritet e besnikeri koha i verteton gjithcka. Kjo vlen dhe per ato zonja te tjera qe kerkojn lidhje sekete. Ju mirëpres jam nga Fieri tallje ne telefon jo. Cel. 0682262231.

Jam nga Tirana eshte hera e parë qe dua te lidhem me nje zonje 45 vjeçe e l art t e r uaj sekretin. Më dërgoni sms 0Mpgawwgad.

Një 48 vjeçar nga Tirana i punësuar dhe me makinë dëshiron të lidhet me një femër për mike të dashur, e martuar apo beqare të jetë ajo të jetë me afërsi moshe me mua. E interesuara të jetë vetëm nga Tirana dhe të marrë në këtë nr. cel. 0697933998 ose të dërgojë sms. Faleminderit.

Jam nje 33 vjecar nga Dr. deshiroj te njihem me nje femer ne menyre s e krete. Cel. 066jw11pmp.

Përshendetje, deshiroja t e njihja një zonjë, lidhja te jetë e fshehtë. Ska rendësi mosha te jetë nga Jugu. Cel. 0699309031.

Kerkoj një zonjë për lidhje te fshete dhe sekrete. Lë nr. tel. 068D1TMMM0. Dergo sms ose telefono.

Jam X kerkoj një zonjë per lidhje te fshehtë. Për më tepër lë nr. cel. 0692201758. Dërgoni sms ose telefononi.

Jam Beni biznesmen, kërkoj një f emër për l i dhje sekrete, mundësisht nga Shk. Nr. im ndodhet në redaksi.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.