Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

(Vijon nga faqja 27) jze nga komiteti egjyptian te kontaktoj me numrin tim që ndodhet ne redaksi. Ju mirepresim.

Pershendetje vajza! Jam zaza nga Tirana shume king dhe simpatik dhe do te me pelqente te njihesha me nji vajze seksi per shoqeri. Cel. 0696265383. Faleminderit.

Pershendetje. Deshiroj nje femer qe di te ruaj sekretin të jete seksi. Jam Edi nga Vlora 42 vjeç. Nr. im është: vod m11pp0d.

Nuk do te thote që te jesh e divorcuar, e te ndihesh e vetmuar. Mund te jesh e martuar dhe prap mund te ndihesh e vetmuar. E them kete i sigurte sepse po e vuaj vete. Nese ka ndonje zonje me te tilla probleme te me shkruaj ne nr. cel. 00306978679078. Jam 50 vjec rri në Athine.

Kërkoj të njihem me një femër, ska problem të jetë e martuar, pasi dhe unë jam i martuar, të jetë nga mosha 40 vjeçe e lart. Jam nga Vl. të tjerat ja lëmë kohës. Cel. 0699618540.

Le nr. per nje zonjë per nje lidhje te fshehtë sekret lë nr. cel. 0674403325. Dergo sms ose telefonata te komunikojmë.

Jam nje zoteri nga Rrogozhina 43 vjeç, intelektual dhe familjar i rregullt, kam dhe nje biznes privat. Deshiroj nje lidhje teper sekrete me nje femer me norma te rregullta, te dije te vleresoje dashurine dhe te dije te ruaj sekretin. Nuk dua qe telefonit tim ti bjere cdokush qe nuk me pershtatet. Cel. 0686994184.

Jam një djalë nga Elbasani dua te kem nje lidhje sekrete me ndonjë zonjë nga mosha 30 deri 45 vjeçe. Më kontaktoni tek ky numer jo anonim 0699636259.

Dua një lidhje sekrete me nje zonjë te jete e beses dhe pa hile e interes te jete nga mosha 30 deri 50 vjeçe nga Fieri, Mallakastra apo Gjirokastra. Të më lërë nr. telefoni në gazetë nëse dëshiron.

Jam Miri nga Klosi 29 vjeç, dua lidhje me një vajzë ose zonjë matjane. Vetëm për qejf. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0698351240.

Lë nr. tim për gra që ndjehen të vetmuar dhe që duan një lidhje të fshehtë. Tek unë do të gjeni dashuri pafund, mirësjellje dhe do t’ju çmoj si gjënë më të shtrenjtë dhe më të shenjtë të jetës time. Ju mirëpres në këtë nr. cel. 0686753091.

I përgjigjem zonjës që kërkon një mik të mirë jam serioz dhe korrekt dhe për më tepër lë nr. telefoni në redaksi.

Përshëndetje jam nje 35 vjecar nga Elbasani, dua nje lidhje me një zonjë vetem per qejf, ose te divorcuar qe ka nevojë per ndihme ekonomike. Më dergoni sms në këtë nr. cel. 0674743776 vetem nga Elbasani.

Jam Edi nga Dr. kerkoj nje nje lidhje sekrete me nje zonje nga Shqipëria e Mesme mosha ska rendesi. Cel. vodclab9397020.

I përgjigjem atyre zonjave qeflie që kerkojnë lidhje sekrete. Unë jam Iliri 52 vjec nga Tirana po ju le nr. tel. 0682809148.

Jam nga Tirana 37 vjec i martuar kam biznesin tim. Kërkoj nje lidhje te fshehte me nje zonjë jo me shumë se 35 vjece. Cel. 0699552967.

Jam nje djalë nga EL. 40 vjeç, familjar kerkoj nje femer qe di te ruaj sekretin nuk ka rendesi mosha jo per interes ekonomik. Telefononi ose dërgoni sms 0674626174.

Dua shoqeri vetem me një zonjë bukuroshe, 28 vjeçe nga Elbasani 0698978481.

Buzeqeshja jote me thote te dua. Shikimi yt i ëmbël, buzet e tua si qershi, trupin ma ke si selvi. Dua të më thuash te dua shume se qekur ju kam parë zemra po me pervelohet shume se shikimi yt mendjen ma turbulloje se une nga mendja dhe zemra ime smund tju largoje. Ky sms vlen per ate mbesen e asaj nenes nga Jugu qe ishte shtruar dhe u be operim me gur në temth je shum e mire dhe mjaft e embel. Kur erdhe te merkuren dhe me dhe doren sta leshoja dhe ti e kuptove se po me shikoje ne sy. Ky vlen dhe per nusen qe i sherbente vjehrres qe ishte operuar me kemben ngado ku shkoje sti ndaja syte dhe sdukeshe qe ishe nene e 3 femijeve. Le nr. e telefönit ne gazete dhe per cilendo femer tjeter qe do lidhje te fshehte. Cel. 0698895056. Nga une sdo te zhgenjeheni.

Shkruaj sms sepse dua miqesi me nje grua qe ndjehet e vetmuar e kerkon nje njeri nje mashkull qe ndajne vlerat qe bashkojne. Nëse je pas 46 viteve e martuar ose jo shkruaj dhe ti nje sms ne vodcl 52gg0dw shkruaj dhe merr pergjigje.

Kërkoj të lidhem me një grua të martuar ose jo të jetë pas moshës 45 vjeçe. Më shkruaj sms në këtë nr. tel. 06986AP1AJ.

Jam 36 vjec banues në Tiranë, i martuar i arsimuar me punë me paraqitje dhe fizik te mirë kerkoj nje lidhje sekrete me nje femer te thjeshtë familjare. Dua që lidhja te jetë e pastër pa interes dhe pa i prishur punë njeri-tjetrit te jetë e moshës 25-36 vjece dhe banuese në Tiranë ose Durrës. Cel. 0688236944.

Jam një djale nga Divjaka 35 vjeç, kerkoj një lidhje sekrete me një zonjë mosha 25 deri 45 vjeçe, te jete nga Divjaka ose fshatrat perreth. Lë nr. tel. 0682396900.

Jam një zotëri nga Shkodra 46 vjeç, kërkoj një lidhje sekrete dhe të fshehtë me një zonjë deri në moshën 42 vjeçe vetëm nga Shkodra. Për më tepër i lë nr. tel. 0mpdpmdmwa. Më dërgoni vetëm sms jo zile.

Jam një djalë nga Fr. 25 vjeç i martuar, kërkoj të njoh një zonjë po nga Fierit, të jetë deri në moshën 45 vjeçe, dhe po të jetë e shëndoshë ska problem se i kam fiksim. Mos të jetë interesaxhie, vetëm për qejf dhe lidhje afatgjatë. Jam tepër sekret. Pres telefonata VOD8869749.

Jam Edi nga Tirana, kërkoj një femer nga Tirana gjer në moshën 40 vjeçe, paraqitja ska rendesi. Për shoqeri ose lidhje intime. Ju premtoj se do ja kalojme bukur dhe do argetohemi ne maksimum. Ju lutem per interes mos me merrni. Ju mirëpres në këtë nr. cel. 0698427151.

Jam Adi nga Tirana 38 vjec me aktivitet timin serioz dhe familjar, kërkoj nje lidhje sekrete me nje zonjë nga Tirana, me te njejtat kushte. Lë nr. tel. 0686963021. Më dërgoni sms.

Kërkoj një zonjë nga Tirana për qejf, nje lidhje sekrete dhe korrekte nje lidhje e kohes per tju dhuruar nje ngrotesi te pa provuar nga mosha 28-45 vjec. Jeni te mirëpritura në këtë nr. cel. 0696171355.

Jam një djalë 35 vjec me banim ne Athinë dhe kam deshirë te njoh nje zonjë per nje lidhje te fshehtë. Tel. 6947232350.

LIDHJE SERIOZE.... Jam një vajzë nga rrethinat e Durrësit 32 vjeç, me defekt fizik, jam shtëpiake e thjeshtë, jo e lumtur shpirtërisht, mora guxim ta provoj fatin në këtë mënyrë, kërkoj një djalë për martesë, kështu siç jam dhe vetë mosha 34- 42 vjeç. Ju lutem jo tallje, sepse jam natyrë e ndjeshmë. Nëse ka të interesuar ta lëri numrin në gazetë, ju falenderoj për mirëkuptimin.

Përshëndetje! Jam Blerina nga Shqipëria e Mesme 47 vjeçe, e divorucar, pa njeri në ngarkim. Jam e interesuar për një zotëri serioz që të jetë i divorcuar ose të jetë i ve, por pa fëmijë në ngarkim. Të jetë nga Durrësi ose nga Tirana, gjithashtu të jetë i paraqitshëm, me arsim të lartë, i rregullt, pa vese të këqia, me trup të rregullt, serioz, mysliman nga mosha 47- 51 vjeç. I interesuari të lërë numër telefoni në gazetë. Faleminderit.

Përshendetje! Jam X, beqare një vajzë serioze, shume korrekte dhe me shkolle të lartë. Dëshiroj të lidhem me nje person vetëm për qëllime serioze. Kërkoj që personi të jetë katolik, shumë korrekt që jeton e punon në Tiranë nga mosha 37-44 vjeç. Ai që është i interesuar e theksoj vetëm per qellime serioze të lërë nr. e cel. ne gazetë për komunikim. Faleminderit.

Quhem Jonela dhe banoj në Tiranë, jam e arsimuar dhe në punë. Jam një vajzë e çiltër, korrekte dhe shumë e përgjegjshme. Më intereson një person që dëshiron lidhje serioze martesore. Të jetë i arsimuar dhe në punë nga mosha 38-43 vjeç. Ai që është i interesuar të lërë numrin e tij në gazetë për kmunikim. Faleminderit.

Jam Emilia me banim ne Tiranë. Për nje menyre me te lehte njohje po shkruaj ne gazeten Intervista. Jam nje vajze beqare e arsyeshme e rregullt dhe e kompletuar. Kërkoj një lidhje vetem për qellime serioze. Deshiroj që i interesuari të jetë vetem i besimit te krishterë. Në fakt thuhet që njeriu e tregon besimin e tij me vepra. Personi të jetë i sinqerte dhe korrekt ne pune, dhe me banim ne Tiranë nga mosha 3845 vjeç. Ai që është i interesuar vetem per nje lidhje serioze të lërë nr. celulari në gazetë.

Jam një zonjë nga Vlora, e divorcuar dhe kam dëshirë që të njoh një zotëri serioz që ti ketë vdekur gruaja moshen ta ketë 50 vjeçe, vetëm nga rrethi i Vlorës dhe Dr. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.

Jam nje zonje nga Fieri mosha 45 vjeçe, e divorcuar. Dhe kam dëshirë te njoh nje zotëri serioz qe ti ketë vdekur gruaja moshen ta ketë 55 vjec. Ky është numri im 0698906730. Mos ngurroni te me telefononi.

Jam një zonjë nga Jugu 43 vjeçe e divorcuar, kërkoj një zotëri në moshën 48- 50 vjeç, të jetë i rregullt mos të jetë duhanpirës, alkolist dhe të jetë në punë private ose shtet. Kush e gjen veten tek ky mesazh të lërë numër telefoni në gazetë. Me respekt z. nga Jugu.

Interesohem për një kusheriren time që është 45 vjeçe, dhe ka qene e martuar. Por është divorcuar ngaqe sben fëmijë. Personi te jetë deri 50 vjeç. Te mos ketë femijë ne shtëpi. Te jetë i regullt. Nr. tel. 0696435249.

Jam Anja nga Tirana, simpatike, e mirëarsimuar, me punë të mirë, me vlera intelektuale, njerëzore. Kërkoj një person vetëm nga Tirana, me arsim të lartë, inteligjent, me gjuhë të huaja, sigurisht me ekonomi të mirë, simpatik nga jashtë dhe nga brenda, mosha 45- 48 vjeç, as më pak as më shumë. Njohje me qëllim lidhje serioze. Shpresoj të sjell batica të tilla njerëz me vlera. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.

Përshëndetje! Jam Stela me origjine nga Jugu dhe banim ne Tiranë, shume e rregullt dhe e kompletuar në çdo drejtim. Jam e interesuar vetëm per nje lidhje serioze me një person qe te jetë simpatik, me trup të rregullt, i pamartuar, me arsim të lartë, i sinqerte, korrekt, familjar, larg duhanit, alkolit dhe bixhozit mosha 46- 50 vjeç. I interesuari të lërë numer telefoni ne gazetë. Fale- minderit!

Jam 52 vjeçe me banim në Fushë- Krujë, beqare për arsye pretendimesh 1.60 e gjatë e punësuar, me shkollë të mesme, me paraqitje nromale shumë e rregullt dhe e kompletuar në çdo drejtim. Jam e interesuar vetëm për një lidhje serioze me një person të jetë i rregullt larg alkollit, bixhozit, i vetmuar, pa njeri në ngarkim, pa probleme familjare, të ketë shtëpinë e tij personale, për të krijuar një familje shumë të mirë dhe të ketë një paraqitje të mirë, mosha 52-58 vjeç. Kujt i intereson të lërë numër telefoni në gazetë.

Merita nga Preza e Tiranës, me karakter të lartë, shëndet dhe ekonomi të mirë, simpatike, e mbajtur, e rregullt, pa probleme dhe pa fëmijë. Interesohem të njihem me një 60 vjeçar për lidhje shumë serioze që të jetë: me karakter të lartë, i paraqitshëm, me arsim të lartë pa probleme dhe banues në Tiranë. Ai që plotëson këto kushte të lërë numrin e telefonit në gazetë. Faleminderit.

Bona nga Shqipëria e Mesme 37 vjeçe e divorcuar nuk kam femije me nje jetë shumë te veshtirë dhe te vuajtur. Nuk dua të bej rolin e viktimes por kjo është e vertetë qe kam vuajtur shumë. Me ane te këtij njoftimi kerkoj vetem per martes nje djalë deri në moshen 45 vjeç i divorcuar te mos ketë femije te jetë dorë e bardhë te jetë emigrant ose ne punë te mos jet mashtrues te jetë njeri i mirë sic jam unë. Të dijë te respektoj nje femer qe ka vuajtur dhe jo ta paragjykoj apo ta gjykoj dhe jo te perfitoj dhe te tallet me te kaluaren e saj. Por ta respektoj dhe jo ta meshiroj. Nëse ka ngelë ndonje djalë per mua vetem per martesë dhe nese ka ndonje qe plotëson kushtet e këtij njoftimi te lere numër telefoni në gazetë jo në redaksi. E theksoj dhe doja t’ju lutesha shumë të kthej përgjigje vetëm ai që plotë- son kushtet dhe ai që kërkon vetëm për martesë ju lutem, jo tallje. Faleminderit për mirëkuptimin.

Jam një vajzë 19 vjeçe, kam problem me sytë, dhe dua të di a më pranon ndonjë djalë për lidhje serioze, jo tallje. Pres përgjigje nga të interesuarit.

Përshëndetje, jam Ela nga Elb, jam e interesuar për Ilirin 52 vjeç nga Tirana. I interesuari të lërë numër telefoni në gazetë për komunikim. Të jetë i sinqertë, i rregullt dhe i komunikueshëm. Jam në pritje të përgjigjes tuaj.

Jam një zonjë e divorcuar me dy fëmijë, e rregullt në të gjitha drejtimet. Dua të lidhem me një zotëri të ketë dhe fëmijë të jetë i zoti dhe i rregullt në të gjitha drejtimet, ( ato pozitivet e kam fjalen), mundësisht të jetë nga Fieri. Kush e gjen veten tek ky mesazh të lërë numrin e telefonit në gazetë. Faleminderit.

Jam Ela nga Elbasani 38 vjeçe e divorcuar me një djalë 8 vjeç, dhe jam i interesuar për një njeri serioz, familjar për martesë. I interesuari të lërë numër telefoni në gazetë për komunikim. Faleminderit.

Jam një vajzë beqare, pa histori dashurie nga Shqipëria e Mesme, për arsye pretendimesh koha kaloi. Jetoj me famljen, bëj një jetë familjare të rregullt. Kërkoj një zotëri të moshës 4853 vjeç të jetë pa probleme familjare, njeri serioz, pa vese të këqia, për lidhje serioze, të jetë nga Durrësi, do ishte më mirë. I interesuari të lërë numër telefoni në gazetë për komunikim.

Jam një zonjë nga Fieri e divorcuar 40 vjeçe, kërkoj një lidhje serioze me një zotëri që i ka vdekë gruaja dhe mosha e tij të jetë 46 vjeç, jam vetëm për një lidhje serioze. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.

Përshëndetje, jam Monika nga Br. 45 vjece, pa komplekse. Kërkoj nje zoteri jo te divorcuar, jo aventurier. Vetë kam nje muaj qe kam marrë nje dyqan, dhe dua nje mik si nga ana shpirterore te gjej qetesine, dhe nga ana ekonomike i kerkoj ndihme. Ju mirepres të më kontaktoni, lini numrin tuaj të telefonit në gazetë për komunikim.

Përshëndetje, jam Ela nga Vlora, nëse dikush interesohet të lërë numër telefoni në gazetë.

Jam një zonjë nga Vlora e divorcuar, dhe kam dëshirë të njoh një zotëri serioze që ti ketë vdekur gruaja dhe moshen ta ketë 50 vjeç. Të jetë vetëm nga rrethi i Vlorës dhe Dr. Pres përgjigje në gazetë.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.