Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

cuar. Jetoj ne Greqi kam nje pune te perhershme, me një pagë te kenaqeshme. E interesuara të më dergojë sms në këtë nr. tel. 00306974183290.

Përshëndetje. Jam Laerti 31 vjeç nga Saranda. Deshiroj te njihem me nje vajze per shoqeri. Të tjerat ja leme kohes. Nëqoftëse ju ka munguar respekti dhe sinqeriteti, ju mirepres në këtë nr. cel. 00306979329189. Faleminderit.

I përgjigjem Joles quhem Adi, ju lutem mund të më kontaktoni në këtë nr. tel. 00306999934392. Vetëm për qëllime serioze.

Jam një zotëri kërkoj shoqeri me femra, mosha nuk ka rëndësi, mjafton sinqeriteti. Kush ka deshire të më shkruaj në nr. tim të cel. 00393880506644.

Jam një 40 vjecar me banim ne Itali kerkoj nje lidhje serioze me një vajzë. Cel. 00393204511515.

Jam një shok nga Vlora 55 vjeç, i vuajtur shpirtërisht, kërkoj një shoqe, mike zemre tepër sekrete, larg çdo mashtrimi e interesi për kënaqësi. Lë nr. cel. 6999939380.

Jam i interesuar për një vajzë ku të ketë nevojë ku të ketë nevojë për mbështetje ekonomike, ngrohtësi dhe dashuri. Jam 35 vjeç, djalë korrekt, simpatik mbi të gjitha konkret e besnik. Vajza të jetë me mirëkuptim, e sinqertë dhe simpatike. Nuk më intereson e kaluara e saj, unë jetoj në Itali. Cel. 00393458535910.

Jam 46 vjec nga Jugu dhe deshiroj te njihem me nje zonje me banim ne Athine. Tel. 00306998001668.

Jam një zotëri 39 vjeç dua të bisedoj me një zonjë me banim në Athinë ose pak jashtë saj. Lë nr. tel. 00306995119851. bëjmë lidhje martesore. Ajo zonjë që do të më marrë mua ka me jetu si një mbretëreshë. Jam 42 vjeç nga Durrësi. Ju lutem të më merrni në telefon. Më bëni vetëm zile se ju marr unë më pas. Tel. 0699297383. Faleminderit.

Për zonjen 47 vjeçe me emrin Blerina i përgjigjet Iliri, dhe i lë nr. telefoni: 0697305113. Besoj se plotësoj kushtet që kërkoni ju. Më telefononi që të njihemi për më shumë.

Jam 40 vjeç, beqar me biznesin tim, nga Shqipëria e Mesme, serioz, pa vese të këqia, me pamje normale me trup sportisti, i gjatë dhe me karakter serioz. Do doja një lidhje serioze me një vajzë gjer në moshën 35 vjeçe, të jetë beqare, e rregullt, simpatike, me synime serioze për jetën, të jetë e rregullt, e çiltër, e dashur dhe serioz. Një mesazh nuk mjafton që të njohësh tjetrin apo të më njihni, ndaj po ju lë nr. telefoni që të më kontaktoni dhe të takohemi. Cel. 0699422751. Jam në pritje të përgjigjes tuaj. Faleminderit.

Për zonjen 52 vjeçe nga Fush Kruja, që është beqare, i përgjigjet një zotëri nga Durrësi dëshiron tju njohë për bashkëjetesë të përhershme. I ka vdekur gruaja, është 58 vjeç, shumë i mbajtur, i pastër, me trup të rregullt i shëndetshëm dhe nga familje shumë e mirë. Besnik mysliman, 1.75 i gjatë, në mardhënie pune, jeton me një djalë të vetëm i cili është i martuar dhe me nënën, dhe me shtëpiat private prej 5 dhomash. Tel. 0682992306.

I përgjigjem zonjës Blerina nga Shqipëria e Mesme 47 vjeçe e divorcuar pa njeri në ngarkim. Unë jam një zotëri me prejardhje mysliman, familjar dhe i arsimuar. Kërkoj lidhje serioze martesore të pastër e të sinqertë dhe ju premtoj që nuk do t’ju zhgënjej asnjëherë sepse jam tip i qetë, i dashur, inteligjent i zgjuar i aftë, i shkathët, i mençur dhe pjekur për më shumë. Flasim në telefon 0697570270.

Jam nga Gramshi, kam shtëpi dhe në Durrës, 49 vjeç, i divorcuar. Kërkoj një femër për martesë. Kush është e interesuar të marri në numrin tim të telefonit që ndodhet në redaksi.

X me banim në Tiranë pa detyrime pa probleme, i rregullt në çdo drejtim, 66 vjeç, në pension, jetoj vetëm. Kërkoj një grua ti përshtatet moshës time apo që ka pasë fatkeqësi në jetë, të jetë familjare. Numri im i telefonit është ky: 0693147639.

Jam Tori me aktivitet tregëtar, i moshës 60 vjeç, banoj në Tiranë, kërkoj një zonjë të moshës 50-55 vjeçe, të jetojë e ndarë nga fëmijët me banim në Tiranë. Të jetë e shëndetshme, nikoqire për shtëpinë, për një lidhje të qëndrueshme. Për çdo problem do të bisedojmë më pas. Të më telefonojë paradite nga ora 10.00- 11.00. Nr. im i telefonit: 0697672436. Zonja të jetë e bukur, dhe Zoti qoftë me ne.

Jam një zotëri nga Tirana 60 vjeç, kam punuar në punë të ndryshme shtetërore. Kam karakter të pastër, jam një familjar i rregullt. Shpresoj që mesazhi im të gjejë vlerësim tek një zonjë që të ketë afërsisht karakter të përafërt me mua. Të ketë pasur mardhënie pune në shtet, në prag pensioni, ose porsa ta ketë dalë në pension. Shpresoj që mesazim im të gjejë vlerësim. Tel. 0674439589.

Pershendetje jam nje djale nga Durrësi 29 vjec kërkoj nje vajze per nje lidhje serioze. Ju lutem jo me anonim nr. im është ky: 0699150804.

Jam Ilia nga Veriu i vetmuar 48 vjeç, do te iki ne Gjermani per te jetuar dhe kerkoj një grua ose vajze nga mosha 30 deri 45 vjeçe per grua te mos ketë problem as femijë ne ngarkim. Kjo vlen për një grua që nuk bën fëmijë, vlerësoj shumë sinqeritetin. Numri im është ky: 0685907822.

Jam një zonjë nga Berati, dua një vajzë të mirë për djalin tim, djali është 25 vjeç, dhe merret me sport. Dua një vajzë të mirë, të jetë serioze, e rregullt. Vajza të jetë nga Fr. Dr., ose Tirana. Ju lutem vajzave dua shumë seriozitet. Jua kërkoj si nënë. Jeni të mirëpritura. E interesuara të lërë numër telefoni se e marr unë. Faleminderit.

Jam Leli 38 vjec nga Jugu, banoj ne Tiranë me arsim dhe me pune. Kam qene i martuar pak muaj, jam ndarë sepse ajo nuk jeton me per shkak te nje aksidenti me makinë. Po le numrin per nje vajzë te sinqertë per lidhje serioze, ndoshta dhe me fatkeqesi qe ka kaluar. Cel. 0692525822.

Përshëndje, jam Alberti nga Durrësi. Interesohem për lidhje serioze me ndonjë femër, më dërgoni zile në këtë nr. cel. 0688371992, se ju marr vetë më pas.

Përshëndetje, jam nje djale nga Korca, dua te njihem me nje vajze per nje lidhje serioze. Vajza te jete nga Korca ose zonat përreth. Të ketë mendje per nje lidhje serioz jo per tu tallur per te krijuar familje. Kush është e interesuar po i lë këtë nr. tel. 0662975701. Jo pa nr. se nuk u pergjigjem, per me shume ja leme njohjes ne telefon. Me respek Tani.

Jam i ndare kerkoj lidhje serioze me femer te jet e mire pa probleme. Lë numer telefoni per me teper 0674686455.

Jam Aleko 56 vjeç, interesojem per 52 vjeçaren nga Fush Kruja dhe për më tepër lë nr. tel. 0685067465.

Unë jam nje zotri 56 vjeç me banim ne Tirane me shtepi timen, jetoj vetem 4 vjete pa grua. Jam i arsimuar gezoj shendet shume te mirë. Kerkoj nje femer vetem per martese te jetë shume e sinqertë korrekte dhe te mos ketë femijë nga mosha 40-50 vjeç mos te ket probleme familjare. Lë nr. telefoni në redaksi. Vetem mesazh ajo që e ka seriozisht.

Interesohem per Emilian me banim ne Tirane. Per me teper flasim ne tel. Nr. cel. Vodrvqx05pV

Jam nje Zotri 40 vjec me banim ne Tiran familjar serjoz me pun i paraqitshem per me teper flasim Deshiroj te kem nje lidhje te fsheht me nje Zonj preferoj te jet me mosh te pjekur 40 deri 55 vjece por te jet e mir ne te gjitha drejtimet te jet me banim ne Tiran ose Durres 0698456417-V

Jam një djalë 35 vjec me banim ne Athinë dhe kam dëshirë te njoh nje zonjë mosha 35 deri 40 vjece per nje lidhje te fsheht. Për më tepër lë nr. tel. 6947232350.

Jam Koli i përgjigjem Eles dhe i lë këtë nr. tel. 0672559741.

Përshëndetje vajza, unë që po ju shkruaj jam 40 vjeç, kam punuar emigrant, aktualisht jam në Shqipëri. Dua të lidhem me një vajzë për qëllime serioze. Jam njeri i rregullt, dua që edhe ajo të jetë si unë. Kush dëshiron të më shkruaj një sms në këtë nr. cel. 0699426008.

Dua shoqeri vetem me një zonjë bukuroshe. Jam 28 vjec nga Elbasani. Lë nr. cel. 0698978481.

Jam nje djale 27 vjec nga Tirana, kam deshire te njihem me nje vajze teper te thjeshte dhe te sinqertë. Ky është nr. im i cel. 0685904434.

Jam nje djale 30 vjec nga Shkodra beqar. Jam me shkolle te larte dhe në gjendje te mire ekonomike. Dua te lidhem me nje vajze per qellime serioze. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0698313226.

Pershendetje. Jam Arbri nga Fieri 22 vjec kerkoj te lidhem me ndonje vajze. Me respekt Arbri me nr. cel. 0696931050.

Jam 40 vjeç nga Tirana i martuar, kerkoj një femer, te jetë e bukur për një lidhje. Për më tepër lë nr. cel. 0699306133. Të jetë e bukur per nje lidhje. Ju faleminderit.

Jam nje zotri rreth te 60-tave. Preferoj te lidh miqesi me nje zotëri te moshuar mbi 65 vjeç, serioz e te dashur. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0688161690.

Jam Altini nga Fieri 36 vjec kerkoj nje lidhje serioze me nje goc qe te jetë shumë simpatike dhe me nivel edukativ dhe shkollor se ketu ne Shqiperi duan te ndertojnë nje dashuri ne bazë te gënjeshtrave por jo te gjitha. Shpresoj per nje te tillë se dhe vetë jam simpatik. Të ketë botë shpirtërore dhe paraqitje të jashtme. Ska shumë kohë që jam kthy-

er nga emigrimi. Lë nr. cel. 0698807797.

Përshëndetje, jam Edi 29 vjeç i sapo kthyer nga jashtë dhe ndihem i vetmuar. Dua të njoh një vajzë ose zonjë për qejf ose shoqëri. Lë nr. tel. 0692395842. Ju mirëpres.

Jam nje djale 28 vjec nga Berati dhe kerkoj të njoh një zonjë mundesisht mbi 40 vjece ose qe duket e madhe per lidhje sekrete te qendrueshme. Nr. im është: 0698756261.

Jam nga Elbasani 55 vjec kerkoj te lidhem me nje zonje po nga Elbasani e cila te dije te respektoje dhe te ruaje sekretin e lidhjes. Zonja e interesuar per kete lidhje te me telefonoje në këtë nr. cel. 0682405743.

Jam një zoteri nga Rrogozhina 43 vjeç, intelektual dhe familjar i rregullt, kam dhe nje biznes privat. Deshiroj nje lidhje teper sekrete me nje femer me norma te rregullta, te dije te vleresoje dashurine dhe te dije te ruaj sekretin. Nuk dua qe telefonit tim ti bjere cdokush qe nuk me pershtatet. Cel. 0686994184.

Jam nje djalë nga Tirana, familjar dhe i paraqitshem. Kerkoj nje lidhje serioze me nje vajze te fese myslimane, kryesorja eshte te besoje dhe te jete e devotshme. Nr. cel. 0696379522.

Jam nje djale 34 vjec nga Shqiperia e Mesme, djale i rregullt familjar, 1.80 i gjate trup te rregullt i paraqitshem asnjehere i martuar apo fejuar dhe rrjedh nga nje familje e rregullt. Kerkoj te njihem me nje vajze per qellime serioze, shpresoj nje vajze familjare dhe e paraqitshme, mosha 26-31 vjeçe. Nr. cel. 0697822091.

Jam nje zoteri nga Shkodra, 49 vjec. Jam shum i dashur dhe i sinqerte, kerkoj te lidhem me nje zonje nga Shkodra jo per martese por per nje lidhje sekrete. Numri tel. 0674473437. Jam ne pritje. Me shumë respekt Ylli! Faleminderit.

Përshëndetje, deshiroj te njohe nje femer te mire per nje lidhje te gjat dhe te bukur, pasi kam nje bukuri shpirterore. Banoj ne Vlore intelektual simpatik i kendshem me biznes. Cel. 0697845229.

Jam një djalë nga Tirana e kërkoj të lidhem me ndonjë vajzë për qëllime serioze për të interesuarat lë nr. e tel. 0697278466, ku mund të komunikojmë e të njihemi, ju falenderoj e ju siguroj që tek unë do gjeni seriozitet, sinqeritet e mirëkuptim. Faleminderit.

Pershendetje a ka ngelur ndonje femer vetem nga Tirana per nje 43 vjeçar po nga Tirana qe te njihet vetem per shoqeri me nje femer te jetë gjer 45 vjeçe. Të më beje nje sms ose telefonatë dhe te kete numrin vetem me 068 e siper se numrave te tjere nuk u pergjigjem. Ju lutem me beni vetem sms ose telefonatë ne numrin tim të cel. 0685484683.

Jam nje djale nga Kucova 43 vjeç, i pergjigjem zonjes nga Fieri per lidhje sekrete, i them të lërë numër telefoni në redaksi.

Jam 50 vjeç nga Tirana i vetmuar deshiroj te njoh nje femer beqare mosha ska rendesi e cila preferon nje mik besnik qe te ndjehet mirë. Flasim ne clab 0698431830.

Jam nje zoteri nga Jugu 49 vjec kerkoj nje zonje per martese le te ketë edhe një femijë te jete e rregullt nga ana fizike. Numri im eshte 0693412645.

Jam Joti nga Tirana 33 vjeç beqar, kerkoj te kem nje lidhje me nje vajze po nga Tirana te jete e sinqerte dhe korrekte. Ju mirëpres në këtë nr. cel. 0685256875.

Jam Ladi nga Tirana 34 vjeç deshiroj te lidhem me nje vajze te sinqerte dhe korrekte po nga Tirana. Ju mirëpres në këtë nr. cel. 0698907497.

Përshëndetje jam një djalë nga Jugu, jam i interesuar për Elen nga Vlora, lë nr. cel. në redaksi.

Nje pergjigje për ju zonja Merita nga Peza e Tiranes. Mesazhi juaj me pershtatet shumë. Kam deshirë te takohmi, të njihemi të bisedojmë, të pimë kafe. Me dëshirën e mirë për tu njohur ju ftoj të takohemi. Uroj të hapet një kapitull i ri në jetën tonë. Cel. 0699270874. Faleminderit për mirëkuptimin.

Jam një djalë nga Korça dua te njoh një vajzë nga Korça ose këtej rrotull. Për më tepër lë nr. tel. 0698808289.

Përshëndetje, jam Edi nga Tirana 41 vjec ne gjendje te mirë pa vese te keqia kerkoj nje lidhje sekrete me nje mike qe i mungon dashuria e ngrotesia bashkshortore. Tek unë do gjeni nje mik te mirë te jetë vetem nga Tirana. Ju pres sdo te zhgenjej. Per me shum le nr. e tel. 0694888707. Pres sms.

Mesazh poetik per femrat e Shqiperise nga une Ervini, 37 vjeÇ, beqar, nga Tirana, muzikant; i embel, i dashur, i sinqerte, i qete, inteligjent, serioz kur duhet, i sjellshem, romantik, me shpirt artisti, pa komplekse e paragjykime, qe i adhuroj femrat dhe çdo gje femerore, etj. O femrat e Shqiperise, pra ju o vajzat dhe grate, kur jeni t’sjellshme e t’sinqerta, ju kam nder mend dite e nate. Ju o femra bukuroshe, pra ju o goca e mami t’pelqyera, brune, bjonde, bard- hoshe, esmere, e ju me floke t’kyera. Ju o zonja e zonjusha t’Çdo moshe, qe perhere dukeni me t’reja se ç’jeni, me t’foluren tuaj t’embel e lozonjare, zemren mua shpejt ma rrembeni. Ju o vajza e gra qe shume e mbani veten, e perdite per te kujdeseni, kur vishni funde- fustane, n’mendjen time gjithmone mbeteni. Ju o femra moderne e seksi, pra ju o goca e mami qejflie, ju qe n’krevat ta beni shume qejfin, por dini mire t’jeni dhe amvisa shtepie. Ju o zonja e zonjusha pa komplekse, ju qe lidhje serioze ose të fshehte kerkoni, të vetme apo me partner ju qofshit, ate veç me mua mund ta realizoni. Keshtu pra ju o vajza e gra serioze qe s’talleni me meshkujt në telefon mesazhin tim në gazete kur ta lexoni, merrni shpejt celularin në dore, e pa nje pa dy numrin tim telefononi. E pas kesaj ju o goca e zonja joshese, vishni shpejt nje fund ose fustan, qofte ai i shkurter apo i gjate, dhe ejani të takohemi e t’ia bejme bam. Ju pres zonja e zonjusha të mira e të dashura me shume dashuri, respekt e kenaqesi ne numrat e mij: 0695378090 dhe 0682597941.

Jam nje 45 vjecar i martuar nga Tirana, kerkoj lidhje sekrete dhe afatgjat me nje femer simpatike dhe te sinqertë nga Tirana. Stop mashtrueseve dhe materialisteve. Kush e gjen veten në këte sms të më shkruaj në këtë nr. cel. vod 8915668. Ju lutem jo zile. Miri.

Përshëndetje te gjith ju lexuese, jam një zotri qe banoj në Tiranë kerkoj një lidhje te sinqertë me nje femer të moshes 28 deri 38 vjeçe, të jetë e thjeshtë dhe pa probleme. Të jetë e paraqitshme. Nga unë do te mbetet e kenaqur. Nr. tel. 0682508073.

Përshëndetje znj. Merita nga Preza dhe znj. Monika nga Berati. Jam nga Elb. 57 vjeç, me shkollë të lartë, i punësuar në shtet, beqar nga pretendimet. Më dërgoni një sms në këtë nr. tel. V.cl. ca0vn1e. Faleminderit.

Per njeriun tim ne Greqi 55 vjeç që i ka vdekur gruaja, kërkon nje grua nga mosha 45-47 vjeçe jo e divorcuar po me fatkeqesi. E interesuara te telefonojë fillimisht tek ky nr. tel. 0685072581.

Jam Adi dua të njoh një vajzë nga mosha 33- 35 vjeçe. Për më tepër lë nr. tel. 0692251753. Më dërgoni sms ose mms.

Jam nje 50 vjecar nga Tirana i vetepunesuar ne zonen e Lezhes me pamje dhe shendet te rregullt jam i interesuar per nje lidhje te fshehte me nje zonje te rregullt dhe pa probleme qe kerkon sinqeritet kenaqesì dhe mirekuptim pa interes. Për më tepër lë nr. tel. 0688138634.

Përshëndetje Ola jam Eri nga Tirana 27 vjec jam nje djal serioz dhe punëtor. Kam nje biznes timin. Jam i interesuar te te njoh se po gjej veten tek sms jote. Më duhet një vajzë te mbaj nje lidhje sekrete me te qe ta mbaj ne zemer dhe te kalojme momente te bukura. Ju mirëpres në nr. tim të cel. që ndodhet në redaksi. Më bëni sms ose më telefononi.

Përshëndetje Romina, kam dëshirë t’ju njoh se dhe unë jam i interesuar të njoh një vajzë të moshës tënde. Jam me biznes timin dhe i plotësoj çdo nevojë vetes. Tel. në redaksi.

Lë nr. telefoni në redaksi për gra të vetmuara dhe për lidhje të fshehtë. Tek unë do të gjeni dashuri pafund mirësjellje dhe do t’ju çmoj si gjënë më të shtrenjtë dhe më të shenjtë të jetës time. Ju mirëpres nr. im ndodhet në redaksi.

Për Elen nga Tirana lë numër telefoni në redaksi. Nga një i interesuar për ju.

Jam nje djale nga Shk. 31 vjec kam mbaruar shkollen e larte per Infermjeri. Kam shume deshire te lidhem sekret me nje zonje, që nuk ndjehet mire dhe i mungon ngrohtesia shpirterore, lumturia dhe dashuria pasionante dhe sentimentale. Zonja të jetë e punesuar ne Shtet ose privat dhe te jete ne gjendje te mire ekonomike dhe te me ndihmoje dhe mua, sepse jam shume i sinqerte, serioz, i komonikueshem, besnik, korrekt, me shume vlera, idealist, me shume ambicje per cdo aspekt dhe kam nivel kulture shume te madhe dhe edukate familjare te rregullt, sepse jam intelektual, me personalitet dhe karakter, sepse tek une mbizoteron respekti, sjellja e mire dhe dashuria reciproke, sepse jam tip shume i qetë i dashur, i ëmbël, i qeshur, shume inteligjent dhe i zgjuar, i mencur dhe i shkathet, shume i afte, xhentil argumentues vetem me vepra dhe me energji te reja pozitive. Kush zonje eshte e interesuar te lidhet me mua nr. im është: 0698169916.

Jam beqar i pa martuar me pare 1.70 i gjate 48 vjec me pune e ekonomi te mire. Kërkoj nje vajze te pa martuar me pare per lidhje martesore. Per te interesuarat lë këtë numër telefoni: 0696445414.

Pershendetje jam nje djale me banim ne rrethin e Fierit 42 vjec, deshiroj te lidhem me nje vajze 3540 vjece. Për te interesuarat lë këtë nr. tel. 0682773512.

Jam 29 vjec nga Tirana i kompletuar nga te gjitha drejtimet dua te lidhem me nje vajzë të rregullt me karakter e tip familjare mosha 23- 26 vjece. Lë nr. cel. 0662848007.

Jam një zotëri nga Fieri 45 vjeç, kërkoj një lidhje sekrete me një zonjë nga Fieri. Zonja të mos jetë lekiste, aventuriere, intrigante vetëm e sinqertë e jo e përdalë. E dua ta kem si të dashur si shoqe. Të mos më bezdisin apo të tallen ato që se shikoj të arsyeshme. Ju lutem lini numrin e telefonit bashkë me sms në nr. tim që ndodhet në redaksi.

Jam Koli i përgjigjem Eles në këtë nr. tel. 0672559741. Faleminderit për mirëkuptimin.

Jam Miri nga Lapraka 33 vjeç kerkoj te lidhem me nje zonje apo zonjushe mosha 20 deri 40 vjeçe të jetë e sinqert nga Tirana. Lë nr. cel. për sms o666071188. Telefononi por jo pa numër.

Përshëndetje unë jam Iliri nga Tirana 52 vjec kerkoj gra ose zonja çdo lloj lidhje sekrete. Lë nr. cel. në redaksi.

Përshendetje jam Landi 35 vjeç nga Tirana, punoj ne shtet dhe kam dhe biznesin tim, do doja te njihesha me nje vajze per te kompletuar anen shpirterore. Do preferoja studente ose te kene mbaruar universitetin. Më komunikoni me këtë nr. tel. 0699325713. Faleminderit.

Përshëndetje, quhem Ardit, 32 vjeç, nga qyteti i Durresit. Jam beqar, arsim i mesem profesional, i vetëpunsuar. 1.72 i gjatë, 78 kg, flokë të zeza sy kafe, pak esmer ne tipare. Interesohem per një vajze me banim ne Durrës. Cel. 0698604873.

Jam një djalë nga Vl. 50 vjeç, banoj në Tiranë, banoj në Tiranë, pa martuar asnjëherë nga pretendimet. Kam dêshir të gjëj shoqen e jetës nga Jugu 45 vjeçe. Dua të kem 1idhje serioze. Më pêlqejnë fort besnikëria, sinqeriteti, karakteri dhe dinjiteti. Se një fjalë e bukur thotë: njeriu pa karakter kur ska turp nuk ka as nder. Për sqarime lë nr. cel. 0692647199. Me nderime Vladimiri.

Përshëndetje une interesohem per nje zonjnushë deri në moshen 42 vjeçe. Dua qe telefonit ti bjeri vetem ajo qe ka qellime serioze. Nr. im i telefonit është: 068jpx6my0.

Jam Berti 36 vjec banues në Tiranë, i martuar i arsimuar me punë me paraqitje dhe fizik te mirë. Kërkoj nje lidhje me një zonjë qe banon ne Tiranë ose Durrës e moshes 25-36 vjece dua qe lidhja te jet e pastert pa interes teper sekrete pa i prishur punë njeri- tjetrit 0688236944.

Interesohem për Bonen nga Shqiperia e Mesme, jam 42 vjec njeri shume serioz dhe i dashur dhe interesohem per ty. Për me shume flasim në këtë nr. tel. 0699171608. Ju mirëpres.

Jam i divorcuar 58 vjeç, pas shumë vitesh në Itali me dokumenta të përhershme, ndodhem në Vlorë. Jetoj në shtëpin time, dua të njihem me një zonjushë të moshës 48-52 vjeçe pa probleme jo materialiste. Si fillim bashkëjetesë mundësisht pa fëmijë, preferenca ime nga Vlora ose Fieri. Lë këtë nr. cel. 0682597533. Zileve nuk u përgjigjem.

Lë nr. cel. në redaksi për zonjen nga Shqipëria e Mesme. Pres sms ose telefonatë jo pa numër. Faleminderit.

Do ti lutesha atij zotërisë me nr. 695 në fund që të mos më shqetësojë. Zonja e hallit e di ku i pikon çatia, dhe nuk ka nevojë për një të tretë, kohët kanë ndryshuar xhaxhi.

Siç kam shkruar dhe më parë, jam 36 vjeç, me origjinë jam nga Përmeti prej 22 vjetësh, jetoj në Durrës dhe kërkoj një vajzë me të njëjtin problem, sigurisht për qëllime serioze. Vajza le të jetë dhe nga Përmeti. Për të interesuarat lë nr. cel. në redaksi.

Kërkoj një grua nikoqire, familjare, të sjellshme për qëllime serioze. Jam i drejtë dhe serioz. Jam i vetmuar, kam vetëm një djalë 12 vjeç. Dua të njoh një grua të moshës 30 vjeçe e lart. Për më tepër lë nr. tel. 0685918200.

Për Meritën që ka shkruar numrin e fundit të gazetës. Lë nr. tel. në redaksi nga një I interesuar. Jam Nandi.

Jam X 65 vjeç, banoj në Vlorë, gruaja më ka vdekur, jetoj i vetmuar, kam shtëpitë e mia, dhe një dyqan biznesi. I përgjigjem zonjës Flora 52 vjeçe me banim në Fush Krujë. I përgjigjem dhe zonjës Merita nga Priza e Tiranës, cila interesohet për një zotëri 60 vjeçar. Cel. 0698994078.

Jam nga Jugu banoj në Tiranë, më ka vdekur gruaja, jam pa njeri në ngarkim, jetoj vetëm, jam në mardhënie pune, marr dhe një pension si ish oficer. Jam larg alkolit, duhanit dhe veseve të këqia, jam 57 vjeç, por jam i mbajtur 1.75 i gjatë, kërkoj një lidhje martesore me një femër të jetë pa vese të këqia, siç jam dhe vetë nga mosha mbi 40 vjeçe deri në moshën 60 vjeçe. Tek unë do të gjejë mbështetje dhe do të kalojmë shumë mirë bashkë. Se familja është gjëja më e shenjtë në jetë, se edhe jeta nuk i kaloka vetëm. Lë nr. cel. 0698787160.

Përshëndetje vajza, jam një qytetar nga Vlora jetoj vetëm prej kohësh, gëzoj shëndet të plotë, kam shtëpitë e mia, kërkoj një vajzë të dij të njohë jetën bashkëshortore të respektojë burrin. Ky numër që lë është dhe për çdo femër që është e aftë për lidhje serioze AMC. 8392079. Zileve nuk u përgjigjem. Telefononi në çdo kohë. Ju faleminderit.

Jam një zotëri nga Tirana afro 60 vjeç, famljar i rregullt nga të gjitha drejtimet, shpresoj që një zonjë ta vlerësoj mesazhin tim, dhe të ketë karakteristikë të përafërt me mua. Të ketë pasur mardhënie punë në shtet, mosha të jetë e përafërt me moshën time, të jetë e rregullt, serioze dhe të jetë në prag të pensionit ose porsa ka dalë në pension, dhe të jetë dorë e bardhë. Shpresoj që mesazhi im të gjejë vlerësim. Tel. 0673749204.

Kerkoj nje femer mbi 25 vjece per lidhje serioze jam i divorcuar 32 vjec nga Lushnja. Cel. 0688105776.

Përshëndetje. Jam nje zoteri nga Durrësi me arsim te larte ekonomik mosha 56 vjec i kompletuar nga te gjitha drejtimet. Interesohem per nje zonjushe apo zonje me arsim te larte sic jam dhe vete te moshes mbi 45 deri 50 vjece. Për kontakt le nr. cel. 0694093124.

Nese dikush nuk e ka gjetur dashurin dhe lumturine e vertete mos e humbase shpresen sepse ndonjehere rastesia ben mrekullira. Une se kam gjetur asnjehere vetveten por shpresa dhe optimizmi me bejne qe te marr kete hap shprese. 44 vjeç nga Vora e Tiranes, intelektual dhe familjar i rregullt. Për më tepër lë

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.