KLASIFIKIMI

Intervista - - HOROSKOPI -

1. Akrepi 2. Peshqit 3. Binjakët 4. Demi 5. Virgjëresha 6. Dashi 7. Peshorja 8. Ujori 9. Luani 10. Shigjetari 11. Gaforrja 12. Bricjapi

DASHI, 21 MARS-20 PRILL

Deri të mërkurën në mëngjes do të jeni të zënë me punë të tipit organizativ dhe projekte të reja. Në vazhdim, deri të premten, Hëna kundër në shenjën e Peshores (dhe hyrja e Diellit në të njëjtën shenjë) mund t’ju sjellin probleme në lidhje. Veproni me gjakftohtësi dhe mundohuni ta vlerësoni situatën edhe me sytë e tjetrit. Gjatë fundjavës do të karakterizoheni nga pasioni e energjia dhe mund të bëni ndonjë udhëtim të shkurtër.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.