Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

të sjellshme, banoj në Greqi dhe kam këtë nr. tel. 00306949648083.

Përshëndetje, lë nr. telefoni: 00306972931507, për zonjen 45 vjeçe ortodokse nga Jugu dhe për zonjen tjetër nga Jugu, që dëshiron një zotëri po nga Jugu. Unë jam nga Jugu, jetoj dhe punoj në Greqi, kam shtëpinë time dhe jam nënshtetas grek 49 vjeç.

Jam një djalë 30 vjec jetoj ne Athinë deshiroj të njoh një vajzë qe jeton ketu ne Athinë per lidhje serioze. Lë nr. cel. 6944617691.

Jam 45 vjeç, ndodhem ne Shqipëri, interesohem per ndonje zonjë. Për më tepër lë nr. cel. 00306973466259.

Interesohem per zonjushë Ela 35 vjece. Jam 44 vjec deshiroj njohje serioze kjo vlen dhe per vajza te tjera serioze. Lë nr. tel. 6987049161.

Jam një djalë 35 vjec me banim ne Athinë dhe kam deshire te njoh nje zonjë tip i ndjeshëm per nje lidhje te fshehtë ku te jetë me banim ne Athinë. Tel. 6996612440.

Jam nje djalë nga Vlora 45 vjec banoj ketu e 20 vjet ne Greqi dua te njoh nje vajzë qe jeton ne Athinë. Qellimet e mija janë serioze, cila vajzë deshiron te njihemi te telefonoj ne kete numer cel. 6907040840.

A ka ndonjë zonjë nga Korça ose Berati për martesë, jo për interes. Jam në Greqi 56 vjeç dhe jam në pension. Tel. 00306984679734.

Jam 40 vjeç, beqar me biznesin tim, nga Shqipëria e Mesme, serioz, pa vese të këqia, me pamje normale me trup sportisti, i gjatë dhe me karakter serioz. Do doja një lidhje serioze me një vajzë gjer në moshën 35 vjeçe, të jetë beqare, e rregullt, simpatike, me synime serioze për jetën, të jetë e rregullt, e çiltër, e dashur dhe serioz. Një mesazh nuk mjafton që të njohësh tjetrin apo të më njihni, ndaj po ju lë nr. telefoni që të më kontaktoni dhe të takohemi. Cel. 0699422751. Jam në pritje të përgjigjes tuaj. Faleminderit.

Kërkoj një grua nikoqire, familjare, të sjellshme për qëllime serioze. Jam i drejtë dhe serioz. Jam i vetmuar, kam vetëm një djalë 12 vjeç. Dua të njoh një grua të moshës 30 vjeçe e lart. Për më tepër lë nr. tel. 0685918200.

Për Meritën që ka shkruar numrin e fundit të gazetës. Lë nr. tel. në redaksi nga një I interesuar. Jam Nandi.

Jam X 65 vjeç, banoj në Vlorë, gruaja më ka vdekur, jetoj i vetmuar, kam shtëpitë e mia, dhe një dyqan biznesi. I përgjigjem zonjës Flora 52 vjeçe me banim në Fush Krujë. I përgjigjem dhe zonjës Merita nga Priza e Tiranës, cila interesohet për një zotëri 60 vjeçar. Cel. 0698994078.

Jam nga Jugu banoj në Tiranë, më ka vdekur gruaja, jam pa njeri në ngarkim, jetoj vetëm, jam në mardhënie pune, marr dhe një pension si ish oficer. Jam larg alkolit, duhanit dhe veseve të këqia, jam 57 vjeç, por jam i mbajtur 1.75 i gjatë, kërkoj një lidhje martesore me një femër të jetë pa vese të këqia, siç jam dhe vetë nga mosha mbi 40 vjeçe deri në moshën 60 vjeçe. Tek unë do të gjejë mbështetje dhe do të kalojmë shumë mirë bashkë. Se familja është gjëja më e shenjtë në jetë, se edhe jeta nuk i kaloka vetëm. Lë nr. cel. 0698787160.

Përshëndetje vajza, jam një qytetar nga Vlora jetoj vetëm prej kohësh, gëzoj shëndet të plotë, kam shtëpitë e mia, kërkoj një vajzë të dij të njohë jetën bashkëshortore të respektojë burrin. Ky numër që lë është dhe për çdo femër që është e aftë për lidhje serioze AMC. 8392079. Zileve nuk u përgjigjem. Telefononi në çdo kohë. Ju faleminderit.

Jam një zotëri nga Tirana afro 60 vjeç, famljar i rregullt nga të gjitha drejtimet, shpresoj që një zonjë ta vlerësoj mesazhin tim, dhe të ketë karakteristikë të përafërt me mua. Të ketë pasur mardhënie punë në shtet, mosha të jetë e përafërt me moshën time, të jetë e rregullt, serioze dhe të jetë në prag të pensionit ose porsa ka dalë në pension, dhe të jetë dorë e bardhë. Shpresoj që mesazhi im të gjejë vlerësim. Tel. 0673749204.

Jam nje djale nga Tirana familjar dhe i paraqitshem, kerkoj nje lidhje serioze me nje vajze te fese myslimane, kryesorja eshte te besoje dhe te jete e devotshme. Nr. Cel. 0696379522.

Jam nje djale 34 vjec nga Shqiperia e Mesme, djale i rregullt familjar 1.80 i gjate trup te rregull dhe i paraqitshem. Kerkoj te njihem me nje vajze per qellime serioze shpresoj nje vajze familjare dhe te paraqitshme. Mosha 26- 31 vjec. Cel. 0697822091.

Kerkoj nje femer mbi 25 vjece per lidhje serioze jam i divorcuar 32 vjec nga Lushnja. Cel. 0688105776.

Përshëndetje. Jam nje zoteri nga Durrësi me arsim te larte ekonomik mosha 56 vjec i kompletuar nga te gjitha drejtimet. Interesohem per nje zonjushe apo zonje me arsim te larte sic jam dhe vete te moshes mbi 45 deri 50 vjece. Për kontakt le nr. cel. 0694093124.

Nese dikush nuk e ka gjetur dashurin dhe lumturine e vertete mos e humbase shpresen sepse ndonjehere rastesia ben mrekullira. Une se kam gjetur asnjehere vetveten por shpresa dhe optimizmi me bejne qe te marr kete hap shprese. 44 vjeç nga Vora e Tiranes, intelektual dhe familjar i rregullt. Për më tepër lë nr. cel. 0698752632.

Afrimi 52 vjeçar nga Tirana, kërkon të lidhet me një femër me afërsi moshe. E interesuara të telefonojë ose të dërgojë sms në këtë nr. cel. 0685084757. Faleminderit.

Kerkoj nje lidhje me nje bukuroshe dhe simpatike dhe vecanerisht seksi e ndarë ose atje ku eshte e ka mbytur monotonia se edhe une jam i mirë. Jam Martini 36 vjec nga Fieri preferoj nga rrethi i imi ose diku afer dua qe tja vlej kafeja qe do pim nuk kerkoj ndonje te lodhur por nje qe vitet nuk e kan plakur. Kam pak koh qe kam ardhur nga Greqia. Cel. në redaksi.

Jam 45 vjeç me banim ne Durres kerkoj te lidhem me nje femer deri 35 vjeçe per martesë nga fshatrat e Lushnjes mos te kete femijë. Lë nr. tel. 0682407950.

Jam Fredi nga Dr. kam humbur lidhjet me Friden nga Fr. banuese ne Tiranë. Nëse ka mbetur dicka nga nga ajo qe per mua eshte nostalgji, nr. im është AMC.MGJTDJ0.

Jam nje 52 vjecar nga Tirana i cili me ka vdekë gruaja dua per martes nje grua afersisht të jetë mosh me mua dhe te ketë te njejten fatkeqsi, por te mos ketë femijë. Te me telefonoj ne numurin tim të cel. 0682244727 gjithmon mbasdite mbas ores 16.00.

Jam nje zoteri i vetmuar 50 vjeç nga Tirana, deshiroj te mirëkuptohem me nje femer te arsimuar dhe me kulturë qe kerkon nje mik besnik. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. vod.clab. 0698431830.

Pershendetje! Jam Flori 28 vjec kam ardhur nga jashte shteti dhe dua te njihem me nje vajze. Vajza te jete me shkolle ose studente. Ju lutem jo privat. Cel. 0665526438.

Jam Jani nga Tirana 31 vjeç beqar, kerkoj te kem nje lidhje me nje vajze po nga Tirana te jete e sinqerte dhe korrekte. Ju mirëpres në këtë nr. cel. 0685256875.

Per Meriten nga Preza e Tiranes eshte i interesuar nje 60 vje- car per bashkejetese ose lidhje miqesore. Jam me arsim te larte pa probleme i vetmuar banoj ne Tirane ne shtepi me qera. Tel. 0674719925.

Per vajzen 19 vjece qe ka probleme me syte jam 50 vjec me arsim te larte jetoj ne Tirane jam vetem. Takohemi e njihemi pastaj shohim e bejme. Tel. 0674629779.

Jam nje djale 28 vjeç nga Berati dhe kerkoj nje zonje mbi 40 vjece per lidhje sekrete te qendrueshme. Nr. im është: 0698756261.

Jam nje zoteri nga Tirana 50 vjec kerkoj te lidhem me nje femer te jete pa probleme familjare. Lë nr. cel. 0674701900.

I pergjigjem znj. nga Preza e Tiranes dhe i le kete numer per komunikim 0699428157.

Jam Iliri 47 vjeç i divorcuar. Jam i interesuar për 40 vjeçaren nga Durrësi. Për sqarime të tjera kontaktojmë në këtë nr. cel. Vod2jmjtpd.

Interesohem per zonjen nga Fieri që ka dy femijë dhe që është e divorcuar. Lini sms me të dhenat tuaj në këtë nr. vod paptx1j. Me respekt nje zotëri i interesuar.

I pergjigjem vajzes që është 19 vjeçe që ka probleme me sytë. Mund të flasim në telefon. Për me teper lë nr. tel. vod qbrvz1k. Dërgo sms që te komunikojmë.

Jam i interesuar per nje zonjë deri në moshen 32 vjeçe, të jetë e divorcuar të ketë një femijë vajzë jo djalë. Të jetë vetem nga Jugu. Lini sms në këtë nr. vod scquz1k. Preferoj nje të vuajtur që do familje jo mashtruese se harxhojnë kohen kot. Nuk më mungon asgje vec nje njeriu të sinqertë ok. Me respekt zotria x.

Jam Xhimi nga Lushnja 35 vjec. Dua një lidhje vetem me sms. Cila femer deshiron le te dergojë sms me respekt Xhimi Lu. 0696260504.

Jam Nardi nga Tirana 34 vjeç, deshiroj te kem nje lidhje per qejf e te kalojmë bukur me nje vajze te sinqerte w korekte po nga Tirana. Ju mirëpres në këtë nr. cel. 0698907497.

Pershendetje jam nje zoteri 49 vjec kerkoj nje zonje per lidhje serioze te jetë e rregullt nga ana fizike sepse dhe vetë jam i rregullt. Tek une do gjeni burrin e endrave dhe qe sdo zhgenjeheni. Më kontaktoni në këtë nr. cel. 0693412645.

Jam një zotëri nga Shkodra, banoj në Tiranë, i ve 64 vjeç, fëmijët kanë jetën e tyre. Kam nevojë të jem në shoqërinë e një femre të cilës i ka munguar dashuria dhe ngrohtësia shpirtërore dhe që është e vetmuar në jetën e saj. Tek personi im do të gjeni ngrohtësinë shpirtërore, dashurinë, lumturinë dhe transparencën. Lidhja e femrës të jetë në prag pensioni afër 60 vjeçe, gjithashtu dhe unë jam në prag pensioni. Dhe kush ndihet mirë në

këtë mesazh të marri në këtë nr. tel. 0688376085.

Jam nje 40 vjecar nga Veriu me banim ne Tirane dua te nihem me nje zonjushe ose zonje per bashkëjetese. Faleminderit për mirëkuptimin. Cel. 0685010990.

Jam nje zoteri nga Vlora rreth 55 vjec i vuajtur shpirterisht prandaj kerkoj nje shoqe nje mike zemre teper sekret, të jetë larg cdo mashtrimi e interesi per kenaqesi shpirterore se kjo me mugon. Prandaje kujt i intereson kjo miqesi i le numrin tim të telefonit: 0682722867. Si fillim më dërgoni vetem sms.

Jam Aleksi 32 vjec, 176 i gjatë, 74 kg., tip sportiv me trup sportisti, dua te lidhem me një vajzë lesbike per lidhje te gjatë, te jetë tip sportive me trup sportistje. E interesuara te marri ne kete nr. klab. 0698284428.

Jam nje zoteri me banim ne Durrës i moshes 57 vjec gjatesia 1.79 me nje trup te rregullt dhe simpatik ne paraqitje. Kërkoj te njoh nje zonje te rregullt e paraqitshme dhe vitale mundesisht te jete nga Dr. ose nga rrethinat mosha nga 46 deri 52 vjeçe, po e lel numrin ne gazete per ate femer qe e gjen veten ne kete sms. Përshendetje nga Sokoli. Lë nr. cel. në redaksi.

Jam Alberti, interesohem për lidhje serioze me ndonjë femër. Kujt i intereson të më dërgojë zile në këtë nr. cel. 0688371992. Më pas ju marr vetë.

Jam nga Vlora, dua të lidhem me një zonjë për lidhje serioze, jam 59 vjeç, i ve, mosha e zonjës të jetë 50-54 vjeçe. Cel. 0699605288.

Jam Aldo nga Dr. 26 vjeç, dua lidhje vetëm me një zonjë. Cel. amc 5462587.

Jam një burrë pa grua as dashnore, dua të martohem me vajza të moshës 25-28 vjeçe, unë jam shumë i mirë. Cel. 0699184515.

Përshëndetje une jam Albani nga Lushnja 35 vjec kerkoj të njoh një vajzë per lidhje serioze. Unë jam ne punë, djalë me fizik te rregullt jam 180 i gjate me peshe 90 kg. Jam larg veseve te keqia. Numri eshte voda clab: 0696190290 faleminderit per mirëkuptimin jam Albani Lushnje.

Kerkoj per martese një zonje emigrante te jete me pune dhe me letra te rregullta për të bere bashkim familjar. Jam 57 vjec. i punesuar, pa vese te keqia larg alkolit, shume serioz, deshiroj te lidh jeten me nje zonje serioze, e cila di ta vleresoje familjen, të jetë njeri i mire, dhe korrekte. Per me teper le nr. cel. ne redaksi.

Jam Armandi 34 vjec, i paraqitshem, me arsim te lartë, i punësuar, i komunikueshem. Kërkoj te njihem me nje vajze me arsim te lartë, patjeter, serioze, e paraqitshme dhe te jete nga prefektura e Elbasanit. Për cdo komunikim po le nr. e telefonit u pergjigjem vetem sms dhe jo zileve. Cel. 0674387082.

I pergjigjem zonjes 42 vjece nga Tirana e cila kerkon nje lidhje serioze me nje zoteri te moshes 50 vjec e lart vetem nga Tirana. Le nr. cel. 0688291444.

Pershendetje une jam Ermali 34 vjeç nga Lushnja kam deshire te lidhem me ndonje goce per qejf. Unë jam djale simpatik dhe larg veseve te keqia. Jam singel, 1. 85 i gjate me fizik te rregullt. Jam ne gjendje te mire ekonomike, kam biznes privat. Numri im eshte vdafon klab 0698127189. Faleminderit per mirëkuptimin me respekt dhe dashuri te sinqertë Ermali Lushnje.

Përshëndetje, jam Emiljanua nga Korça i përgjigjem vajzës që ka probleme me sytë të pranoj unë ty për lidhje serioze martesore. Po të interesoj, për lidhje martesore, unë jam jetim, prindërit nuk më jetojnë më. Për më shumë informacion më kontakto në këtë nr. cel. clab 0699586873, ose dërgo sms në facebook me emrin punime artistike emiljano.

Përshëndetje zonjes 50 vjeçe, unë jam Eri nga Tirana 1.83 i gjatë, simpatik me arsim të lartë, dua një lidhje diskrete. Më kontaktoni në adresën time të emailit: xhinokasmi@hotmail.com.

I përgjigjem Eles nga Tirana, jam nga Dr. dhe kam këtë nr. cel. 069jp410mp.

Përshëndetje. Jam nje djalë 30 vjec beqar, me shkollë te lartë dhe me punë. Kërkoj nje

vajze per njohje serioze te jete me pune qe te ndertojmë nje jete te qetë dhe te mire deri ne moshen 30 vjeçe. Kush eshte e interesuar mund te me dergoje një sms ose të bëjë një telefonatë në këtë nr. cel. 0696427028.

Jam një djalë 36 vjeç, me difekt fizik, kërkoj të njoh një vajzë me të njëjtin problem, për lidhje serioze, të sinqertë se i tillë jam dhe vetë. Të tillë e dua dhe vajzen që do të kem në krah, të sinqertë. Të interesuarave po ju lë nr. tel. 0673955334. Vetëm për lidhje serioze, jo tallje apo mashtrime.

Doja të njihesha me një femer per qejf dhe aventura. Jetoj ne Gjermani nëse ka ndonje femer që leviz pa problem nga mua sdo i mungojë asgje. Ndonje qe vertet ja vlen te mbash me gjith te mirat pres pergjigje per te interesuarat në këtë adresë emaili: goldi_gold24@outlook.com

I pergjigjem Ketjones nga Lushnja, une jam nje person qe plotesoj kriteret e tua. Dëshiroj te kontaktoj me ju. Për më tepër lë nr. tel. 0664002993.

Jam nje djalë 31 vjeç nga Dr. 1.80 i gjatë dhe i pashem. Kërkoj nje femer per lidhje sekrete te moshes deri 45 vjeçe. E interesuara mund te lere numrin e cel. tek emaili im: pepeleshi@gmail.com.

Bjanka jam Eri nga Tirana punoj në një biznes timin dhe kam dëshirë të të njoh dhe ndoshta dhe të të ndihmoj. Lë nr. tel. në redaksi për sms.

Jam kthyer nga emigrimi mbas shume vitesh ne Vlore i divorcuar pa probleme jam 57 vjec jetoje ne shtepin time ne Vlore. Kërkoj te njihem me nje zonjushe mundesisht te jetë nga Vlora ose Fieri pa probleme me kulture dhe e moshes 4752 vjece per qellime serioze. Lë këtë numer tel. 0682597533. Kush më merr me anonim nuk e hap telefonin. Faleminderit.

Pershendetje une jam Flori 23 vjec jam rrace egjyptiane esmer dhe i gjate 1.80 jetoj ne Tirane. Kërkoj nje femer per qellime serioze vetem per martese mosha nuk ka shum rendesi le te jete deri 25 vjece dhe pa prokupime le te kete qene e fejuar apo e martuar por pa femijë dhe te jete korrekte. Lë nr. tel. 0685850150.

Jam nga Fieri le nr. e cel. per zonjen e divorcuar 39 vjece nga Vlora 0699170975.

Loretes nga Tirana i lë këtë nr. tel. 0692707737.

Përshëndetje, unë interesohem për zonjën e divorcuar me dy fëmijë që kërkonte një zotëri nga Fieri dhe me fëmijë. Po i lë nr. telefoni: 0699426008. Kjo sms vlen dhe për Elen dhe për 39 vjeçaren nga Vlora. Ju pres.

Jam Altini nga Fieri 36 vjec kerkoj nje lidhje serioze me nje gocë qe te jetë shumë simpatike dhe me nivel edukativ dhe shkollor se ketu ne Shqiperi duan te ndertojn nje dashuri ne bazë te gënjeshtrave por jo te gjitha. Shpresoj për një të tillë se dhe vetë jam simpatik shpresoj per nje te tillë me botë shpirterore dhe paraqitje te jashtme. Kam pak koh qe jam kthyer nga emigrimi. Pres përgjigje në gazetë.

I përgjigjem 47 vjeçares nga Dr. pa fëmijë i lë nr. tel. 0698973521, sepse i plotësoj kërkesat e saj.

Përshëndetje! Interesohem për zonjen A. nga Jugu që është 50 vjece e që kerkon nje lidhje serioze me nje zoteri nga fshatrat e thella te Dropullit. I lutem z. A. të më kontaktojë ne kete nr. cel. 0699412627. Faleminderit

Per Bonen 37 vjece nga Shqiperia e Mesme. Une jam 44 vjec, nga Jugu, i divorcuar. Kam 2 fëmije te cilet jetojne me nenen e tyre. Unë kam shtepine dhe biznesin tim. Nese ke deshire ta lidhim jeten bashke mund te komunikojme ne tel. Te premtoj qe nuk do te zhgenjehesh. Respekte dhe faleminderit për mirëkuptimin. Cel. 0674607975.

Përshëndetje. Jam Arbri nga Fieri 22 vjec kerkoj te lidhem me ndonje vajzë. Me respekt Arbri dhe kam këtë nr. cel. 0696931050.

I përgjigjem Merites nga Preza e Tr. dhe i le nr. cel. 0674668232. Banoj ne Tiranë me arsim te larte, ne pune, kerkoj lidhje serioze.

Jame 40 vjec i divorcuar nga Tirana, kerkoj nje lidhje me nje femër intelektuale deri ne moshen 35 vjeçe të jetë nga Tirana ose Durrësi, mundsisht te jetë ne mardhenie pune. Dërgoni sms në këtë nr. tel. 0699306133.

Jam Genci 35 vjec nga Kamza dua te njihem me nje vajze simpatike nga mosha 25 deri 32 vjece per lidhje serioze. Ju mirëpres ne këte numer tel. 0682377871.

Jam Ani dhe akoma se kam gjetur shpirtin tim binjak, nuk e di ne egziston ai person per mua apo jo. Nëse egziston të më dërgojë sms në këtë nr. cel. 0684664427. Vajza të jetë e sinqertë, serioze dhe nuk dua aventura. Për më tepër ja lëmë kohës.

Përshëndetje, i përgjigjem vajzës 19 vjeçe për lidhje serioze jam Deni nga Shkodra 28 vjeç, i komunikushëm pa vese dhe serioz e besnik. Për më shumë dhe për ty pres telefonata dhe le nr. tel. 0673981574.

Jam nje djalë 34 vjec, 1.75 i gjate, i arsimuar, i kulturuar, i sjellshem, i dashur dhe larg te gjitha veseve te keqia. Dua te lidhem me nje vajze serioze dhe qe don te krijoj familje dhe ti perkushtohet asaj. Per te tjerat duhet te flasim. Pres kontakt në këtë nr. cel. 0mnkëmenux

Përshëndetje jam nga Vlora 38 vjec kam nje biznes kerkoj nje lidhje serioze me nje femer që ka nevoje për nje lidhje te vertet. Nëse ka te interesuara me telefonojnë në 0688324956 faleminderit.

Jam një zotri 40 vjec me banim ne Tiranë familjar i kompletuar ne te gjitha drejtimet me punë i paraqitshem per me teper flasim. Dëshiroj te kem një lidhje te fshehtë me një zonjë qe banon ne Tiranë ose Durres. Preferoj te jetë me moshë te pjekur 40 deri 55 vjece por te jetë e mirë ne te gjitha drejtimet. Cel. 0698456417.

Përshëndetje jam X person nga Tirana 41 vjec deshiroj te kem nje lidhje me nje femer të së njejtes moshe. Nëse ka ndonje femer te jete e mire jo mashtruese i le numrin tim të telefonit: 0672055002.

Kerkoj lidhje serioze me nje femer deri 35 vjeçe te jetë nga fshatrat e Durresit ose Lushnjes. Une jam 45 vjeç nga Veriu me banim ne Durres. Lë nr. tel. 0682407950.

Jam një burrë 50 vjeç i divorcuar nga Berati, jetoj i vetem e dua te njihem me nje femer të mirë per bashkëjetese. Nr. cel. 0683020692.

Jam Lenci nga Lushnja 24 vjeç, kërkoj të njoh një vajzë për qëllime serioze. Lë nr. cel. në redaksi.

Jam 45 vjeç nga Tirana i ndare kerkoj nje shoqe te thjesht qe ndjehet e vetmuar si une ose një zonjë qe din te ruaj sekretin e vet. Pres telefonata ose sms në këtë nr. cel. 0688262324.

Jam Arjoli 20 vjeç nga Fieri, kërkoj nje lidhje serioze me nje vajze te sinqertë dhe te bukur. Për më tepër lë nr. tel. 0696168297. Me respekt. Arjoli.

Përshëndetje, jam nje zoteri 40 vjec, deshiroj te njoh nje zonje te mire dhe korrekte ne Tiranë. Lë nr. tel. vod9356694. Faleminderit.

Jam një zoteri 35 vjec me banim ne Fier. Tani kam ardhur nga emigracioni dhe deshiroj te kem nje lidhje te fshehtë me nje zonje qe eshte me banim ne Fier ose ne Vlorë. Jam shumë djalë i mirë dhe me tipare shumë te bukura. Ju lutem jo tallje. Me respekt nga Landi 0699497644.

Përshëndetje, jam një zotëri 35 vjec kërkoj te lidhem me një zonjë që të kemi nje lidhje te fshehtë dhe te paster me njëri-tjetrin jam nga Tirana por punoj ne Vlorë. Kush te jetë e interesuar te me telefonojë ne kete numer telefoni: 0696044521 do me ketë pranë për cdo gjë.

Jam Adi, dua të njoh një vajzë nga mosha 33-35 vjeçe më shumë shoqëri të mirë. Më dërgo sms me foto ose video në këtë nr. cel. 0692251753. Pres telefonata, jo zile.

Jam Elti nga Tirana 32 vjec jam i gjatë 1.67 i gjatë, kerkoj te njihem me ndonjë vajzë te sinqertë vetem per qellime serioze dhe jo per tu tallur. Kush është e interesuar te telefonoje në këtë nr. tel. 0696436139. Mirëpres telefonatat tuaja.

Jam Albani nga Durrësi 42 vjec dua te lidhem me nje zonje te di te respektoj dashurine. Personi te jete simpatike per me teper le nr. tel. 0699307900. Telefononi ose dërgoni sms.

Jam një zotëri 48 vjeç nga Durresi i divorcuar, i punësuar pa probleme. Kerkoj nje zonjë per lidhje sekrete nga mosha 38 vjeçe e lart qe ndihet e vetmuar. Le nr. tel. 0696725042 per te gjitha ato zonja qe jane per nje lidhje te tille dhe jo per tu tallur.

Jam 45 vjeç nga Veriu me banim ne Durres kerkoj te martohem me nje femer deri 35 vjeçe te jetë nga fshatrat e Durresit ose Lushnjes. Lë nr. tel. 0682407950.

Jam Andrea banon në Tiranë 60 vjeç, i divorcuar në emigracion. Nuk kam asnjë detyrim ndaj askujt, jetoj vetëm me shtëpi timen me hipotekë. Dëshiroj të njihem me një shoqe mosha 55-60 vjeçe që të më përshtatet nga karakteri, kultura, rregulli dhe besueshmëria. Nuk do më pëlqente që të lidhesha me një shoqe që është mosbesuese, provokuese, përfituese dhe pa karakter. Mbi të gjitha shoqja në fjalë të jetë e dashur, e urtë, besnike e pastër, në shpirt dhe e respektuar, pa asnjë detyrim ndaj askujt. Me nderime dhe respekt Andrea. Tel. 0697431401.

Per zonjen nga Tirana 42 vjece interesohet Arbeni po nga Tirana. Per kontakt lë këtë nr. cel. Amc.ad1dghh.

Jam Moreno nga Tirana 25 vjec mashkull i interesuar per femra te guximshme jo frikacake qe marrin me privat. Cel. 0696417995.

Unë qe po u shkruaj jam 44 vjeç nga Fieri. Dua te lidh miqësi me nje femer qe ja vlen vertetë të jetë mikesha ime te shprehet lirshem me mua sic do ti shprehem edhe unë asaj. Ti hapim zemren njeri-tjetrit. Ju pres me sms në këtë nr. cel. 0698421256.

Vetëm per zonja ose zonjusha deri 30 vjece, simpatIke dhe me banim vetem ne Tiranë për nje lidhje sekrete. Jam me banim ne TR. jetoj vetem me arsim te larte, nenpunes. Kam shume nevoje per nje lidhje sekrete duke ruajtur sekretin dhe ju gjendem per cdo gje. Jam ne dispozicion per tu lidhur duke derguar vetem sms në numrin tim të cel. 0684620360. Më dergoni nje sms të tjerat mi ler mua.

Shpresoj per nje lidhje serioze me nje goc simpatike me nivel kulturor dhe shoqeror jo te rendomtë por qe vertet meriton te ketë nje djalë qe ti pershtatet si nga paraqitja por dhe nga ana shpirterore. Jam 36 vjec nga Fieri e di qe per djemtë nga Fieri nuk kanë mendim te mir por nuk jan te gjith njelloj megjithate shpresoj te me kuptoj ndonjera. Cel. 0698807797.

Quhem Aron dhe jam 45 vjec ndodhem ne burg lirohem brenda 2 muajve, krenaria, intelekti dhe karakteri im i forte me kane burgosur prej 8 vitesh. Për lidhje serioze kerkoj nje zonje ose zonjushe e guximshme e pasur e bukur brenda dhe jashte vendit mosha ska rendesi ne numrin tim të cel. 0699114988.

Përshëndetje jam nje djalë nga Fieri kam deshire te njihem me një zonjë e cila ka deshire të njihet me mua dhe i lë këtë nr. tel. 0699550687.

Pershendetje jam nje lexues i rregullt i gazetes tuaj jam i interesuar te lidhem me nje femer per qellime serioze jam 50 vjec simpatik me trup mesatar dhe kerkoj nje femer te moshes 38-40 vjeçe. Për të interesuarat lë këtë nr. cel. 0694810318.

Pershendetje jam 42 vjec me pune shume te mirë dua të njoh një vajzë deri në moshën 30 vjeçe vetëm për qejf. Për më tepër lë nr. tel. 0683214041.

Përshëndetje znj. dhe zonjusha unë jam një zotëri 30 vjec nga Br. me punë private dhe shum qejfli. Do doja ndonjë zonjë ose vajzë për shoqëri. Cel. 0692395842. Faleminderit.

Për një zotëri të moshuar pensionist të matur e të dashur që dëshiron të ketë një shok jete unë jam një mesoburrë, dhe ju lë këtë nr. cel. 0688161690.

LIDHJE VETËM PËR QEJF...

Jam nje djale nga Kucova 40 vjec kerkoj nje lidhje sekrete me nje va-

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.