Është radha e Besës dhe e Mc Kreshës...

Intervista - - JAVA VIP -

Pas shumë bashkëpunimeve që kemi parë deri tani, mendojmë se ai që do vijë do jetë ndër më të suksesshmit. Është radha e Besës dhe Mc Kreshës, për të sjellë hitin e tyre në bashkëpunim. Reperi nga Kosova dhe këngëtarja nga Shqipëria kanë bërë të ditur se po punojnë për këngën të cilën do ta sjellin me klip. Për Kreshën nuk është hera e parë që bashkëpunon me një këngëtare shqiptare, pasi këtu do të përmendnim atë me Rozana Radin me të cilën pati edhe një lidhje dhe atë me Elvana Gjatën. Po ashtu, edhe Besa ka patur më parë një bashkëpunim të suksesshëm me reperin kosovar 2PO2. Kosova mbahet për reperat më të mirë dhe Besa di të bëjë zgjedhjet e duhura.

Mund të themi se Dafina Zeqiri është këngëtarja që është përballur më shpesh me këtë fenonem. Kohët e fundit nuk ka klip të ri të sajin të cilin pasi publikohet, nuk kalon një javë dhe e bllokojnë. Këtë herë flitet se arsyeja e bllokimit të klipit të saj më të ri me titull “Ndjenjë tjetër” është se ajo

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.