Dafina dhe Dj Sardi vazhdojnë bashkëpunimin

Intervista - - JAVA VIP -

Pas suksesit të “I got your back”, Dj Sardi dhe Dafina Zeqiri po mendojnë ta përsërisin këtë bashkëpunim. Dhe, këtë lajm e ka bërë të ditur vetë Sardi. Bashkëpunimi i tyre bashkë me Ledrin, ishte hiti i verës që lamë pas, por po vazhdon të jetë edhe hiti i vjeshtës dhe i dimrit. “I got your back” tash- më do të ketë një version të dytë, ndoshta edhe më të bukur se i pari e megjithatë, ne presim për ta vërtetuar.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.